Miłość

Uczucie, inaczej silna więź emocjonalna między dwojgiem ludzi. W udanej relacji miłość przeobraża się w związek i trwa nadal, zmieniając się z biegiem lat i ewoluując. W tym dziale znajdziesz porady na temat związków, kryzysów i problemów w związku oraz życia intymnego.


Czy warto związać się z jedynakiem? Kilka istotnych faktów

Opinie o jedynakach są zazwyczaj złe – uważa się ich za rozpieszczonych egoistów, którzy niczego nie potrafią sami załatwić, ponieważ zawsze byli oczkiem w głowie rodziców i to właśnie rodzice załatwiali za nich co ważniejsze sprawy. Jedynaków oskarża się o wiele – również o to, że kochają najmocniej siebie i w związku z tym nie są najlepszymi kandydatami na partnerów. Jednakże, jak wiadomo, stereotypy nie zawsze pokrywają się z rzeczywistością. Jedynacy posiadają mnóstwo pozytywnych cech, które czynią ich doskonałymi partnerami. Jakie mają zalety?

4 chore powody, dla których on szuka kochanki

Czasami zastanawiamy się, dlaczego faceci będący w świetnym, dobrze rokującym, szczęśliwym związku nagle zaliczają skok w bok. Sprawa jest nieco bardziej skomplikowana niż może się wydawać. Oto kilka powodów.

Dlaczego facet potrafi się tak długo nie odzywać?

Czasami zastanawiamy się dlaczego nasz facet milczy. Nie nawiązuje z nami kontaktu nawet przez kilka godzin co to nie czarujmy się odrobinę (bardzo) nas irytuje. Oto kilka powodów takiej sytuacji.

Dlaczego mężczyźni boją się pięknych kobiet?

Piękne, długie nogi, wspaniała sylwetka, cudowne usta i idealna fryzura. O dziwo wiele tak doskonale prezentujących się kobiet jest sama lub trwa jedynie w krótkich związkach. W rzeczywistości wydaje się, że właśnie takie kobiety będące poniekąd wzorem atrakcyjności powinny być rozchwytywane przez mężczyzn. Dzieje się inaczej. Powodów może być wiele, ale wydaje się, że wina leży jak zwykle po środku. Po części po stronie panów, a po części również po stronie samych zainteresowanych Kobiet. Oto częste powody strachu przed pięknymi kobietami.

Małe rzeczy, przez które dla NIEGO jesteś nudna!

Czy wiesz, że istnieją pewne przesłanki, które decydują o tym, że stajesz się dla niego zwyczajnie… nudna? Koniecznie przeczytaj jakie i postaraj się tego unikać.

Typy kobiet, które dla mężczyzn są wręcz idealne. O nich naprawdę marzą!

Jest kilka typów kobiet, które stanowią dla mężczyzn naprawdę niesamowitą pokusę. Istnieją cechy charakteru, które działają na facetów tak mocno, że są oni w stanie poświęcić wiele, by nawiązać kontakt z ich posiadaczką. Oto typy kobiet, które uchodzą w oczach mężczyzn za chodzące ideały!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl