Miłość

Uczucie, inaczej silna więź emocjonalna między dwojgiem ludzi. W udanej relacji miłość przeobraża się w związek i trwa nadal, zmieniając się z biegiem lat i ewoluując. W tym dziale znajdziesz porady na temat związków, kryzysów i problemów w związku oraz życia intymnego.


Męska duma po rozstaniu - czy on cierpi dłużej?

Mężczyźni zazwyczaj zupełnie inaczej przeżywają rozstanie. Nie oznacza to jednak, że ich sposoby są mniej depresyjne czy nacechowane negatywnymi emocjami. Okazuje się, że rana w męskim sercu może zabliźniać się latami. Wielu mężczyzn aż do późnej starości wspomina swoją wielką miłość. Oto kilka czynników towarzyszących mężczyźnie po rozstaniu.

Ile razy w ciągu tygodnia się kochać, aby czuć się szczęśliwie?

Częstotliwość łóżkowych spotkań to w przypadku każdej z par kwestia niezwykle indywidualna. Wiadomo jednak, że jeśli współżycia obu stronom lub też jednej z nich bardzo brakuje, w związku niezbyt dobrze się dzieje. Warto sprawdzić, co jaki czas powinniśmy spotykać się na łóżkowych igraszkach!

Czym jest zdrada emocjonalna i dlaczego musicie na nią uważać?

Zdrada emocjonalna jest bardzo ciężkim do rozpoznania zjawiskiem. Okazuje się, że większość z nas kiedyś tak owej doświadczyła, niektóre mogą być tego nawet nie do końca świadome. Mówiąc o zdradzie zawsze mamy na myśli czynniki silnie cielesne, fizyczne skupiające się na bliskości i uniesieniach łóżkowych. Zdrada emocjonalna swój obszar występowania ma jednak zupełnie gdzie indziej. Oto kilka przykładów.

Kryzys w związku - jak sobie z nim poradzić?

Kryzysy, czy to mniejsze, czy większe, są nieodzownym elementem każdego związku. Dotyczą różnych spraw i często bywa, że są to sprawy błahe. Niektóre jednak dotyczą kwestii poważniejszych i wtedy stajemy przed widmem rozstania. Kryzysy w związkach są nieuniknione i niestety nie będziemy w stanie ich całkowicie wyeliminować. Często z czasem pojawia się znudzenie w związku, które jest powodem wzajemnej niechęci, a czasami wzajemnych oskarżeń. Warto popracować nieco nad związkiem i przy okazji nad sobą samymi.

5 powodów dla których rozwód to dla Was najlepsze rozwiązanie

Zastanawiasz się, czy rozwód nie byłby w Waszym przypadku najlepszym rozwiązaniem? Dowiedz się, co może za tym przemawiać.

Jak przekonać faceta do swojej racji? To może być bardzo proste!

Nie raz nie dwa kłóciłaś się ze swoim facetem o opinie bądź zdanie na temat pewnej rzeczy czy tez osoby. Niedogadywanie się w pewnych kwestiach jest jak najbardziej zrozumiałe, każdy ma prawo do swoich poglądów i swojego zdania. Jednak czasami okazuje się, że sytuacja w której się znalazłaś lekko wymknęła się z pod kontroli. Jak zatem przekonać swojego faceta do tego, że to Ty masz racje? Oto 3 skuteczne sposoby dzięki, którym przekonasz swojego mężczyznę do swoich racji.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl