Miłość

Uczucie, inaczej silna więź emocjonalna między dwojgiem ludzi. W udanej relacji miłość przeobraża się w związek i trwa nadal, zmieniając się z biegiem lat i ewoluując. W tym dziale znajdziesz porady na temat związków, kryzysów i problemów w związku oraz życia intymnego.


Znajdź swojego księcia z bajki - czyli o tym pamiętaj, gdy szukasz partnera!

Żadna z nas na dłuższą metę nie lubi samotności. Życie singielki nie jest łatwe i przyjemne – wbrew temu, co mogłoby się niektórym wydawać. Niekiedy jednak znalezienie partnera wydaje się bardzo trudne. Ale czasami po prostu nie wiemy, jak się za to zabrać w odpowiedni sposób. Udało nam się dziś zebrać same sprawdzone metody!

Druga szansa - dlatego to może być największy błąd?

Czasami nasz życiowy partner zawiedzie nasze zaufanie na tyle, że podejmujemy decyzje o rozstaniu. Jest to niewątpliwie jedna z trudniejszych decyzji jakie przychodzi nam podejmować w życiu. Warto jednak czasami, zastanowić się, czy podjęte działania są aby na pewno tymi adekwatnymi, jeżeli tak, to podejmujmy je tak, by potem nie żałować i nie dawać się wodzić za nos przez byłego partnera. Oto dlaczego wchodzenie dwa razy do tej samej rzeki to spory błąd!

Ukryta zdrada: 3 potwierdzone sygnały, które ON wysyła

Zdrada jest zjawiskiem o silnie destrukcyjnym charakterze, wpływającym negatywnie nie tylko na relację damsko – męską, ale i na poszczególne indywidualne jednostki tworzące związek. Niewątpliwie motywów zdrady jest kilkanaście, może być to chęć zemsty, dowartościowania się, celowego zranienia drugiej osoby, poczucia adrenaliny i wiele innych pobudek, które popychają do zdrady. Jak więc rozpoznać zdradę u mężczyzny? Oto kilka sprawdzonych sygnałów, które mogą świadczyć o tym, że on naprawdę Cię zdradza! Bądź czujna!

4 kobiece dodatki, które wzbudzają pożądanie

Dodatki są jednym z ważniejszych elementów naszej ogólnej prezencji. To jak je dobieramy, na co stawiamy i do odrzucamy ma naprawdę ogromne znaczenie. Okazuje się, że Panowie także lubują się w dodatkach, które mogą podziwiać na kobietach. Oto kilka drobnych szczegółów, które wzbudzają pożądanie u mężczyzn.

5 rzeczy, które czynią Cię nudną w oczach faceta

Czy zastanawiałaś się kiedyś nad tym, dlaczego mężczyzna nie odzywa się do Ciebie po randce? A może Twój eks powiedział Ci wprost, że zaczęłaś go nudzić? Faceci zdradzają, co powoduje, że zaczynają uznawać kobietę za mało ciekawą!

Czego potrzebuje mężczyzna w związku? Lista najważniejszych rzeczy

Mężczyźni będący w związku, bardzo często skarżą się, że ich partnerki zupełnie nie rozumieją ich potrzeb. Okazuje się, że faceci mają nieco inny wachlarz potrzeb aniżeli kobiety. O ile my słyniemy zazwyczaj z romantycznych pobudek postępowania w związku to nasi partnerzy szczęście i spełnienie odnajdują w zupełnie innych czynnikach. Oto lista najważniejszych rzeczy, których w związku potrzebują mężczyźni!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl