Film i kino

Film to dzieło, które obejrzeć można na dużym ekranie lub też na małym ekranie (telewizor, ekran komputera, tabletu czy smartfona). Zwykle służy to celom rozrywkowym, lecz niekiedy także poznawczym. W tym dziale znajdziesz recenzje oraz zapowiedzi najnowszych kreacji kinowych.


12 zaskakujących metamorfoz sławnych ludzi

W naszych umysłach każdy sławny aktor lub aktorka ma już utarty wuzerunek z jakiegoś filmu czy występu. Wiele z nich jednak nie chce być utożsamiana z jednym wyglądem i pragnie zmian.  Zobaczcie niezwykłe metamorfozy znanych ludzi! Uważacie, że wyszły im na dobre?   

Kolekcja wyjątkowych filmów romantycznych - na jesienne i zimowe wieczory

Jeśli chcesz przeżyć coś niezwykłego, włącz jedną z tych propozycji filmowych  i przenieś się w świat romantycznych bohaterów, którzy walczą o swoją miłość. Chłodna aura nie sprzyja spacerom? Te filmy będą idealne na jesienne i zimowe wieczory.

8 świetnych filmów o skomplikowanych związkach, które warto zobaczyć

Filmy romantyczne od zawsze cieszyły sie dużą popularnością. Temat miłości jest niezwykle pasjonujący i dotyka wszystkich ludzi, dlatego każdy odnajduje w nich swoje historie. Szukasz filmu na randkę z ukochanym? Te propozycje będą świetną opcją na udany wieczór!

8 filmów, które ogrzeją Wasze serca podczas chłodnych wieczorów

Miałaś zły dzień i chcesz sobie poprawić humor? Rozsiądź się wygodnie na kanapie, otul się kocem i włącz jedną z poniższych propozycji filmowych. Ci bohaterowie wprowadzą Cię w dobry nastrój. Prezentujemy kolekcję filmów, które ogrzeją Wasze serca podczas chłodnych wieczorów.

Co oglądać z chłopakiem? 8 komedii dla dwojga, które rozbawią Was do łez

Co zrobić jeśli macie ze swoim chłopakiem inne gusta filmowe? Postaw na dobrą komedię, a zobaczysz, że obydwoje będziecie się świetnie bawić. Oto idealne filmy dla dwojga, które spodobają się zarówno Tobie jak i jemu! Ubaw po pachy gwarantowany.

9 najpiękniejszych filmów, które musisz zobaczyć ze swoim chłopakiem

Zastanawiasz się jakie filmy będą najlepsze na randkę z chłopakiem? Włącz jedną z tych propozycji, a zobaczysz, że bardzo milo spędzicie wspólny czas.  Przedstawimy zestawienie 9 najpiękniejszych filmów, które musisz zobaczyć ze swoim chłopakiem. Pokażą Ci czym jest prawdziwa miłość.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl