Paznokcie galerie

Paznokcie 2018: Motywy, które będziesz chciała powtórzyć

Uwielbiasz dbać o swoje paznokcie i być stale na bieżąco z najnowszymi trendami? Zobacz 5 modnych pomysłów na paznokcie 2018, które będziesz chciała powtórzyć na swoich dłoniach.

Paznokcie wzory 2018 - sprawdzamy najnowsze trendy

Zadbane paznokcie tak jak makijaż czy ładna fryzura są dla kobiety nieodzownym elementem schludnego wyglądu.  Jeśli jesteś ciekawa nowych trendów zapraszamy do galerii  najlepszych propozycji na paznokcie wzory 2018.

Paznokcie hybrydowe 2018. Te wzory będą rządzić!

Szukasz  motywów na  paznokcie hybrydowe na 2018 rok? Zobacz co przynoszą nowe trendy i w jakie lakiery powinnaś się zaopatrzyć w przyszłym sezonie? Fantastyczne pomysły na modne paznokcie.

10 inspirujących trendów w manicure na rok 2018 rok - wybierz ulubione inspiracje

Poznaj najnowsze propozycje nietuzinkowych wzorów i zdobień na paznokcie. Przygotowaliśmy 10 inspirujących trendów w manicure na rok 2018 rok. Zajrzyj do poniższej galerii i wybierz ulubione inspiracje.

Ślubny manicure 2018: paznokcie hybrydowe i żelowe

Nie masz pomysłu na ślubne paznokcie? Niezależnie czy preferujesz manicure hybrydowy, czy żelowy znajdziesz coś dla siebie. Śliczne wzory na paznokcie, które urzekają wyglądem. 

Dużo walentynkowych propozycji wzorów na słodki manicure

Przedstawiamy przegląd najbardziej uroczych wzorów paznokci na walentynki 2018. Zobacz romantyczne stylizacje i zakochaj się.  Dużo walentynkowych propozycji znajdziesz w poniższej galerii.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl