Salon

Salon to inaczej pokój dzienny, duży pokój lub pokój gościnny. Zwykle największe pomieszczenie w domu lub mieszkaniu, pełniące przede wszystkim funkcję reprezentacyjną. Służy domownikom jako wnętrze do spotkań, odpoczynku i relaksu. Znajdziesz u nas ciekawe inspiracje, aranżacje i wyposażenie salonu.


4 sposoby na wprowadzenie lekkości i wiosny do salonu

Wraz z nadejściem wiosny, wiele osób decyduje się na odświeżenie wystroju swojego mieszkania, aby wprowadzić do niego lekkość i radosny nastrój. Jednym z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu jest salon, który stanowi miejsce relaksu oraz spotkań z rodziną i przyjaciółmi. W niniejszym artykule przedstawimy cztery sposoby na wprowadzenie lekkości i wiosny do salonu, które pozwolą na stworzenie harmonijnej i przyjemnej przestrzeni do wypoczynku.

Styl vintage w mieszkaniu - jak go urządzić?

Wyrażenie styl vintage jest często kojarzone jako wystrój mieszkania ze starymi meblami. Nurt ten jest zarezerwowany głównie dla mebli i dodatków z lat 50. i 60. ubiegłego wieku. Styl vintage charakteryzuje się ponadczasowością i doskonale sprawdza się w wielu wnętrzach. Słowo vintage ma angielskie pochodzenie, a jego znaczenie związane jest z dobrym rocznikiem wina.

10+ pomysłów na cudowny salon - mega piękny!

Galeria propozycji na salony, których aranżacja zachwyca - zobacz galerię aranżacji

Trendy 2020: 10 pomysłów na przytulny salon. Ciekawe aranżacje!

Salon to miejsca w którym spędzamy wiele czasu, dlatego powinien być wygodny i przytulny. ma byc przyjazny i funkcjonalny dla całej rodziny dlatego zaprojektuj go z głową. Zobacz nowoczesne aranżacje przytulnego salonu 2020, w którym detal ma znaczenie.

Jak urządzić nieduży salon? 10 pomysłów na salon ze kompletem wypoczynkowym

Urządzanie małych wnętrz nie należy do prostych czynności. Tutaj wszytko musi znaleźć się na swoim miejscu i liczy się każdy szczegół. Postaw na sprawdzone rozwiązania, które nie wprowadzą bałaganu w aranżacji. Zobacz 10 przykładowych projektów, które powinny Cię zainspirować.  

Salon, którego potrzebujesz. 10 pomysłów na jego urządzenie.

Salon to miejsce, w którym spędzacie dużo czasu, warto aby był dobrze urządzony. Zadbaj o wszelkie dodatki, dzięki którym poczujesz się w nim znakomicie.