Porady

3 zaskakujące zastosowania tabletek do zmywarki - w czym mogą pomóc?

Sprzątanie to zapewne koszmar praktycznie każdej kobiety! Gdy tylko przychodzi sobota zaczynamy powoli zabierać się za porządki. Co zrobić aby cotygodniowe porządki przestały być dla nas, aż tak uciążliwe? Kluczowym sposobem jest tutaj sprawne wykorzystanie tabletek do zmywarki! Może teraz to zabrzmi śmiesznie, ale podczas sprzątania z pewnością przekonacie się, że w dużej mierze ułatwiają sprawę. Jakie zastosowania mają tabletki do zmywarki? Gdzie mogą nam pomóc najbardziej?

Kwiatowe fototapety – dekoracja, która ożywi każde wnętrze

Być może niektórym z nas doskwiera myśl, że lato powoli dobiega końca i coraz większymi krokami zbliża się do nas jesień. I choć nie zatrzymamy biegu natury, możemy zrobić coś, by w naszym mieszkaniu zapanowała letnia, wakacyjna lub egzotyczna aura. Floralny wystrój to znakomita propozycja, a jedyne, co będzie nam potrzebne do metamorfozy pomieszczenia, to fototapeta. Kwiaty, które pokryją ścianę, zagwarantują nam spektakularny efekt.

Krajobraz piękniejszy niż za oknem? To możliwe dzięki fototapecie!

Wyobraźmy sobie, że możemy się cieszyć dowolnym pejzażem bez względu na to, gdzie mieszkamy. Wyobraźmy sobie widok na wysokie góry, tropikalną dżunglę lub morskie wybrzeże, mimo że nasze mieszkanie znajduje się w centrum miasta. Wreszcie, wyobraźmy sobie, że takie czary możliwe są od ręki i to w mgnieniu oka. Jedyne, co jest nam potrzebne to fototapeta. Krajobraz z wybranego przez nas zakątka świata nie tylko ozdobi nasz wystrój, ale poprawi nam także humor.

4 mega przydatne rośliny do domu, które odstraszają owady

Zaprawne każdy z nas chciałaby mieć w domu rośliny, które będą niosły za sobą jakieś korzyści. Okazuje się, że możemy mieć takie rośliny w domu i dzięki nim dużo łatwiejsze, spokojniejsze życie. Jakie rośliny z pewnością mogą okazać się niezbędnym pomocnikiem, który odstraszy każdy owad w naszym domu? Oto lista 4 najbardziej popularnych, to z pewnością dzięki nim w naszym domu może w końcu zagościć odrobina spokoju.

Jaki odkurzacz do małego mieszkania?

Małe mieszkanie to wielkie wyzwanie. Urządzenie go w taki sposób, by na niewielkiej przestrzeni zmieścić jak najwięcej rzeczy, to jedno. Ale jeszcze trudniejsze może okazać się przechowywanie sprzętów w każdym mieszkaniu niezbędnych. Dlatego wybierając odkurzacz do małego mieszkania dobrze jest zwrócić uwagę nie tylko na to, jaką posiada moc, ale również kształt i rozmiar. Małe mieszkanie nie wymaga dużego pojemnika na gromadzenie zanieczyszczeń, dlatego szczególną uwagę zwrócimy na te modele, które fabrycznie wyposażono w worek mniejszy od standardowego.

Wiosna w domu. 4 rzeczy, które musisz zrobić!

Wiosna to przede wszystkim szereg zmian jakie powinny zajść w naszych domach. Jeśli chcesz poczuć się lepiej to koniecznie postaraj się wprowadzić je także w twoim domu bądź mieszkaniu. Na czym najlepiej się skupić? Oto lista 4 najważniejszych rzeczy, które powinny być wprowadzone w naszych domach.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl