Wnętrza

Ogół zagadnień związanych z meblowaniem oraz dekorowaniem wnętrz mieszkalnych, a także z ozdabianiem zewnętrza budynku. Znajdziesz tu ciekawe pomysły na aranżacje i wyposażenie wnętrz.


Wilgoć na ścianach – co ją powoduje i jak ją usunąć?

Niestety wilgoć na ścianach to dość częsty problem polskich domów i mieszkań. Jest ona spowodowana głównie przez złą wentylację. Choć w nowym budownictwie raczej się jej nie spotyka, to niestety w starym jak najbardziej się zdarza. Ale musisz wiedzieć, że można z nią skutecznie walczyć.

Zrób to sama: Jak urządzić swój ogródek warzywny?

Jedną z radości letnich posiłków są świeże, uprawniane w naszych przy domowych ogródkach produkty. Nic nie smakuje lepiej niż pomidor lub ogórek. I smakuje jeszcze lepiej, jak jest z własnego podwórka! Wielu czuje się przytłoczony perspektywą, zakładanie i pielęgnowanie naszego ogródka jest pracochłonne i skomplikowane. Nic takiego! Przy odrobinie wysiłku i cierpliwości, można zasadzić własne zioła i warzywa, a zbierać je całe lato i jesień. 

10 pomysłów na jesienny ogród. Przygotuj go już dziś!

Przygotuj ogród do jesieni - najciekawsze porpozycje na jego zaaranżowanie.

Niezwykłe kompozycje w Twoim ogrodzie - te kwiaty wyglądają bosko!

Brak Ci ciekawych inspiracji do stworzenia ciekawych kompozycji kwiatowych w Twoim ogrodzie? Z nami odnajdziesz prawidłową ścieżkę i urządzisz swój ogród w niezwykły sposób. Zajrzyj do naszej galerii pełnej ciekawych inspiracji ogrodowych, idealnych do Twojego miejsca wokół domu.

10 najpiękniejszych domów jednorodzinnych w Polsce

Piękne jednorodzinne domy, które wyglądają zjawiskowo. Najpiękniejsze propozycje na 2019 rok! 

9 przydatnych gadżetów, które muszą się znaleźć się w Twojej kuchni

Dużo czasu spędzasz w kuchni na przygotowywaniu potraw? Dodatkowo lubisz kuchenne gadżety? Postaw na kuchenne nowinki, bo dzięki tym gadżetom Twoje gotowanie stanie się dużo, dużo łatwiejsze i przyjemniejsze.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl