Wnętrza

Ogół zagadnień związanych z meblowaniem oraz dekorowaniem wnętrz mieszkalnych, a także z ozdabianiem zewnętrza budynku. Znajdziesz tu ciekawe pomysły na aranżacje i wyposażenie wnętrz.


Balans światła i ciemnych akcentów w luksusowym rosyjskim poddaszu

Fantastycznie zaprojektowane poddasze 57-piętrowego budynku w pobliżu placu zwycięstwa w Moskwie. Gra jasnych i ciemnych elementów w połączeniu z ciekawym oświetleniem tworzy niesamowity obraz. Duże okna pozwalają cieszyć się panoramą Moskwy. Taras został sprytnie połączony z przestrzenią życiową wewnątrz budynku.

Co Twoje ulubione rośliny mówią o Tobie?

Rośliny doniczkowe są bardzo lubiane przez większość osób. Nie tylko pozwalają zachować zieleń w domu przez cały rok, ale są również wyrazem naszej osobowości. Jeśli nie wiesz co twoje rośliny doniczkowe mówią o tobie, jesteś w dobrym miejscu. Dowiesz się teraz tego, co odzwierciedlają twoje ulubione rośliny w doniczkach.

Najlepszy pomysł na pozbycie się plam z kawy z każdej powierzchni

Plamy z kawy od zawsze należały do najtrudniejszych w usunięciu i najłatwiejszych do uzyskania. Plamy powstałe w skutek rozlanej kawy potrafią przyprawić o prawdziwy ból głowy, dlatego warto zaznajomić się z kilkoma prostymi wskazówkami, których stosowanie pozwoli szybko rozprawić się z problemem. 

6 pomysłów na dekoracje wykonane przy użyciu starych słoików

Słoiki są najbardziej dostępnymi szklanymi naczyniami, z jakimi mamy kontakt każdego dnia. Występując w różnych kształtach i wielkościach, wręcz kuszą do tego, aby po opróżnieniu z oryginalnej zawartości, podarować im drugie życie. Oto kilka pomysłów na to, jak praktycznie można wykorzystać puste słoiki.

Czego nie może zabraknąć w kuchni? 5 akcesoriów pomagających w pieczeniu

Każdego miesiąca prawie 9 milionów Polaków szuka w internecie przepisów. Jesteś wśród tych osób? Dążysz do kulinarnej perfekcji i wciąż szukasz nowych słodkich smaków? Spraw, aby przygotowywanie wypieków było dla Ciebie prawdziwą przyjemnością. Wyposaż swoją kuchnię w odpowiednie akcesoria, które ułatwią Ci pracę. Zobacz, bez jakich narzędzi nie może się obejść domowy cukiernik.

Poradnik Pani domu: Jak skutecznie wyczyścić sprzęty do sprzątania?

Czasami zapominamy o tym, że przedmioty, które służą do sprzątania, także powinny być czyste. Jak sobie z tym radzić? Przedstawiamy sprawdzone sposoby pań domu!