Miłość

Uczucie, inaczej silna więź emocjonalna między dwojgiem ludzi. W udanej relacji miłość przeobraża się w związek i trwa nadal, zmieniając się z biegiem lat i ewoluując. W tym dziale znajdziesz porady na temat związków, kryzysów i problemów w związku oraz życia intymnego.


5 sposobów, aby opóźnić finał podczas stosunku

Problem zbyt szybkiej erekcji dotyka coraz więcej par. Mężczyźni, którzy kończą stosunek już po 3 minutach od jego rozpoczęcia często krępują się i przestają mieć ochotę na seks. Jest to problematyczne nie tylko dla naszego mężczyzny, ale i dla nas samych. Co więc zrobić by opóźnić nieco finał podczas stosunku? Oto nasze rozwiązania.

5 powodów dla których warto się kochać po 40

Seks po 40 roku życia? Czemu nie! W tym artykule przedstawimy kilka powodów, które przekonają każdą z Was, że erotyczne uniesienia są dla kobiet w każdym wieku.

7 małych gestów, które udowodnią Ci, że on Cię kocha

Zastanawiasz się, czy Twój mężczyzna naprawdę Cię kocha, ale nie jesteś pewna, co mogłoby o tym świadczyć. Oto kilka ewidentnych oznak:

Singielka po 30 - dlaczego nie możesz znaleźć tego idealnego?

Kobieta będąca w wieku 20 lat duże szybciej znajduję sobie faceta, ponieważ daje się bardzo często ponieść chwili i szybciej zakochuję się. Natomiast zupełnie inaczej wygląda to u kobiety, która przekroczyła już 30 lat i nadal jest sama. Dlaczego kobiecie po 30 trudniej jest znaleźć partnera, który będzie spełniał jej oczekiwania? Oto lista 3 podstawowych powodów dla których singielka po 30 dużo rzadziej znajduję mężczyznę idealnego.

Typy mężczyzn, których powinno się unikać, aby nie zostać zdradzonym

Czasem trudno jest uniknąć zdrady, której przyczyną może być wiele czynników. Jednak istnieją pewne typy mężczyzn, którzy częściej zdradzają. Poznaj jakich facetów unikać, byś nie musiała cierpieć z powodu oszustwa.

4 wybryki facetów, po których powinnaś z nim zerwać

Od jakiegoś czasu zaważyłaś, że w Twoim związku dzieje się coś złego? Twój facet pozwala sobie na zbyt wiele? Chciałabyś skończyć z nim związek ale nie wiesz czy są to wystarczające powody? Oto lista 4 wybryków Twojego faceta przez które szybko powinnaś zakończyć wasz związek.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl