Miłość

Uczucie, inaczej silna więź emocjonalna między dwojgiem ludzi. W udanej relacji miłość przeobraża się w związek i trwa nadal, zmieniając się z biegiem lat i ewoluując. W tym dziale znajdziesz porady na temat związków, kryzysów i problemów w związku oraz życia intymnego.


Powinniście to wiedzieć, aby Wasz seks był bardziej dojrzały

Seks dla wielu z nas nadal pozostaje tematem tabu. Zupełnie niepotrzebnie. To przecież normalna rzecz, która jest nieodłącznym elementem życia każdego dojrzałego człowieka. Seks jednak zmienia się z wiekiem. Od początkowych prób w wieku młodzieńczym przechodzi istną metamorfozę i zmienia się z roku na rok wraz z naszą dojrzałością i postrzeganiem swojej drugiej połówki oraz swojego własnego ciała. 

5 sposobów na to, by namiętność w Waszym związku nie wygasła

Wieloletnie związki są pod wieloma względami wspaniałe, ale nie są również pozbawione pułapek. Trzeba przede wszystkim bardzo o nie dbać. Każde nasze niedopatrzenie dziś, będzie nas w jakiś sposób bolało za kilka miesięcy, a nawet lat. Jedną z ważniejszych kwestii podgrzewającą nasz związek jest oczywiście namiętność. W wieloletnich związkach należy szczególnie "pracować" nad tą sferą życia. Co możemy zrobić, by nie przygasała namiętność lub jak możemy uratować związek, który właśnie z powodu braku pociągu do siebie zaczyna się psuć?

Mężczyzna nie dzwoni po randce? Być może popełniłaś jeden z tych błędów

Wydawałoby się, że wczorajsza randka była wspaniała i niezapomniana. Na samą myśl o jej powtórzeniu przechodzi Cię dreszcz. Jednak nazajutrz brak odzewu z jego strony. Czekasz na telefon, a tu głucha cisza. Zadajesz sobie pytanie co takiego wydarzyło się wczoraj lub czego zabrakło? Być może zrobiłaś coś nie tak? 

9 niezaprzeczalnych prawd o zaręczynach. Znaliście je wcześniej?

Zaręczyny są jednym z ostatnich etapów przed zawarciem związku małżeńskiego. Zobacz 9 niezaprzeczalnych prawd o zaręczynach! Daj się zaskoczyć!

Co zrobić, by związek okazał się udany? Kilka praktycznych porad.

Udany związek to marzenie każdej pary. Brak konfliktów, wspólne zrozumienie się, perspektywy na małżeństwo i szczęśliwą rodzinę. Aby osiągnąć ten idealny stan, wystarczy pamiętać o kilku rzeczach, które wpłyną pozytywnie na wspólną relację w związku i szczęście obojga partnerów.

Jak zaskoczyć partnera w sypialni? Ten wieczór zapadnie mu w pamięci!

Nieprawdą jest, że związek z długim stażem nie może czerpać satysfakcji w sypialni. Czasem wystarczy jeden gest, słowo, by zacząć od nowa i cieszyć się z udanego seksu. Jako kobieta powinnaś nauczyć się zaskakiwać swojego partnera w łóżku. Niezmienną prawdą jest bowiem to, że płeć męska kocha nowe wyzwania i zdobywanie coraz to nowych doświadczeń na tym polu. Kolejno, mężczyźni wręcz nie cierpią bierności kobiet.