Miłość

Uczucie, inaczej silna więź emocjonalna między dwojgiem ludzi. W udanej relacji miłość przeobraża się w związek i trwa nadal, zmieniając się z biegiem lat i ewoluując. W tym dziale znajdziesz porady na temat związków, kryzysów i problemów w związku oraz życia intymnego.


Co facet powinien zrobić dla kobiety, aby go nie zostawiła?

Ten tekst kierujemy do wszystkich Panów. Jeśli czujesz, że obecna partnerka jest jak gwiazdka z nieba i możecie razem konie kraść, dowiedz się, co robić, by nie zostawiła Cię rozczarowana Twoim zachowaniem. Oto, co powinieneś robić, by zatrzymać ją u swego boku.

5 zachowań, dzięki którym możesz przekonać się o niedojrzałości swojego partnera

Twój partner zaczyna Ci się nie podobać, albo dokładniej jego zachowanie zaczęło wzbudzać w Tobie niepewność, czy aby ten związek ma sens? Koniecznie musisz przekonać się, co znaczy jego dziwne stanowisko wobec Ciebie lub Waszych spraw. Nie w każdej sytuacji należy hołdować przekonaniu, że mężczyźni dojrzewają później. Nie każdy błąd jest do naprawienia, a już tym bardziej przebaczenia. Być może Twój partner jest niedojrzały? Sprawdź go.

Co zrobić, aby ON kompletnie zwariował na Twoim punkcie?

My kobiety mamy swoje sposoby na uwodzenie. Jeśli będziesz odważna i zastosujesz się do naszych rad, nikt Ci się nie oprze.

Jak podnieść się po rozstaniu? Krótka lektura, która podniesie Cię na duchu.

Rozstanie zawsze jest konsekwencją jakiś zachowań czy działań. Przyczyny rozstań są różne, ale z reguły mówi się o niezgodności charakterów, braku dobrych relacji, znudzeniu się związkiem lub po prostu – zdradzie.

3 porady, dzięki którym mężczyzna będzie Cię ubóstwiał

Każda z nas chciałby, aby jej facet uwielbiał ją, jej kształty, a także charakter. Jednak nie każda ma w sobie to wszystko czego facet od niej oczekuję. Co zrobić, aby nasz mężczyzna ubóstwiał nasza osobę? Co zrobić, aby w jego oczach być wartościową kobietą? Oto lista 3 najbardziej powszechnych porad wśród kobiet dzięki, którym Twój mężczyzna straci dla Ciebie głowę i będzie ubóstwiał Cię każdego dnia.

Jak sobie pomóc, by rozstanie nie było dla Ciebie końcem świata...

Dobrze wiemy, że rozstanie to czas niezwykle trudny – zwłaszcza wtedy, kiedy było się razem długo. Milion wspólnych wspomnień, spędzane razem wakacje, święta, urodziny. Często w tych momentach czujemy się naprawdę źle, mamy wrażenie, że już nic dobrego nas w życiu nie może spotkać, rozpamiętujemy wszystko i nie możemy normalnie funkcjonować. Jak sobie pomóc? Oto najlepsze sposoby – polecane przez te kobiety, które mają za sobą rozstanie z wieloletnimi partnerami!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl