Moda

W ubiorze – potrzeba naśladowania innych pod względem stroju. Świat mody to zarówno prestiżowe pokazy, jak i moda uliczna. Można tak też określić inaczej sposób ubierania się i stylizowania.


Stylowy wybór - co warto mieć w swojej szafie?

Najnowsze kolekcje mody przekonują nas do tego, że styl lat 90-tych znów będzie na topie. Jakie zatem ubrania i dodatki wybrać, by móc czuć się modnie wiosną i latem?

Bądź idealna. Poznaj klika sposobów na zyskanie kształtnej sylwetki

Wyrzeczenia jakie wiążą się z odchudzaniem nie zawsze przekładają się na oczekiwane rezultaty. Uzyskanie właściwych proporcji możliwe jest nie tylko poprzez stosowanie diet, czy wielogodzinnych ćwiczeń spędzonych z fitness clubie. Poznaj kilka sposobów na zyskanie kształtnej sylwetki.

Rzeczy i dodatki, które rujnują Twój ubiór

Zauważyłaś, że mimo starań o piękny, atrakcyjny wygląd wciąż coś powoduje, że nie wyglądasz tak, jak sobie to wymarzyłaś? Dowiedz się, co może być przyczyną tego, że piękna sukienka zamiast dodawać urody - ujmuje jej.

Poradnik stylistki: Przełam swoje stylizacyjne nawyki - proste triki

Zapewne jak większość kobiet dysponujesz pełną szafą ciuchów, a mimo wszystko masz wrażenie, że wciąż chodzisz w tym samym. Jeśli jesteś znudzona dotychczasowymi stylizacjami, poznaj proste i niedrogie metody zerwania z rutyną, dzięki którym stworzysz nowy zestaw ciuchów na każde wyjście.

Modne buty na wiosnę i lato. To jest na topie!

Zima już za nami. Powoli zaczynamy przyzwyczajać się do ciepłej pogody. Wyciągamy z szaf lekkie ubrania i buty. Jakie trendy dotyczące obuwia będą panować w sezonie wiosna-lato?

Poradnik zakupoholiczek: Dlaczego należy prać nowe ubrania?

Wyobraźcie sobie taką sytuację… Idziecie do popularnej sieciówki celem wygrzebania w letnich wyprzedażach wymarzonej kreacji na zbliżające się, sobotnie party. Pośród sterty przebranych już ciuchów widzicie TO. Idealny zestaw – sukienkę oraz dodatki marzeń. Przedzieracie się przez tłum rozchichotanych nastolatek, kobiet podobnych do Was, znudzonych mężczyzn czekających na swoje żony i… chwytacie upragnioną rzecz. TAK. TO KONIEC POSZUKIWAŃ. Szybko podążacie do kasy. Kilometrowa kolejka i kiepskiej jakości muzyka to nic – ważne, że w końcu macie to, czego szukałyście. Płacicie, opuszczacie tłoczne (i lekko śmierdzące potem) miejsce i czym prędzej idziecie do domu....