Podróże

Inaczej jest to przemieszczanie się z miejsca na miejsce, głównie w celach turystyczno- poznawczych. Podróże mogą być bliskie lub dalekie, po kraju lub zagraniczne, zaplanowane bądź spontaniczne. Zainspirujemy Cię pomysłami na niezapomniane wakacje, wycieczki oraz podróże.


Jak tanio polecieć na wakacje?

W basenie Morza Śródziemnego ciepłą pogodę i ciepłe prądy złapiemy jeszcze w październiku. Jak skorzystać z zagranicznych wakacji, by oszczędzić nawet kilka tysięcy na wakacjach dla rodziny 2+2?

5 skutecznych sposobów na tanie podróżowanie - wakacyjny wypoczynek nie musi być drogi!

Niektórym wakacje kojarzą się z wydawaniem sporej ilości pieniędzy. Nie zawsze tak musi być, można doskonale wypocząć nie tracąc przy tym milionów. Oto kilka sposobów na tanie podróżowanie.

Czy masz oznaki przepracowania? Jeśli tak, to znaczy, że czas na urlop!

Czasami nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak bardzo męcząca i uciążliwa może być nasza praca. Pracujemy odliczając tylko dni do weekendu i to właściwie jedyna motywacja jaka jeszcze nas utrzymuje przy naszym zajęciu zarobkowym. Oto kilka oznak, że Twój organizm wymaga regeneracji i odpoczynku. Lepiej bierz urlop i poluj na last minut!

5 finansowych porad, dzięki którym zaoszczędzisz na wyjazdach wakacyjnych

Marzą Ci się cudowne przynajmniej tygodniowe wakacje, lecz po przekalkulowaniu wszystkiego stwierdzasz, że Cię na nie po prostu nie stać? Nic bardziej mylnego. Jadąc na wakacje, możesz przyoszczędzić tu i tam, a dzięki temu nie wydasz milionów i wrócisz szczęśliwa, wypoczęta i spełniona.

Nowa Zelandia - wymarzony kurs na podróż poślubną

Czy to mógł być przypadek? Wielkim marzeniem moim i męża było odwiedzenie Nowej Zelandii. Od zawsze podziwiałam tamtejsze krajobrazy, czystość i piękno dzikiej przyrody. Mąż z kolei, jako fan Władcy Pierścieni, koniecznie chciał odwiedzić i na własne oczy zobaczyć miejsca, w których kręcono film na podstawie książki Tolkiena. Oboje zadecydowaliśmy, że Nowa Zelandia będzie celem naszej podróży poślubnej. To był strzał w dziesiątkę!

Wakacje w Portugalii. Co warto zobaczyć w Lizbonie?

Lizbona to miasto przepełnione radością i niesłabnącą nigdy energią. Mimo że każdego dnia odwiedzają ją tysiące turystów z różnych stron świata, nie straciła swojego kameralnego oblicza. Wystarczy zboczyć choć na chwilę z utartego szlaku i wejść w jedną z uroczych uliczek, aby zobaczyć jak wygląda portugalska codzienność. Grupka Portugalczyków śmiejących się w lokalnej kafejce chętnie poczęstuje Cię uwielbianą tu świeżą kawą, a spoglądająca ze swojego małego okna staruszka powita nas z uśmiechem na twarzy. Oto prawdziwa, nieznana wielu turystom Lizbona - pełna radości i żyjąca swoim własnym tempem.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl