Kultura

Darmowe książki: Akcja "Publikujesz - zyskujesz", czyli nagradzamy za aktywność

Lubisz czytać i dzielić się opinią z innymi? Nie wyobrażasz sobie życia bez książek? Dobrze się składa! Przygotowaliśmy specjalną akcję, dzięki której Twoja domowa biblioteczka może zostać wzbogacona o kolejne książki. Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj dalej.

5 filmów, które warto obejrzeć!

Były już książki, więc przyszedł czas na filmy. Po raz kolejny zestawiając je, nie kierowałam się żadną zasadą — jedynie chęcią by było różnorodnie. Mam nadzieję, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zapraszam!

Bezsenność - Monika Siuda | A Ty o czym śnisz?

Trudności w zasypianiu, przedwczesne pobudki, a także zauważalnie zła jakość snu to najczęstsze objawy bezsenności. Męcząca dolegliwość dotyka wielu, często powodując niewyobrażalne zmęczenie lub znacznie pogorszony stan ducha, ale szczęśliwie nie każdy musi dźwigać ciężar bezsennych nocy. Tak obrazuje tę przypadłość rzeczywistość, ale literatura również nie pozostaje jej obojętna. Monika Siuda tytułem Bezsenność wkracza w zamgloną aurę sennej wegetacji i krok po kroku otwiera drzwi do tajemnic z mrocznej przeszłości. 

Chwile, które wspominam, są jak błyski flesza, krótkie, ale bardzo wyraźne...

Obiegowe powiedzenie głosi, że z rodziną dobrze wychodzi się tylko na zdjęciu. Najogólniej oznacza to, że na rodzinie nie można polegać.

Recenzja: "Piętno" - Sierra Cartwright

Historia dwojga ludzi, których połączył burzliwy romans.

10 filmów, po których obejrzeniu nie będziecie chcieli się zakochać

Zobaczcie sami!

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl