Łazienka

Łazienka to pomieszczenie służące do wykonywania różnych czynności, które są związane z utrzymaniem higieny osobistej. Zwykle znajduje się w nim wanna albo prysznic, seder, pralka, kosz na brudną bieliznę i umywalka. W tym dziale znajdziesz pomysły na aranżacje łazienki, wyposażenie łazienki, meble oraz inspiracje.


Suszarka na pranie — jak wybrać najlepszą?

Suszarka na pranie to niezbędny w każdym domu sprzęt, który powinien być dostosowany do naszych potrzeb, wymagań i preferencji, aby zapewniał nam komfort i wygodę użytkowania na co dzień. Ważny jest jej kształt, solidna konstrukcja i wielkość, która powinna być dostosowana do przestrzeni, jaką dysponujemy. Jak wybrać najlepszą suszarkę na pranie? Podpowiadamy.

Jak optycznie powiększyć i rozjaśnić małą łazienkę?

Małe łazienki są tak samo przytulne, co problematyczne w aranżacji. W ich przypadku konieczne jest pójście na wiele ustępstw w zakresie zarówno doboru mebli, co podstawowych elementów wyposażenia. Posiadanie małej łazienki nie musi jednak oznaczać samych problemów. Niewielkie pomieszczenie także można bowiem urządzić w taki sposób, aby korzystało się z niego komfortowo i co więcej, wydawało się optycznie większe i bardziej przestronne. Jak to osiągnąć?

Co wybrać do łazienki - prysznic czy wannę?

Kiedy urządzamy łazienkę, jedną z kluczowych kwestii jest to, czy wybrać do niej prysznic czy też wannę. Oba rozwiązania mają bowiem zarówno swoje plusy, jak i minusy. Zastanów się zatem dokładnie nad tym, jakie wyposażenie łazienki sprawdzi się w Twoim przypadku!

10 łazienek w jasnych kolorach, które wyglądają elegancko

Elegancko urządzone łazienki - takie aranżacje robią wrażenie. Piękne, jasne kolory łazienek. 

10+ super wyglądających łazienek, które są idealne

Idealnie wyglądające łazienki do każdego rodzaju domu - zobacz wspaniałe propozycje. 

Piękne i przestrzenne łazienki, które wyglądają cudownie

Przestronne łazienki, które wyglądają cudownie - sprawdź najciekawsze inspiracje i aranżacje.