Wnętrza

Ogół zagadnień związanych z meblowaniem oraz dekorowaniem wnętrz mieszkalnych, a także z ozdabianiem zewnętrza budynku. Znajdziesz tu ciekawe pomysły na aranżacje i wyposażenie wnętrz.


7 sposobów na szybkie sprzątanie - nic Cię nie zaskoczy!

Często rozkład obowiązków domowych wygląda tak, że większość z nich spoczywa na głowie pracującej zawodowo kobiety. Jak przy takim ogromie zajęć znaleźć chwilę dla siebie i dla rodziny? Poniżej przedstawiamy 7 prostych trików, które skrócą czas sprzątania i pomogą Ci osiągnąć wymarzony efekt przy znacznie mniejszym wysiłku.

8 błędów, które sprawiają, że sprzątanie ciągnie się w nieskończoność

Sprzątanie nie należy do przyjemności w naszym życiu. Jednak konieczności jego regularnego przeprowadzania nikt nie neguje. Jeśli chcesz, aby sprzątanie domu lub mieszkania było jak najmniej uciążliwe i pracochłonne, nie powinnaś popełniać niżej opisanych błędów.

Jak pozbyć się brzydkiego zapachu z mikrofalówki? Jest na to sposób!

Mikrofalówka jest urządzeniem niezwykle przydatnym w każdym polskim domu. Niestety, z czasem może pojawić się w niej brzydki zapach. Jego obecność jest irytująca szczególnie, gdy kuchenka jest regularnie czyszczona. Jak usunąć nieprzyjemny aromat z mikrofalówki, korzystając z domowych metod?

4 koszty, które możesz łatwo obniżyć w domu

Twój dom pochłania sporo pieniędzy, ciągle wzrastają podstawowe opłaty? Pamiętaj, że możesz tę tendencję nieco przystopować. Dziś podamy Ci sprawdzone rady na to, jak płacić mniej.

9 domów jak marzenie - chciałabyś w nich zamieszkać!

Zastanawiasz się jak mógłby wyglądać dom marzeń? Przedstawiamy zestawienie wspaniałych perełek architektury w budownictwie domów prywatnych. Który projekt podoba Ci sie najbardziej?

6 rzeczy, o których powinieneś pamiętać przy budowie domu, aby nie poprawiać

Budowa domu to poważna inwestycja, podczas której podejmujemy wiele ważnych decyzji. Aby postawić nieruchomość naszych marzeń musimy być w pełni zorientowani i świadomi. Dobrze jest zatem zdawać sobie sprawę z najczęstszych pomyłek i zwrócić na nieuwagę podczas budowy, aby nie musieć poprawiać błędów, ponosić dodatkowych kosztów i szybciej cieszyć się ze swojej wymarzonej posiadłości.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl