Dom & Mieszkanie

Ogół zagadnień związanych z meblowaniem oraz dekorowaniem wnętrz mieszkalnych, a także z ozdabianiem zewnętrza budynku. Znajdziesz tu ciekawe pomysły na aranżacje i wyposażenie wnętrz.


11 sekretów malowania, o których zawodowcy Ci nie powiedzą

Profesjonalni malarze są znani ze swojej szybkiej i dokładnej pracy. Jest to wynikiem doskonałego opanowania technik malowania i stosowania najwyższej jakości narzędzi oraz farb, gwarantujących uzyskanie zamierzonego efektu w najkrótszym czasie. Pomimo że każdy stosuje nieco inne metody i ma własne preferencje, to jednak jest kilkanaście pewnych zasad, którymi mogą się z Wami podzielić.

11 sypialni, w których spanie to czysta przyjemność

Jeśli kochasz spać to koniecznie musisz zobaczyć najlepsze pomysły na to jak urządzić sypialnię marzeń. Będziecie się w niej czuli jak w raju. 

9 rzadkich kwiatów, które zachwycą Cię swoim niecodziennym pięknem

W każdym zakątku naszej planety spotkamy bardzo wyjatkowe i rzadkie kwiaty, które przyciągają naszą ciekawość i zainteresowanie. Jak myślisz, że wiesz o wszystkich dziwactwach i osobliwościach świata przyrody poznaj te 9 rzadkich kwiatów, których dotąd nigdy nie widziałeś! Będziesz zdumiony!

Nietypowe dodatki do ogrodu - spodziewałaś się tego?

Dodatki w ogrodzie odgrywają niezwykłą rolę, a  mianowicie z ich pomocą możesz nadać nawet najbardziej nudnemu ogrodowi zupełnie inny charakter. Wystarczy jedynie zastanowić się, w jakim stylu chcemy urządzić swój ogród. W naszej galerii znajdziecie mnóstwo ciekawych inspiracji na stylowe i z charakterem dodatki do ogrodu.

Niezwykłe kompozycje w Twoim ogrodzie - te kwiaty wyglądają bosko!

Brak Ci ciekawych inspiracji do stworzenia ciekawych kompozycji kwiatowych w Twoim ogrodzie? Z nami odnajdziesz prawidłową ścieżkę i urządzisz swój ogród w niezwykły sposób. Zajrzyj do naszej galerii pełnej ciekawych inspiracji ogrodowych, idealnych do Twojego miejsca wokół domu.

Zrób to sama: Jak urządzić swój ogródek warzywny?

Jedną z radości letnich posiłków są świeże, uprawniane w naszych przy domowych ogródkach produkty. Nic nie smakuje lepiej niż pomidor lub ogórek. I smakuje jeszcze lepiej, jak jest z własnego podwórka! Wielu czuje się przytłoczony perspektywą, zakładanie i pielęgnowanie naszego ogródka jest pracochłonne i skomplikowane. Nic takiego! Przy odrobinie wysiłku i cierpliwości, można zasadzić własne zioła i warzywa, a zbierać je całe lato i jesień. 

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl