Miłość

Uczucie, inaczej silna więź emocjonalna między dwojgiem ludzi. W udanej relacji miłość przeobraża się w związek i trwa nadal, zmieniając się z biegiem lat i ewoluując. W tym dziale znajdziesz porady na temat związków, kryzysów i problemów w związku oraz życia intymnego.


Czy to już zdrada? Te sytuacje o tym świadczą!

Temat zdrady elektryzuje każdego – bez względu na to, czy aktualnie posiada partnera, czy też dopiero szuka kogoś dla siebie. Różne osoby mają różne zdanie na temat tego co jest zdradą, a co jeszcze nią nie jest. Niestety, nie ma jednego, odgórnie ustalonego wyznacznika, którym można by się było w tej kwestii posługiwać. Wszystko dlatego, że ludzie zwykle starają się usprawiedliwiać swoje zachowania, gdy tymczasem wiele z nich jest jednoznacznych. Kiedy więc tak naprawdę można już mówić o zdradzie?

5 oczekiwań, które ma każdy mężczyzna, ale boi się o nich mówić

Czy wiesz, że prawie każdy mężczyzna ma swoje oczekiwania względem kobiety, z którą chciałby spędzić życie? Rzadko jednak mówią o tym bezpośrednio. Dowiedz się, o co chodzi!

5 zgubnych zachowań kobiet, przez które Was związek może się rozpaść

Związki rozpadają się również przez niewłaściwe zachowanie kobiet, które w ten sposób niszczą swoją relację z partnerem. Mężczyzna nie widząc innego wyjścia, rozstaje się z kobietą, która nie szuka w związku partnerstwa, a jedynie władzy i kontroli. Sprawdź przykłady 5 kobiecych zachowań, które niszczą związek.

Jak rozmawiać z mężczyzną, aby nas słuchał

Od dawien dawna wiadomo, że kobieta jest z Wenus a mężczyzna z Marsa. Więc jak z nim rozmawiać, aby słuchał ba rozumiał i odpowiadał, mógłby też robić to, o co prosimy. Zacznijmy od tego, że typowy facet ma nieskomplikowaną konstrukcję. Nie rozróżnia kolorów poza podstawową gamą barw. Dla niego białe to białe a czarne to czarne. My kobiety niestety jesteśmy bardziej skomplikowane i nie chodzi o pełną paletę kolorów, którą się posługujemy. Popełniamy mnóstwo błędów w komunikacji. Poniżej posłużę się przykładem jakże banalnym, wyrzucanie śmieci. Trzy scenki i trzy rozmowy.

Dlaczego nie warto zabiegać o uwagę ze strony faceta?

Dlaczego wciąż tak wiele kobiet nie potrafi zrozumieć, że zabieganie o mężczyznę nie jest pożądanym przez nich zjawiskiem. Mężczyźni nie lubią gdy kobieta o nich walczy, a wręcz przeciwnie wolą gdy pozostawia to w ich kwestii. Dlaczego nie wolno zabiegać o mężczyzn? Dlaczego tak bardzo oni tego nie lubią? Oto 3 najbardziej popularnych powodów dzięki, którym zrozumiesz, że zabieganie o faceta nie powinno Cię obchodzić.

Znajdź swojego księcia z bajki - czyli o tym pamiętaj, gdy szukasz partnera!

Żadna z nas na dłuższą metę nie lubi samotności. Życie singielki nie jest łatwe i przyjemne – wbrew temu, co mogłoby się niektórym wydawać. Niekiedy jednak znalezienie partnera wydaje się bardzo trudne. Ale czasami po prostu nie wiemy, jak się za to zabrać w odpowiedni sposób. Udało nam się dziś zebrać same sprawdzone metody!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl