Miłość

Uczucie, inaczej silna więź emocjonalna między dwojgiem ludzi. W udanej relacji miłość przeobraża się w związek i trwa nadal, zmieniając się z biegiem lat i ewoluując. W tym dziale znajdziesz porady na temat związków, kryzysów i problemów w związku oraz życia intymnego.


6 małych rzeczy po których poznasz, że Twój facet Cię wielbi!

Kilka małych rzeczy po których poznasz, że Twój facet Cię wielbi.

Z tych powodów rozstają się długoletnie związki. Niektóre są błahe!

Długoletni związek jest bardziej narażony na powstawanie pewnych sytuacji kryzysowych. Niektórzy nie potrafią poradzić sobie z zaistniałym problemem i po prostu podejmują decyzje o rozstaniu. Oto kilka powodów takiego stanu rzeczy.

6 zachowań kobiet, które zniszczą każdy związek

Nawet najbardziej zakochany mężczyzna ma granice wytrzymałości. Prędzej wybierze ucieczkę, niż związek z kobietą, która zachowuje się nieprzewidywalnie lub miewa nieznośne humory. Czy zastanawiałaś się kiedyś, co robić, a czego nie, by zbudować szczęśliwy związek? Oto lista rzeczy, których bezwzględnie musisz unikać w swoim zachowaniu.

4 chore oczekiwania faceta, które ma podczas seksu

Kiedy obie strony zgadzają się na coś w łóżku, jest ok. Ale w momencie, gdy facet usilnie na coś  nalega, a Ty wiesz, że nie masz na to najmniejszej ochoty, sytuacja robi się nieciekawa. Czego on może od Ciebie oczekiwać?

Co zrobić, aby ON kompletnie zwariował na Twoim punkcie?

My kobiety mamy swoje sposoby na uwodzenie. Jeśli będziesz odważna i zastosujesz się do naszych rad, nikt Ci się nie oprze.

Dlaczego mężczyźni tracą zainteresowanie kobietą?

Na początku są kwiaty, wycieczki, zaproszenia do restauracji i drobne upominki. Po pewnym czasie coś jednak zaczyna ci przeszkadzać. On jakby tak… mniej się stara. Już nie wariuje tak bardzo, jak na początku. Co się dzieje?

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl