Astrologia

Dziedzina nazywana inaczej wróżbiarstwem. Polega na odczytywaniu ludzkich losów, dziejów świata czy wydarzeń mających dopiero nastąpić na postawie układu planet i gwiazd. To dyscyplina pseudonaukowa, którą ludzkość bardzo się interesuje.


Tatuaż wiśnia - symbolika i znaczenie. Co oznacza tatuaż wiśnia?

Wiśnia to symbol seksualności, pożądania oraz płodności. Może także symbolizować słodycz danej osoby oraz jej próbę pozostania zrównoważonym w obecnym świecie pełnym różnorodnych pokus. Najczęściej same tatuaże wiśni stanowią symbol kobiecości oraz pokusy.

Tatuaż gwiazda - symbolika i znaczenie. Co oznacza tatuaż gwiazda?

Gwiazda symbolizuje zarówno te jasne, jak i również ciemne strony naszego życia. Mimo, iż  wydzielania światła, jej cień wciąż pozostaje. Gwiazda może również symbolizować niebiańskie przewodnictwo, które oświetla naszą życiową drogę, jednak nie ujawnia wszystkich szczegółów, które nas czekają.

4 znaków zodiaku, które będą miały szczęście w miłości w 2020 roku

Czy zastanawiałaś się co czeka Cię w nadchodzącym roku? Jeśli nie to specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy listę 4 znaków z zodiaku, które w tym roku będą miały spore szczęście w miłości. Koniecznie sprawdź czy jesteś wśród nich!

Sennik: Śniło mi się mięsa. Co oznacza jeśli śniło mi się mięso?

Mięso we śnie – co oznacza? Gdy gotujesz mięso, uda Ci się wygrać z chorobą. Handlowanie mięsem wieszczy spore straty finansowe. Gdy mięso jest surowe, z Twojej rodzinie będzie wkrótce kłótnia. Co oznacza mięso we śnie, jeśli chcesz je jeść? Wszystko, o czym marzysz, spełni się. Wołowe mięso oznacza, że będziesz żyć w dostatku.

Sennik: Mgła we śnie – co oznacza?

Mgła bardzo często symbolizuje Twoją niepewność. Jeśli się przeciera, wkrótce wszystkie Twoje problemy miną, a w Twoim życiu w końcu zapanuje upragniony spokój.  Jeżeli zagubisz się w niej, czekają Cię przejściowe kłopoty w pracy. Co oznacza mgła we śnie, gdy paruje z ziemi? Przed Tobą zmartwienia i troski.

Sennik: Mapa we śnie – co oznacza?

Gdy śni Ci się studiowanie mapy, niebawem wybierzesz się w daleką i pełną ciekawych przygód podróż. Co oznacza mapa we śnie, kiedy narysowana jest czarnym atramentem? Powrócisz do ojczyzny w biedzie. Jeśli znajdujesz ją, znajdziesz w życiu nową pasję, której się oddasz. Jeśli mapa prowadzi do skarbu, w Twoim życiu zapanuje w końcu upragniona harmonia i spokój.