Miłość

Kobieta idealna na żonę – jakie są jej cechy według mężczyzn?

Niejedna kobieta chciałaby wiedzieć, jakie są według facetów cechy żony idealnej. Jaka powinna być, co musi robić, jakie mieć podejście do życia? Już to wyjaśniamy!

Czy mężczyźni boją się atrakcyjnych kobiet?

No właśnie. Dlaczego mężczyźni boją się kontaktu z atrakcyjną kobietą? Co się dzieje w ich głowach i czym się kierują? Na te pytania postaram się odpowiedzieć w tym tekście, który dla Was przygotowałem.

Facet przed ślubem i po ślubie - jak się zmienia?

Niektórym kobietom wydaje się, że ich mężczyzna po ślubie będzie się zachowywał dokładnie tak, samo, jak przed nim. Pudło! Panowie często po włożeniu obrączek na palce nieco się zmieniają. O co konkretnie chodzi? Jak wygląda  facet przed ślubem i po ślubie? 

6 obrzydliwych rzeczy, które robi się w długotrwałych związkach!

Pozostawanie w długotrwałym związku buduje zaufanie pomiędzy dwiema osobami. Taki związek jest oparty zwykle na miłości, sztuce kompromisu i ludzie pozostający w nim, czują się ze sobą bardzo dobrze. Owa swoboda bywa nawet zbyt duża i osobom postronnym niektóre zachowania wieloletnich par mogą budzić obrzydzenie.

O czym rozmawiać na pierwszej randce. Uniknij niezręcznej ciszy!

Wybierasz się na randkę z facetem i boisz się niezręcznej ciszy? A może pragniesz mu zaimponować, schodząc na jakiś niebanalny temat? Koniecznie dowiedz się, o czym najlepiej rozmawiać na pierwszej randce.

3 powody, dla których nie warto zakochać się na studiach

Wiele par łączy się w związki w czasie studiów wyższych. To etap w życiu, kiedy rozpoczynamy dorosłe życie, dlatego zarówno kobiety, jak i mężczyźni poszukują swoich drugich połówek. Nie do końca jednak warto zakochiwać się na studiach. Dlaczego?

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl