Miłość

Uczucie, inaczej silna więź emocjonalna między dwojgiem ludzi. W udanej relacji miłość przeobraża się w związek i trwa nadal, zmieniając się z biegiem lat i ewoluując. W tym dziale znajdziesz porady na temat związków, kryzysów i problemów w związku oraz życia intymnego.


4 miejsca na ciele kobiety, które facet powinien wielbić

Każda z nas ma w sobie coś z uwodzicielki. Uwielbiamy eksponować swoje wdzięki i się nimi chwalić, Chcemy być odpowiednio doceniane a także oczekujemy od naszych partnerów odrobiny uwielbienia i zainteresowania. Oto kilka miejsc na ciele, które facet powinien docenić i wielbić.

Dwa plus jeden. Czyli my i teściowa - jak mieszkać z teściową?

Sytuacje w życiu bywają niezmiernie różne. Czasami z konieczności, a czasami z przyczyn losowych musimy przez pewien czas mieszkać z naszymi teściami. Sytuacja komplikuje się często potwornie w takiej sytuacji nawet wtedy, gdy nie mieszkamy fizycznie w jednym mieszkaniu, ale na przykład „przez ścianę”.

Dlaczego atrakcyjne kobiety nie mogą znaleźć mężczyzny życia?

Masz w swoim otoczeniu wyjątkowo atrakcyjną koleżankę, która jednak ciągle wiedzie życie singielki? Nie wiesz, z czego to wynika, bo bardzo ją lubisz i uważasz za wartościową kobietę? Podpowiadamy:

Jak skutecznie sprawić, aby on za Tobą zatęsknił?

Znacie się relatywnie krótko, a teraz na pewno przez jakiś czas nie będziecie mieli okazji, by się spotkać? W takim razie powinnaś zrobić wszystko, by on zatęsknił za Tobą. Są na to bardzo dobre i sprawdzone sposoby. Oto one:

5 rzeczy, które go w Tobie wkurzają, ale wstydzi się powiedzieć

Zastanawiasz się, czy są sprawy, które mogą wkurzać Twojego mężczyznę, choć on stara się o nich nie mówić wprost? Dowiedz się, co to może być!

Fakty o Twoim facecie, które koniecznie musisz znać

Chcesz wiedzieć, jak podgrzać temperaturę w związku? A może zastanawiasz się, dlaczego Twój facet przeżywa zwykły katar niczym śmiertelnego wirusa? Poznaj kilka faktów, które pomogą Ci zrozumieć zachowanie mężczyzn.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl