Miłość

Uczucie, inaczej silna więź emocjonalna między dwojgiem ludzi. W udanej relacji miłość przeobraża się w związek i trwa nadal, zmieniając się z biegiem lat i ewoluując. W tym dziale znajdziesz porady na temat związków, kryzysów i problemów w związku oraz życia intymnego.


Skryte marzenia kobiet. O czym fantazjują w sypialni?

Wiele kobiet ma fantazje seksualne, czego mężczyźni nawet się nie domyślają. O czym zatem marzą kobiety i czy są to fantazje podobne do tych, z jakimi spotykamy się wśród mężczyzn? Oto kilka fantazji od najgorętszych Polek.

3 rzeczy, które go obrzydzają w sypialni

Życie intymne jest bardzo ważnym aspektem każdego związku. Niektórzy uważają, że właściwe podejście do miłosnych uniesień potrafi naprawdę scementować związek. Budowanie trwałej relacji i zaufania powinno opierać się także na dopasowaniu się w łóżku. Są jednak rzeczy, które stanowczo obrzydzają Twojego faceta w sypialni. Oto i one!

Zdrada – i co dalej?

Temat romansów i niewierności w związkach owiany jest pewnym tabu – jest delikatny, intymny a dla wielu osób bolesny. Jak powszechne jednak jest rzeczywiście zjawisko zdrady? A jeśli już ona zaistnieje, czy jest szansa na naprawienie związku i bycie razem?

Jak odbudować zaufanie w związku? 5 wskazówek od par, które to przeszły

Kiedy już zaufanie do Twojej osoby zostało zachwiane, bardzo trudno jest je odbudować. Nieważne, czy zawiodłaś Ty, czy Twój partner, zawsze odbudowanie zaufania będzie trudne i będzie od Was wymagało wiele cierpliwości i przede wszystkim czasu. Poznaj 5 wskazówek jak odbudować zaufanie w związku.

Małe szczegóły, które ukrywają zdradę. Czy mąż Cię oszukuje?

Od pewnego czasu zauważyłaś, że Twój mąż zachowuje się zupełnie inaczej, niż dotychczas? Zastanawiałaś się czym to jest spowodowane i czy przypadkiem nie ma czegoś za uszami? Okazuje się że czasami nawet najmniejsze szczegóły są w stanie zdradzić Twojego męża i ukazać jego prawdziwe oblicze. Po czym poznać, że w wasze małżeństwo wkradła się zdrada? Oto 3 podstawowe szczegóły, które powinny dać Ci dużo do myślenia.

4 najskuteczniejsze metody podrywu, dzięki którym znajdziesz tego jedynego

Wiele kobiet w poszukiwaniu swojej drugiej połówki ucieka się do różnych, niekiedy dosyć dziwnych metod. Okazuje się jednak, że klucz do sukcesu tkwi w prostocie. Nie trzeba więc drogie Panie wymyślać głupot i odstawiać przedstawienia przed mężczyzną, który Wam się podoba. Wystarczy użyć tego, czym obdarzyła nas matka natura – wdzięku osobistego. Oto kilka naszych propozycji.