Miłość

Uczucie, inaczej silna więź emocjonalna między dwojgiem ludzi. W udanej relacji miłość przeobraża się w związek i trwa nadal, zmieniając się z biegiem lat i ewoluując. W tym dziale znajdziesz porady na temat związków, kryzysów i problemów w związku oraz życia intymnego.


3 jasne sygnały, że Wasz związek się wypala. Czy to koniec?

Czujesz, że od pewnego czasu w Waszym związku zaczyna dziać się coś złego? Dlaczego tak się dzieję? Czym jest to spowodowane? Czy to już koniec? Warto zadać sobie kilka takich pytań jeśli tylko czujemy, że do naszego związku wdały się ostatnio negatywne emocje. Po jakich sygnałach rozpoznać, że Wasz związek się wypala? Oto 3 podstawowe.

Do czego prowadzi przelotna miłość? 4 najgorsze rzeczy!

Do czego może prowadzić przelotna miłość? Czy przysłowiowi amanci naprawdę lubią swój styl życia? Te i inne podobne pytania często sobie zadajecie, dlatego my postanowiliśmy chociaż odrobinę Wam pomóc w uzyskaniu odpowiedzi. W tym artykule dowiecie się do czego tak naprawdę prowadzi brak stabilności i tzw. skakanie z kwiatka na kwiatek.

Dlaczego nie warto trzymać znajomości z byłym?

Na pewno większość z nas przed swoim teraźniejszym związkiem była już w innym, który niestety nie zakończył się szczęśliwie. Jeśli jednak w dalszym ciągu utrzymujesz kontakt ze swoim byłym chłopakiem mimo, że czujesz, że popełniasz błąd koniecznie zakończ to! Dlaczego nie warto trzymać znajomości ze swoim byłym facetem? Oto lista 3 najbardziej powszechnych powodów.

jak poradzić sobie z rozstaniem? Ciężkie, ale do wykonania!

Po rozstaniu nie potrafisz sobie poradzić? Czujesz, że wszystko dookoła przypomina Ci Twoją bliską osobę? Jak sprostać tęsknocie i zapomnieć? Oto lista 3 podstawowych rzeczy, które powinieneś robić, aby zapomnieć o tym co było kiedyś.

Jak zwiększyć libido? Naturalne sposoby, które działają

Od jakiegoś czasu Twoje libido nie funkcjonuje już tak jak dawniej? Czujesz, że przez to Twoje życie seksualne lekko ucierpiało? Co zrobić, aby relacje między wami polepszyły się? Jak sprawić, że Twoje libido wróci do normy? Oto lista 3 podstawowych sposobów dzięki którym z pewnością Twoje libido znacząco się poprawi.

Kobieta po 30 - jak uwodzić, aby znaleźć tego jedynego!

Do tej pory uważałaś się za szczęśliwą singielkę, teraz jednak zaczynasz dostrzegać, że czujesz się najzwyczajniej w świecie samotna. Potrzebujesz znaleźć kogoś z kim zaczniesz dzielić świat na pół, kogoś kto będzie Cię kochał i akceptował taką jaka jesteś. Jak więc to zrobić, by podryw po 30 był nadal tak samo uwodzicielski jak za czasów bycia nastolatką? Oto nasze wskazówki!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl