Mój ojciec molestował mnie, gdy byłam mała. On już nie żyje i nie wiem co z tym zrobić...


 • Żaneta 15 kwietnia  Odpowiedz

  Nie wiem czy powinnaś mówić o tym swojej mamie. Jej zachowanie może rozczarować niż poczuć wsparcie. Wiem jednak, że powinnaś się z tym po prostu pogodzić. Na pewne rzeczy niestety nie mamy wpływu. Wtedy byłaś niewinnym, bezbronnym dzieckiem. Teraz jesteś mądrą i silną kobietą, która jeśli zechce może mieć wszystko. Postaw się. Pokaż, że po tak dramatycznych chwilach w swoim życiu wieżysz w siebie i dasz radę. Ja wierzę. Popatrz w lustro i zobacz nie to samo przerażone dziecko tylko silną, zdeterminowaną, piękną kobietę, która niczego się nie boi, nie chodź z opuszczoną głową.. wyprostuj się, pierś do przodu. Przeszłaś piekło i żyjesz więc co może Ci stanąć na drodze do szczęścia? Było mineło teraz bądź tym kim chcesz a trudy życiowe traktój jako nowe wyzwania, dziękim którym staniesz się jeszcze silniejsza. Powodzenia

 • Adrianna 16 kwietnia  Odpowiedz

  Powinnaś o tych wątpliwościach porozmawiać z terapeutą bo z tego co wiem dobry terapeuta czy psycholog nie zmusza Cię do robienia czegokolwiek wbrew swojemu instynktowi. Chyba ten pomysł rozmowy z matką z czegoś się zrodził, może z kontekstu Waszej rozmowy bo chyba ma to jakiś cel. W każdym razie moim zdaniem jeśli masz wątpliwości co do konfrontacji to wstrzymaj się i jeszcze raz przedyskuj bo sądzę że poprawa własnego stanu psychicznego kosztem innych jest nie warte świeczki.

 • Katarzyna 17 kwietnia  Odpowiedz

  Zadzwoń do Pani Ewy Balsamo, psychologa światowej klasy w branży, jakbyś miała odpowiednią osobę która Cię poprowadzi odpowiednio juz dawno byś nie miała takich dylematów.pozdrawiam.


Dodajesz komentarz jako: anonim

 Anuluj

Mój ojciec molestował mnie, gdy byłam mała. On już nie żyje i nie wiem co z tym zrobić... 2017-01-03 14:03:40

Dlaczego warto do nas dołączyć?

 • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
 • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
 • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
 • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl