Miłość

Uczucie, inaczej silna więź emocjonalna między dwojgiem ludzi. W udanej relacji miłość przeobraża się w związek i trwa nadal, zmieniając się z biegiem lat i ewoluując. W tym dziale znajdziesz porady na temat związków, kryzysów i problemów w związku oraz życia intymnego.


3 sytuacje, po których nigdy już nie odbudujecie do siebie zaufania

Zaufanie w związku to dla większości par jeden z jego filarów. Kiedy zostanie zbyt mocno nadwyrężone przez którąś ze stron, okaże się, że nie ma już powrotu, a związek pozbawiony jest od teraz sensu. Co takiego musi się zdarzyć, by relacje między dwojgiem ludzi aż tak się pogorszyła?

7 mitów, w które nie powinnaś wierzyć, wchodząc w nowy związek

Nowy związek to wielka szansa na szczęście i spełnienie. Jeśli rozpoczynasz relację, pozbądź się szkodliwych mitów. Lepiej nie martwić się takimi głupotami.

7 zachcianek faceta, których nigdy nie powinnaś spełniać!

Mężczyźni to szczwane bestie. Uwielbiają namawiać nas na rzeczy, których nigdy nie powinni dostać. Nie daj się złamać!

4 rzeczy, których ON nie robi, a Ty o tym marzysz

Czasami wydaje Ci się, że Twój ukochany nie do końca szanuje Twoje marzenia, pragnienia oraz prośby. Wszak jeśli zdarza się tak, że ignoruje to, na czym Ci zależy, faktycznie powinnaś z nim o tym porozmawiać. O jakich kwestiach mowa? Czego on nie robi, a powinien?

Przez te małe błędy ON może się odkochać

Jesteście z sobą dość krótko, a Ty już snujesz plany na Wasza wspólna przyszłość. Zastanów się jednak, czy nie popełniasz podstawowych błędów, które sprawią, że on po prostu się odkocha. O czym mowa?

Fizyczne cechy kobiety, które kręcą go najbardziej!

Większość facetów z reguły stara się pozytywnie postrzegać kobietę nie tylko za jej walory fizyczne, ale także cechy charakteru. Jednak jak wiadomo wciąż znajduje się na świecie wiele facetów dla których wygląda zajmuję miejsce pierwsze. Jakie fizyczne cechy w kobiecie pociągają mężczyznę najbardziej? Oto lista 3 najczęściej wymienianych, najpiękniejszych walorów kobiecych przez facetów.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl