Miłość

Uczucie, inaczej silna więź emocjonalna między dwojgiem ludzi. W udanej relacji miłość przeobraża się w związek i trwa nadal, zmieniając się z biegiem lat i ewoluując. W tym dziale znajdziesz porady na temat związków, kryzysów i problemów w związku oraz życia intymnego.


Gdzie mężczyźni lubią być całowani? Te miejsca to ich słabe punkty!

Każdy mężczyzna ma swoje ulubione miejsce na ciele w który lubi być całowany. Są jednak punkty na ciele Twojego partnera w których Twój pocałunek sprawi mu niesamowitą radość i spowoduje, że będzie chciał jeszcze. Gdzie więc facet uwielbia być całowany? Oto nasza lista!

5 błahostek, przez które on może z Tobą zerwać

Mawia się, że prawdziwej miłości nic nie jest w stanie zniszczyć. Nie od dziś jednak wiadomo, że niekiedy (zwłaszcza w początkowej fazie związku) wystarczy impuls, by każda ze stron poszła w swoją stronę. Zastanawiasz się nad tym, jakie błahostki mogą zadecydować o Waszym rozstaniu?

Na punkcie tych kobiecych cech, faceci szaleją najbardziej

Piękna kobieta to nie tylko zgrabny tyłek, duży biust i długie nogi. Okazuje się, że dla większości mężczyzn coraz częściej piękna kobieta to taka , która ma piękne wnętrze i nie wstydzi się tego pokazać. Jakie cechy charakteru są dla faceta najbardziej istotne? Które są w stanie uwieźć nie jednego mężczyznę? Oto 3 z nich.

10 filmów, po których obejrzeniu nie będziecie chcieli się zakochać

Jakie filmy warto oglądnąć? Te sprawią, że nie będziecie chcieli się zakochać! 10 starannie wyselekcjonowanych produkcji, które możesz oglądnąć w jeden wieczór.

3 cechy kobiet, których mężczyźni nie znoszą

Każda facet posiada swój ideał kobiety i wybierając tą jedyną z pewnością się nim kieruje. Bardzo często okazuje się, że znalezienie tego ideału nie jest już takie proste jak mogłoby się wydawać. Coraz więcej kobiet posiada cechy charakteru, które nie do końca podobają się mężczyzną, a wręcz przeciwnie zniechęcają ich do nich. Jakie to cechy? Które są najbardziej powszechne? Oto 3 z nich.

Małe rzeczy, przez które dla NIEGO jesteś nudna!

Czy wiesz, że istnieją pewne przesłanki, które decydują o tym, że stajesz się dla niego zwyczajnie… nudna? Koniecznie przeczytaj jakie i postaraj się tego unikać.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl