Wnętrza

Ogół zagadnień związanych z meblowaniem oraz dekorowaniem wnętrz mieszkalnych, a także z ozdabianiem zewnętrza budynku. Znajdziesz tu ciekawe pomysły na aranżacje i wyposażenie wnętrz.


5 całorocznych kwiatów do ogrodu, które są piękne

Mając swój ogród, chcemy, by prezentował się on dobrze przez cały rok. Wybór roślin, które nam to zapewnią, nie jest łatwy. Istnieje jednak kilka, kwiatów, które przez cały rok upiększają nasz ogród.

Nowoczesne meble do salonu – 10 powodów, dla których warto je mieć

W nowoczesne meble do salonu warto zainwestować. Dlaczego? Mamy aż 10 powodów dla których warto takie meble mieć. Na przykładzie naszych awangardowych komód, szafek RTV, szaf, witryn prezentujemy najważniejsze cechy, zalety mebli oraz korzyści z ich zakupu. Jesteś ciekawa? Koniecznie przeczytaj. Nowoczesne meble zaprezentowane na poniższych fotografiach i wiele, wiele innych możesz zobaczyć na stronie http://www.aaaameble.pl/

10 najpiękniejszych domów jednorodzinnych w Polsce

Piękne jednorodzinne domy, które wyglądają zjawiskowo. Najpiękniejsze propozycje na 2018 rok! 

Jak posadzić magnolię, aby wyrosła na cudowną ozdobę ogrodu?

Magnolia rośnie dziko we wschodniej Azji, Ameryce Północnej i Południowej. Ma aż 250 różnych odmian. W Polsce sadzona jest jako drzewko ozdobne. Teoretycznie jest delikatna, ale stosując się do kilku wskazówek na pewno dasz sobie radę.

Jak prawidłowo segregować odpady?

W lipcu 2013 roku zaczęła obowiązywać tak zwana ustawa śmieciowa. W jej myśl, wszyscy Polacy powinni być zachęcani do segregowania odpadów i do zmniejszania tym samym zanieczyszczenia środowiska naturalnego. Jak prawidłowo segregować odpadki?

4 sekrety aranżacji wnętrz, które stosują specjaliści

Każda z nas chce mieć pięknie urządzone mieszkanie. Dodatki, meble, kolory ścian, to wszystko w urządzaniu wnętrz jest niezwykle ważne. Warto podczas aranżacji wnętrz, znać kilka trików, które pomogą stworzyć niepowtarzalne i piękne pomieszczenie.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl