Miłość

Uczucie, inaczej silna więź emocjonalna między dwojgiem ludzi. W udanej relacji miłość przeobraża się w związek i trwa nadal, zmieniając się z biegiem lat i ewoluując. W tym dziale znajdziesz porady na temat związków, kryzysów i problemów w związku oraz życia intymnego.


Co zrobić, by związek okazał się udany? Kilka praktycznych porad.

Udany związek to marzenie każdej pary. Brak konfliktów, wspólne zrozumienie się, perspektywy na małżeństwo i szczęśliwą rodzinę. Aby osiągnąć ten idealny stan, wystarczy pamiętać o kilku rzeczach, które wpłyną pozytywnie na wspólną relację w związku i szczęście obojga partnerów.

Powinniście to wiedzieć, aby Wasz seks był bardziej dojrzały

Seks dla wielu z nas nadal pozostaje tematem tabu. Zupełnie niepotrzebnie. To przecież normalna rzecz, która jest nieodłącznym elementem życia każdego dojrzałego człowieka. Seks jednak zmienia się z wiekiem. Od początkowych prób w wieku młodzieńczym przechodzi istną metamorfozę i zmienia się z roku na rok wraz z naszą dojrzałością i postrzeganiem swojej drugiej połówki oraz swojego własnego ciała. 

7 mitów na temat miłości, które z łatwościa można obalić

Każdego roku Helen Fisher – amerykańska uczona, psycholog, prowadzi kompleksowe badania postawy singli "wobec miłości i seksu”, badając ponad 5000 Amerykanów. Pytania przeprowadza na reprezentatywnej próbie ludzi, składających się z osób czarnych, białych, Azjatów i Latynosów, młodych i starszych, gejów, lesbijek" – stwierdza Fisher Dane pokazują wiele mitów na temat miłości, randek czy płci. Oto 7 największych mitów na temat miłości, które z łatwością można obalić! Poznaj je!

5 sposobów, dzięki którym oczarujesz go na pierwszej randce

Przed tobą pierwsza randka z facetem twoich marzeń, a ty nie masz pojęcia jak sprawić, żebyś zapadła mu w pamięci na długo. Mamy dla ciebie kilka porad, dzięki którym twój królewicz nie oderwie od ciebie wzroku przez całą noc.

Podstawy udanego związku. O czym każda para musi pamiętać?

Nie ma związku idealnego - każdy z nas jest inny, ma nietypowy charakter i różne wymagania. Można jednak stworzyć zdrową relację z partnerem, która okaże się sekretem udanego związku, o solidnych fundamentach trzymających się do końca życia.

Niezapomniana randka - pomysły, które zapadną Wam w pamięci na lata!

Zastanawiasz się jak zaplanować randkę, w taki sposób, by zapadła w pamięć na długie lata? Niezapomniana randka przede wszystkim nie może być nudna. Pomysłów na randkę idealną jest całe mnóstwo. Grunt, by nie bać się wcielać ich w życie.