Salon

Salon to inaczej pokój dzienny, duży pokój lub pokój gościnny. Zwykle największe pomieszczenie w domu lub mieszkaniu, pełniące przede wszystkim funkcję reprezentacyjną. Służy domownikom jako wnętrze do spotkań, odpoczynku i relaksu. Znajdziesz u nas ciekawe inspiracje, aranżacje i wyposażenie salonu.


Urządzamy mały salon: 5 modnych aranżacji!

Właściciele mieszkań i kawalerek z pewnością wiedzą, ile problemów może urządzić aranżacja niewielkich pomieszczeń. W małych wnętrzach każdy kawałek przestrzeni musi być dobrze wykorzystany, a wszystkie elementy wystroju muszą ze sobą współgrać i tworzyć harmonijną całość. Nasi eksperci podpowiadają: jak urządzić mały salon, by był pod każdym względem idealny - elegancki i funkcjonalny?

Jak urządzić salon? 15 niebanalnych propozycji

Kilka inspiracji na piękny, niebanalny salon w przeróżnych stylach i kolorach.

Salon, którego potrzebujesz. 10 pomysłów na jego urządzenie.

Salon to miejsce, w którym spędzacie dużo czasu, warto aby był dobrze urządzony. Zadbaj o wszelkie dodatki, dzięki którym poczujesz się w nim znakomicie.

Pokój dzienny, w którym poczujesz się dobrze - jak go urządzić?

Jak z głową urządzić slon w którym poczujecie się dobrze? Zobacz nowoczesne projekty!

Trendy 2020: 10 pomysłów na przytulny salon. Ciekawe aranżacje!

Salon to miejsca w którym spędzamy wiele czasu, dlatego powinien być wygodny i przytulny. ma byc przyjazny i funkcjonalny dla całej rodziny dlatego zaprojektuj go z głową. Zobacz nowoczesne aranżacje przytulnego salonu 2020, w którym detal ma znaczenie.

Jak urządzić nieduży salon? 10 pomysłów na salon ze kompletem wypoczynkowym

Urządzanie małych wnętrz nie należy do prostych czynności. Tutaj wszytko musi znaleźć się na swoim miejscu i liczy się każdy szczegół. Postaw na sprawdzone rozwiązania, które nie wprowadzą bałaganu w aranżacji. Zobacz 10 przykładowych projektów, które powinny Cię zainspirować.  

Aplikacja KobiecePorady.pl