Wnętrza

Ogół zagadnień związanych z meblowaniem oraz dekorowaniem wnętrz mieszkalnych, a także z ozdabianiem zewnętrza budynku. Znajdziesz tu ciekawe pomysły na aranżacje i wyposażenie wnętrz.


12 pomysłów na to jak zamienić nudną ścianę w piękną dekorację domu.

Zobacz 12 pomysłów na to jak udekorować ściany w swoim domu. Mamy na to kilka sposobów: możesz zastosować naklejki, tapety, lub własnoręcznie je pomalować z użyciem szablonu. Świetne pomysły na piękną dekorację domu.

Zachwycające mieszkanie Lai Residence w Tajwanie

Projekt mieszkania Lai Residence, które znajduje się w Tajwanie, został zaprojektowany przez PKM Designers. Całość jest dopracowana w najmniejszych szczegółach. Wnętrze mieszkania zostało utrzymane w nowoczesnym stylu. Architekci postawili na przestronność. Zaprojektowali mieszkanie w taki sposób, aby lokatorzy czuli się w nim dobrze.

17 praktycznych rozwiązań do pokoju dziecka

Jeśli szukasz pomysłów i inspiracji, w jaki sposób urządzić pokój Twojego dziecka, to trafiłaś idealnie. Te pomysły rozwiną jego wyobraźnię i kreatywność.  Zobacz genialne rozwiązania do pokoju maluszka, dzięki którym zabawa w pokoju stanie się prawdziwą przygodą.  Przedstawiamy 17 praktycznych rozwiązań do pokoju dziecka. Jesteśmy zauroczeni!

Jak urządzić mały ogród? Najpiękniejsze pomysły na przydomowy ogród

Przydomowe ogrody wyglądają cudownie. Zobacz przegląd najlepiej zaaranżowanych ogrodów. Przydomowy ogród może sprawiać duże problemy, dlatego warto się zainspirować. 

Projekt nowoczesnego domu sprzedanego za ponad 35 milionów dolarów

Niesamowicie nowoczesna rezydencja zbudowana na brzegu ocenu, marzenie każdego z nas, aby tam zamieszkać. Co czyni ten dom takim wyjątkowym? Bliskość plaży: około 300 metrów, najwyższe standardy wykończenia, duża ilość dodatków, które podwyższają komfort mieszkania tj. siłownia oraz basen.

Mama wie lepiej: Misja jesienny spacer z dzieckiem - Jak to dobrze zorganizować, żeby nie odchorować?

Jesienny spacer z maluszkiem? A co w tym trudnego?! Ubieramy się i wychodzimy… pozornie brzmi banalnie, ale wcale nie jest to taka oczywista sprawa, a wizja jesiennego spaceru z maluchem często wzbudza niepokój w rodzicach. Czego się obawiają? Najczęściej niskich temperatur, zmiennej pogody i czyhających wirusów.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl