Porady

Wiosna w domu. 4 rzeczy, które musisz zrobić!

Wiosna to przede wszystkim szereg zmian jakie powinny zajść w naszych domach. Jeśli chcesz poczuć się lepiej to koniecznie postaraj się wprowadzić je także w twoim domu bądź mieszkaniu. Na czym najlepiej się skupić? Oto lista 4 najważniejszych rzeczy, które powinny być wprowadzone w naszych domach.

Wiosenny klimat w mieszkaniu - jak zrobić to niskim kosztem?

Wiosna to czas w którym powinniśmy wprowadzić spore zmiany zarówno w naszym życiu jak i w naszym mieszkaniu. Postaramy się odrobinę odświeżyć nasze wnętrza, od czego zacząć? Oto kilka prostych trików dzięki, którym z pewnością poczujesz wiosnę.

4 prace domowe, które koniecznie musisz wykonać na wiosnę w domu

Wiosna to czas w którym należy uporządkować nasz dom po uporczywej zimie. Nie każdy lubi te wiosenne porządki, ale niestety są one konieczne i powinny być wykonane w każdym domu. Jakie prace bezwzględnie powinny zostać przez nas zrobione? Oto lista 4 najważniejszych!

Płytki do kuchni i do łazienki: jak je dopasować?

Choć w nowoczesnych projektach kuchni i łazienek coraz częściej można zauważyć takie rozwiązania, jak drewniane panele, marmur, szkło hartowane czy beton architektoniczny, to jednak płytki ceramiczne i gresowe wciąż nie tracą popularności – zwłaszcza że możemy z powodzeniem zastąpić nimi wszystkie wymienione wcześniej materiały. Płytki dają możliwość stworzenia wielu różnorodnych aranżacji, a przy tym są łatwiejsze w utrzymaniu – pod warunkiem, że właściwie dopasujemy je do charakteru wnętrza.

Skraplanie wody na oknie zimą - co jest przyczyną?

Nieestetyczne smugi, wiecznie zaparowane szyby, wszechobecna wilgoć na oknach - znajome? Niestety, zimą te problemy dotykają co drugą z nas. Wszystko przez nieodpowiednie przygotowanie domu do warunków mroźnych oraz ujemnych temperatur tak charakterystycznych dla zimowej pory roku. Co więc powoduje występowanie wyżej wymienionych zjawisk? Oto nasze spostrzeżenia.

5 kwiatów, które nienawidzą zimy - lepiej o nie zadbaj!

Zima to czas mrozów i ujemnych temperatur. Nie tylko my ludzie niekiedy potrzebujemy w tym szczególnym czasie odpowiedniej ochrony i pielęgnacji. Takiej samej a może nawet bardziej złożonej i pracochłonnej ochrony potrzebują nasze ogrodowe i doniczkowe rośliny, które odpowiednio prowadzone z pewnością przetrwają zimę i będą cieszyć oko wiosną.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl