Astrologia

Dziedzina nazywana inaczej wróżbiarstwem. Polega na odczytywaniu ludzkich losów, dziejów świata czy wydarzeń mających dopiero nastąpić na postawie układu planet i gwiazd. To dyscyplina pseudonaukowa, którą ludzkość bardzo się interesuje.


Tatuaż serce - co oznacza? Poznaj znaczenie i symbolikę tatuażu serce

Serce na całym świecie oznacza symbol miłości. W przypadku symbolu chrześcijańskiego, może symbolizować miłość i oddanie Chrystusowi.

Tatuaż wiśnia - symbolika i znaczenie. Co oznacza tatuaż wiśnia?

Wiśnia to symbol seksualności, pożądania oraz płodności. Może także symbolizować słodycz danej osoby oraz jej próbę pozostania zrównoważonym w obecnym świecie pełnym różnorodnych pokus. Najczęściej same tatuaże wiśni stanowią symbol kobiecości oraz pokusy.

Co oznaczają tatuaże celtyckie? Symbolika i znaczenie

Celtyckie wzory były wykorzystywane do dekorowania sakralnych budynków. Obecnie, tatuaż z symbolami celtyckimi są bardzo popularne ze względu na przekonanie, iż nasze ciało jest świątynią. Wśród symboli celtyckich najbardziej popularnymi są bez wątpienia krzyż celtycki oraz węzeł celtycki.

Chińskie symbole w tatuażu - symbolika i znaczenie. Co oznaczają chińskie symbole?

Symbole chińskie to chyba jedne z najczęstszych wzorów wykorzystywanych podczas robienia tatuaży. Niestety wiele osób nie sprawdza tłumaczenia wybranych przez siebie symboli, co jest ogromnym błędem, gdyż tatuaż powinien kojarzyć się pozytywnie i odzwierciedlać nasze myśli i przekonania.

Symbolika tatuaży kwiatów - co oznaczają? Co oznaczają tatuaże kwiaty?

W zależności od rodzaju, kwiat ma także różne znaczenie. Ogólnie kwiaty są postrzegane jako naturalne piękno oraz symbolizują kruchość życia. Z kolei kwitnący kwiat to symbol kobiecej płodności i zdolności rodzenia.

Co oznacza tatuaż kwiat lotosu? Ukazujemy symbolikę i znaczenie

Kwiat lotosu jest symbolem duchowego przebudzenia oraz pokonywania życiowych przeszkód. Może również symbolizować przejście z ciemnego okresu życia do okresu zrozumienia, duchowej równowagi i sukcesu.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl