Astrologia

Dziedzina nazywana inaczej wróżbiarstwem. Polega na odczytywaniu ludzkich losów, dziejów świata czy wydarzeń mających dopiero nastąpić na postawie układu planet i gwiazd. To dyscyplina pseudonaukowa, którą ludzkość bardzo się interesuje.


4 zagraniczne imiona dla dziecka - będą modne w 2019

Zagraniczne imiona coraz częściej zaczynają pojawiać się także w naszym kraju. Bardzo dużo rodziców decyduje się na wybór takiego imienia, ponieważ jest dużo bardziej oryginalne, niż cała reszta. Jakie zagraniczne imiona są najbardziej modne? Oto lista 4 zagranicznych, najbardziej modnych imion w 2019 roku.

Horoskop dla samotnych kobiet -co Cię czeka?

Sprawdź co czeka Cię w miłości. Chwile uniesień i spełnienia? A może burzliwa znajomość bez happy endu? Koniecznie przeczytaj nasz horoskop!

4 znaki zodiaku, które są najwytrwalsze w związkach. Spodziewałaś się ?

Każda z nas na pewno chociaż raz w życiu przeczytała horoskop. Niby w to do końca nie wierzymy, ale jednak odrobinę nas to ciekawi. Chcemy wiedzieć co nas czeka, kiedy no i z kim przede wszystkim. Szczególnie osoby samotne pokładają sporo nadziei we wróżbach różnego typu, czy jest to ciasteczko czy horoskop, byle by wyszło na to, że znajdą miłość swojego życia jeszcze w tym roku. My mamy dla Was listę znaków zodiaku, które są najwytrwalsze w związkach, dbają o nie oraz są stale w uczuciach.

Horoskop dla Wagi - co Cię czeka?

Zastanów się, czy aby na pewno Twój kiepski nastrój ma jakieś realne uzasadnienie. Jeśli nie, oznacza to, że po okresie bez promieni słonecznych i możliwości spędzania czasu na świeżym powietrzu dopadło Cię zmęczenie. Staraj się w miarę możności walczyć z chandrą!

Miesięczny horoskop dla Strzelca - zdrowie, dom, finanse i rodzina

Wszyscy dokoła zwracają Ci uwagę, że zbyt dużo narzekasz i widzisz świat w ciemnych barwach. Nie wydaje Ci się, że jest w tym sporo prawdy? Pamiętaj, że czarnowidztwo to kiepska sprawa!

Horoskop dla Strzelca - co Cię czeka?

Nie wdawaj się w niepotrzebne spory i awantury, daruj sobie plotkowanie. Jeśli tego nie zrobisz, spotkać Cię może spora przykrość ze strony kogoś, kto wydawał się być przyjacielem.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl