Strefa Blogerek

Spotkanie Blogerek: Blogowy SZAŁ MAM

W dniu 22 października 2020 r, w Królewskim mieście Łęczycy odbędzie się prestiżowe Spotkanie Blogerek pod nazwą "Blogowy Szał Mam". Na event zostało zaproszonych 25 blogerek z całej Polski, a organizatorką i inicjatorką akcji jest Paulina Frontczak-Pawłowska, twórczyni bloga "Ladymami"

Polecamy: Spotkanie Świadomych Blogerek

26 listopada 2020 roku w Bydgoszczy odbędzie się pierwsza edycja Spotkania Świadomych Blogerek. 

Relacja z pierwszej edycji Spotkania Świadomych Blogerek w Bydgoszczy

Minął miesiąc od pierwszej edycji Spotkania Świadomych Blogerek w Bydgoszczy, którego organizatorką była Izabela Kornet, autorka bloga The Secret of Healing i właścicielka „Sukces rodzi się z serca”.

II Edycja Spotkania Blogerek „Spotkajmy się w Łodzi” 04.02.2020

„Spotkajmy się w Łodzi” to spotkanie fantastycznych kobiet - blogerek. W wydarzeniu weźmie udział 20 dziewczyn z całej Polski, które prowadzą blogi parentingowe, lifestyowe oraz urodowe. Organizatorkami są Sylwia Bogaj oraz Kamila Olejnik.

#12 Wszechobecna DIETA

  Idzie wiosna! Musisz schudnąć! Czas na NOWĄ DIETĘ! Z nami schudniesz w miesiąc! A z nami w tydzień! Kup te tabletki – odchudzą Cię o 10 kg w 2 tygodnie! To jedz! A tego nie jedz!  

Wakacje z biurem podróży po raz pierwszy

"Odwaga to panowanie nad strachem, a nie brak strachu." (Mark Twain) Każdy z nas obawiał się tego momentu zanim wyruszył w pierwszą podróż samolotem. Strach przed tym czego nie znamy. Obawy: „Co zrobimy jeśli staniemy w złej kolejce do odprawy i nie polecimy?". Tego typu pytania słyszę często w swojej pracy i rozumiem to całkowicie... Po kolei:-)