Wnętrza

Ogół zagadnień związanych z meblowaniem oraz dekorowaniem wnętrz mieszkalnych, a także z ozdabianiem zewnętrza budynku. Znajdziesz tu ciekawe pomysły na aranżacje i wyposażenie wnętrz.


8 błędów, które sprawiają, że sprzątanie ciągnie się w nieskończoność

Sprzątanie nie należy do przyjemności w naszym życiu. Jednak konieczności jego regularnego przeprowadzania nikt nie neguje. Jeśli chcesz, aby sprzątanie domu lub mieszkania było jak najmniej uciążliwe i pracochłonne, nie powinnaś popełniać niżej opisanych błędów.

11 sekretów malowania, o których zawodowcy Ci nie powiedzą

Profesjonalni malarze są znani ze swojej szybkiej i dokładnej pracy. Jest to wynikiem doskonałego opanowania technik malowania i stosowania najwyższej jakości narzędzi oraz farb, gwarantujących uzyskanie zamierzonego efektu w najkrótszym czasie. Pomimo że każdy stosuje nieco inne metody i ma własne preferencje, to jednak jest kilkanaście pewnych zasad, którymi mogą się z Wami podzielić.

4 najbrudniejsze miejsca w domu, które należy czyścić częściej

Wydaje Ci się, że idealnie wszystko wysprzątałaś i nie możesz mieć sobie nic do zarzucenia? Być może wcale nie masz racji. Istnieją takie miejsca w domu, w których brud narasta w szalonym tempie i trudno z nim dojść do ładu. Czas je poznać!

9 problemów, które potrafi rozwiązać soda oczyszczona

Soda oczyszczona to niepozorny środek, który znajduje coraz więcej zastosowań w codziennym życiu. Początkowo używana była jedynie jako zastępstwo proszku do pieczenia jednak z czasem okazało się, że można jej użyć do wielu innych rzeczy. Czytaj dalej i przekonaj się jak wiele dobrego może zdziałać produkt wart ok. 5 zł.

5 rzeczy, które sprawiają, że twoje mieszkanie wygląda źle

Możesz być świetnie zorganizowana w pracy i w miłości, możesz mieć wspaniały styl ubioru, a i tak twoje mieszkanie jest w stanie wyglądać jak pobojowisko. Wszystko zależy od tego, czy potrafisz stosować się do pewnych zasad. Jeśli je zignorujesz, nie licz na pochwały ze strony teściowej.

7 roślin, które nigdy nie powinny rosnąć w Twoim ogrodzie

Wiele roślin, które być może kiedyś już widziałaś, wydaje ci się bardzo pięknych i chciałabyś, aby rosły w twoim ogrodzie. Jednak nie zawsze jest to wskazane. Istnieje bowiem dużo odmian roślin, które mogą okazać się trujące lub będą przyciągać owady, których z pewnością nie chcesz wiedzieć w pobliżu swojego domu. Przekonaj się, których roślin należy unikać aranżując swój wymarzony ogródek.