Fryzury

Sposoby na upięcie i uczesanie włosów w celach upiększających. Fryzury na co dzień i na specjalne okazje, do włosów krótkich, średniej długości oraz długich. Znajdziesz tu również porady z zakresu pielęgnacji włosów oraz modnych kolorów włosów.


Skuteczne sposoby na piękne i proste włosy

Pewnie nie raz słyszałaś stwierdzenie, iż proste włosy dodają elegancji. Faktem jest, iż takie uczesanie włosów zawsze pozostaje modne. Jednak natura nie była na tyle łaskawa, aby wszystkich obdarzyć naturalnie prostymi włosami. Zazwyczaj trzeba sobie nieco pomóc. Często w tym momencie na myśl przychodzi prostownica, która jest niezwykle szkodliwa dla struktury włosa. Dlatego lepszym pomysłem jest skorzystanie ze specjalnych preparatów przeznaczonych do tego celu. Niektórym do uzyskania takich włosów wystarczy szczotka i szampon, zaś inne osoby mają proste włosy, lecz nie mają pojęcia jak je pielęgnować. W tym artykule postaramy się rozwiać wszelkie wasze wątpliwości i problemy.

Włosy kręcone - zadbaj o nie, a się odwdzięczą!

Włosy kręcone potrafią przysporzyć nie lada problemów. Istnieje jednak kilka trików, dzięki którym, nawet bez układania i wymyślnej fryzury, kręcone włosy zrobią wrażenie i ściągną na Ciebie wzrok niejednego mężczyzny.

Proste triki, dzięki którym Twoja skóra będzie czysta po każdym farbowaniu

Podczas farbowanie włosów, niestety nasza skóra narażona jest na niechciane plamy. Czy istnieją jakieś sposoby na to, aby te plamy zniwelować? Oczywiście podczas farbowania można zabezpieczyć skórę kremem. Jednak nie zawsze jesteśmy w stanie zafarbować włosy idealnie. Jak pozbyć się takich plam domowymi sposobami? Oto proste triki, dzięki którym Twoja skóra będzie czysta i idealna nawet po najgorszym farbowaniu włosów.

Domowe sposoby na wzmocnienie włosów, o który nie miałaś pojęcia

Każda kobieta marzy o pięknych i lśniących włosach. Niestety codzienna stylizacja włosów, kurz, brud i zanieczyszczenia, znacznie obciążają nasze włosy. W wyniku stają się one znacznie osłabione, matowe, szorstkie, a także bardziej podatne na uszkodzenia. Dodatkowo czynniki te często wywołują łupież. Niestety, aby skutecznie oczyścić nasze włosy, zwykły szampon nie wystarcza. Potrzebne są metody niecodzienne. Domowe kosmetyki do włosów sprawdzą się idealnie w takich sytuacjach.

5 trików na idealnie proste włosy

Twoim marzeniem są idealnie proste włosy, jednak nie wiesz jak sprawić, by móc cieszyć się taką fryzurą? Wymarzony efekt jesteś w stanie uzyskać nie tylko za pomocą urządzeń elektrycznych, ale również za pomocą środków kosmetycznych. Jak to zrobić dowiesz się z poniższego artykułu.

Domowe sposoby na piękne włosy - ten efekt chcesz osiągnąć

Piękne włosy to marzenie wielu z nas. Zwłaszcza płeć piękna dba o ten aspekt urody wręcz do przesady. Nie ma się czemu dziwić. Piękne włosy dają niesamowity efekt, ale przede wszystkim sprawiają, że czujemy się doskonale same ze sobą. Gęste, lśniące i silne włosy, zawsze robią powalające wrażenie – nie tylko na płci przeciwnej, ale również na innych kobietach.