Kuchnia

Kuchnia to oddzielne pomieszczenie, w którym odbywa się proces gotowania. Wyposażone w meble kuchenne, sprzęty kuchenne oraz dodatki kuchenne. W tym dziale poznasz najciekawsze pomysły na aranżacje i wyposażenie kuchni.


Przepis na marchewkową zupę krem

W mroźne zminowe dni warto jeść przede wszystkim ciepłe posiłki. Bardzo dobrą opcją na  śniadanie jest zupa krem z marchewki. W mojej wersji dla zageszczenia zupy dodaje ziemniaki. Zupę trzeba dobrze doprawić, aby nie była mdła. W mojej wersji dobrze sprawdziły się lubczyk, chilli, sól i pieprz.    

Kuchenny niezbędnik, czyli tego nie może zabraknąć w Twojej kuchni

Kuchnia to miejsce, które w wielu domach stanowi centrum życia rodzinnego. Oprócz oczywistych elementów, jak stół, lodówka, kuchenka czy zlew, warto wyposażyć ją w klika przedmiotów z gatunku „must have”.

Jak urządzić małą kuchnię? Jakie wybrać meble, kolory i szafki?

Poradnik domowy: kuchnie w małym pomieszczeniu potrafią sprawić dużo kłopotów. Warto się zainspirować i znaleźć swój ideał.

Jak urządzić nowoczesną kuchnię z pomysłem?

Galeria najciekawszych aranżacji kuchni na 2020 rok. Nowoczesne akcenty sprawią, że zakochasz się w tak zaaranżowanych wnętrzach.

Aranżacja kuchni z wyspą - przegląd najlepszych propozycji

Kuchnia z wyspą - funkcjonalna i wygodna do codziennego użytkowania. Ciekawe nowoczesne aranżacje wnętrz kuchni do małych i dużych domów.

Domowy poradnik: Jak urządzić kuchnię w 2020 roku?

Galeria najciekawszych pomysłów na kuchnię w 2020 roku. Przegląd ciekawych propozycji, w których się zakochasz!