Porady

Płytki do kuchni i do łazienki: jak je dopasować?

Choć w nowoczesnych projektach kuchni i łazienek coraz częściej można zauważyć takie rozwiązania, jak drewniane panele, marmur, szkło hartowane czy beton architektoniczny, to jednak płytki ceramiczne i gresowe wciąż nie tracą popularności – zwłaszcza że możemy z powodzeniem zastąpić nimi wszystkie wymienione wcześniej materiały. Płytki dają możliwość stworzenia wielu różnorodnych aranżacji, a przy tym są łatwiejsze w utrzymaniu – pod warunkiem, że właściwie dopasujemy je do charakteru wnętrza.

Skraplanie wody na oknie zimą - co jest przyczyną?

Nieestetyczne smugi, wiecznie zaparowane szyby, wszechobecna wilgoć na oknach - znajome? Niestety, zimą te problemy dotykają co drugą z nas. Wszystko przez nieodpowiednie przygotowanie domu do warunków mroźnych oraz ujemnych temperatur tak charakterystycznych dla zimowej pory roku. Co więc powoduje występowanie wyżej wymienionych zjawisk? Oto nasze spostrzeżenia.

5 kwiatów, które nienawidzą zimy - lepiej o nie zadbaj!

Zima to czas mrozów i ujemnych temperatur. Nie tylko my ludzie niekiedy potrzebujemy w tym szczególnym czasie odpowiedniej ochrony i pielęgnacji. Takiej samej a może nawet bardziej złożonej i pracochłonnej ochrony potrzebują nasze ogrodowe i doniczkowe rośliny, które odpowiednio prowadzone z pewnością przetrwają zimę i będą cieszyć oko wiosną.

4 rzeczy, które musisz zabezpieczyć w domu szykując się na zimę

Zima jest nie tylko piękną i magiczną porą roku, bywa niestety i dosyć wyniszczającym czasem szczególnie dla naszego dorobku. O ile większość z nas pamięta o tym, by zmienić opony samochodowe z letnich na zimowe to o reszcie rzeczy czasami zapominamy a co za tym idzie po zimie liczymy bilans strat, który czasami bywa ogromny. Oto kilka rzeczy o których musisz pamiętać w trakcie przygotowywania się do zimy!

4 sposoby na zaparowane zimą okna - jak się pozbyć tego problemu?

Każda z nas wie jak ciężko zapobiec zaparowanym oknom w zimie. Takie pozostawienie problemu bez rozwiązania może być dosyć tragiczne w skutkach. Okazuje się, że zaparowane okna mogą być przyczyną powstawania pleśni w domu, powodują także wytworzenie się specyficznego mało przyjemnego zapachu w domu oraz po prostu działają negatywnie na nasze samopoczucie i posiadaną energię. Jak więc zaradzić parującym oknom? Oto nasze wskazówki.

Lenor Unstoppables i FC Bayern Monachium – niepokonany duet dla świeżości, której trudno się oprzeć

Perełki zapachowe Lenor Unstoppables nadają ubraniom świeżość, której trudno się oprzeć! Niezależnie od tego, czy jesteś na boisku, na trybunach czy też planujesz kibicować swojej ulubionej drużynie podczas zbliżających się Mistrzostw Świata – dzięki niezwykłej świeżości swoich ubrań czujesz się przygotowany na każde wyzwanie i zawsze jesteś w stanie dać z siebie wszystko. To tak, jak rekordowi mistrzowie FC Bayern Monachium, klubu którego oficjalnym partnerem została marka Lenor Unstoppables.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl