Fryzury

Sposoby na upięcie i uczesanie włosów w celach upiększających. Fryzury na co dzień i na specjalne okazje, do włosów krótkich, średniej długości oraz długich. Znajdziesz tu również porady z zakresu pielęgnacji włosów oraz modnych kolorów włosów.


Domowy sposób na fryzurę dla Twojego mężczyzny

Zamiast wydawać pieniądze na fryzjera, Twój mężczyzna może skorzystać z Twoich usług. Dowiedz się, jak prawidłowo obciąć włosy.

Na to musisz zwrócić uwagę prostując włosy. Nie niszcz ich!

Za zniszczonymi włosami najczęściej stoi pośpiech – częste używanie suszarki, nadmierne używanie prostownicy z wysoką temperaturą, czy lokówki. Choć prostowanie włosów zawsze wiąże się z negatywnymi skutkami, to można je zminimalizować. Jak tego dokonać?

Domowe sposoby na piękne, zdrowie i wzmocnione włosy

Włosy to jedna z piękniejszych ozdób każdej kobiety. Jednak, aby wyglądały dobrze, należy o nie odpowiednio dbać. Poniżej 3 domowe sposoby na piękne, zdrowe i wzmocnione włosy.

Jakie kosmetyki wybrać, aby uniknąć kłopotów i cieszyć się lśniącymi, zdrowymi włosami?

Problem odpowiedniej pielęgnacji skóry głowy jest niezwykle powszechny wśród kobiet na całym świecie. Źle dobrane kosmetyki nierzadko są przyczyną osłabienia mieszków włosowych, wypadania włosów, mogą także powodować alergie. Jakie kosmetyki wybrać, aby uniknąć kłopotów i cieszyć się lśniącymi, zdrowymi włosami?

Wypadające włosy: Powód do niepokoju? Jak poradzić sobie z tym problemem?

Wypadanie włosów towarzyszy wszystkim ludziom. Codziennie może ich wypadać nawet dwieście i jest to normą. Nie należy się więc zbytnio przejmować, bo to nadal standard. Problemy mogą zacząć się, kiedy zauważysz, że włosów wypada nagle coraz więcej. Jeśli ilość wypadających włosów zwiększy się mocno w krótkim czasie, może to być powód do niepokoju.

Domowy sposób na dredy. Jak je zrobić?

Interesującym stylem uczesania są dredy bądź dredoloki, jednak nie jest to fryzura uniwersalna, która będzie pasowała każdej osobie. Jeśli zazwyczaj masz prosto uczesane włosy, a chciałabyś coś zmienić, to w tym artykule dowiesz się, w jaki sposób zrobić dredy. Niemniej jednak zanim efekt będzie prezentował się na prawdę wyśmienicie, może minąć kilka długich miesięcy.