Podróże

Inaczej jest to przemieszczanie się z miejsca na miejsce, głównie w celach turystyczno- poznawczych. Podróże mogą być bliskie lub dalekie, po kraju lub zagraniczne, zaplanowane bądź spontaniczne. Zainspirujemy Cię pomysłami na niezapomniane wakacje, wycieczki oraz podróże.


Podróżny fotograf uchwycił reakcję ludzi po słowach "Jesteś piękna"

Z reklam, programów telewizyjnych, magazynów, wszędzie czuć presję idealnego wyglądu, odpowieniej figury czy makijażu. Lecz czym tak naprawdę jest piękno, idelanym wykreowanym wyglądem czy osobistym charakterem, tym co czujemy?  Fotograf Rotasiz Seyyah postanowił robić zdjęcia spotkanym kobietom w podróży i mówić im, że są piękne. Zobacz jak niewinny komplement może zmienić wygląd.  Ich reakcje były niesamowite. 

10 atrakcyjnych miejsc na majówkę z dzieckiem. Spodoba mu się!

Majówka tuż przed nami. Zastanawiasz się gdzie moglibyście wybrać się z Waszą pociechą? Zależy Ci, aby było ciekawie, pouczająco i bezpiecznie? Mamy dla Was świetne propozycje na ciekawy weekend majowy. Oto 10 atrakcyjnych miejsc na majówkę z dzieckiem, do których będziecie chcieli wrócić nie raz.

Bo oczy są zwierciadłem duszy - zobacz niezwykłe zdjęcia, które Ci to udowodnią

Oczy są zwierciadłem duszy: to wyrażenie doskonale odzwierciedla to co czujemy, gdy nasz wzrok zanurza się w innym spojrzeniu. Francuski fotograf Réhahn jest jednym z najbardziej wykwalifikowanych, jeśli chodzi o uchwycenie emocji tych chwil.  Rehahn odwołuje się do naszej intuicji i wyobraźni i pobudza naszą wrażliwość. Te zdjęcia nie potrzebują słów, oczy oddają wszystko, głębokość siatkówki, czy intensywność źrenicy, to wszystko wpływa na niesamowity efekt.

Niesamowite miejsca w Europie, które MUSISZ odwiedzić!

Europa jest niesamowitym miejscem i każdy powinien dołożyć starań, aby odwidzić chociaż jedno z tych zjawiskowych miejsc. Jest jednym z najpopularniejszych miejsc do studiowania na całym świecie. Oferuje ona dużą różnorodność kultur i egzotycznych miejsc. Szczególnie dla studentów, posiada wiele ofert tanich podróży, zakwaterowania i rozwijania swojej wiedzy. Zobacz, które z tych miejsc chciałabyś odwiedzić najbardziej?

Gdzie jechać na wakacje? Najpiękniejsze miejsca w Polsce

W Polsce nie brakuje cudnych atrakcji przyrodniczych, z których powinniśmy być dumni. Mamy tu góry, jeziora, rzeki, parki krajobrazowe, czy piękne morze. Nasze państwo leży na niezwykle krajobrazom terenie i warto korzystać z jego dobrodziejstw. Poznaj jedne z najpiękniejszych miejsc w Polsce idealnych na wakacyjny wypad. Po prostu bajecznie!

Idealne miejsca na majówkę, gdzie odpoczniesz jak nigdzie indziej

Jeśli masz już trochę przesyt miejskiego stylu życia, watro oduścić sobie miasto na kilka dni. Zrób reset i wyjedź w góry, nad morze lub nad nasze piękne jeziora. W galerii znajdziesz pomysły idealne na majówkę. Pooddychasz pełną piersią i odpoczniesz jak nigdzie indziej.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl