Dekoracje

Ogół zagadnień związanych z meblowaniem oraz dekorowaniem wnętrz mieszkalnych, a także z ozdabianiem zewnętrza budynku. Znajdziesz tu ciekawe pomysły na aranżacje i wyposażenie wnętrz.


10 najpiękniejszych domów jednorodzinnych w Polsce

Piękne jednorodzinne domy, które wyglądają zjawiskowo. Najpiękniejsze propozycje na 2018 rok! 

Jak posadzić magnolię, aby wyrosła na cudowną ozdobę ogrodu?

Magnolia rośnie dziko we wschodniej Azji, Ameryce Północnej i Południowej. Ma aż 250 różnych odmian. W Polsce sadzona jest jako drzewko ozdobne. Teoretycznie jest delikatna, ale stosując się do kilku wskazówek na pewno dasz sobie radę.

Jak prawidłowo segregować odpady?

W lipcu 2013 roku zaczęła obowiązywać tak zwana ustawa śmieciowa. W jej myśl, wszyscy Polacy powinni być zachęcani do segregowania odpadów i do zmniejszania tym samym zanieczyszczenia środowiska naturalnego. Jak prawidłowo segregować odpadki?

4 sekrety aranżacji wnętrz, które stosują specjaliści

Każda z nas chce mieć pięknie urządzone mieszkanie. Dodatki, meble, kolory ścian, to wszystko w urządzaniu wnętrz jest niezwykle ważne. Warto podczas aranżacji wnętrz, znać kilka trików, które pomogą stworzyć niepowtarzalne i piękne pomieszczenie.

4 wiosenne zmiany, które warto wprowadzić do ogrodu

Wiosna zbliża się do nas wielkimi krokami. Chociaż jeszcze nie czujemy jej w powietrzu, myślimy o niej niezwykle intensywnie. Zastanawiamy się także nad tym, jakie zmiany zaprowadzić w naszym ogrodzie, by był on bajecznie kolorową i przepięknie pachnąca oazą wypoczynku. Sprawdźmy zatem, co radzą specjaliści!

4 koszty, które możesz łatwo obniżyć w domu

Twój dom pochłania sporo pieniędzy, ciągle wzrastają podstawowe opłaty? Pamiętaj, że możesz tę tendencję nieco przystopować. Dziś podamy Ci sprawdzone rady na to, jak płacić mniej.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl