Salon

Salon to inaczej pokój dzienny, duży pokój lub pokój gościnny. Zwykle największe pomieszczenie w domu lub mieszkaniu, pełniące przede wszystkim funkcję reprezentacyjną. Służy domownikom jako wnętrze do spotkań, odpoczynku i relaksu. Znajdziesz u nas ciekawe inspiracje, aranżacje i wyposażenie salonu.


Piękne rustykalne pokoje, które zachwyciły nas! Dużo aranżacji!

Piękne aranżacje, które zachwyciły nas swoim wyglądem - galeria aranżacji rustykalnych.

10+ pomysłów na cudowny salon - mega piękny!

Galeria propozycji na salony, których aranżacja zachwyca - zobacz galerię aranżacji

10 pięknych salonów urządzonych w stylu skandynawskim

Lubisz stonowane barwy i przytulne wnętrza? Poznaj 10 pięknych salonów urządzonych w stylu skandynawskim. Te wnętrza urzekają swoim wyglądem, kolorami i dodatkami. Zastosuj te pomysły w sowim salonie, a poczujesz się wypoczniesz jak nigdy.

Trendy 2020: 10 pomysłów na przytulny salon. Ciekawe aranżacje!

Salon to miejsca w którym spędzamy wiele czasu, dlatego powinien być wygodny i przytulny. ma byc przyjazny i funkcjonalny dla całej rodziny dlatego zaprojektuj go z głową. Zobacz nowoczesne aranżacje przytulnego salonu 2020, w którym detal ma znaczenie.

Jak urządzić nieduży salon? 10 pomysłów na salon ze kompletem wypoczynkowym

Urządzanie małych wnętrz nie należy do prostych czynności. Tutaj wszytko musi znaleźć się na swoim miejscu i liczy się każdy szczegół. Postaw na sprawdzone rozwiązania, które nie wprowadzą bałaganu w aranżacji. Zobacz 10 przykładowych projektów, które powinny Cię zainspirować.  

Telewizor w salonie - jak go ciekawie zaaranżować w salonie?

Telewizor to istotny element wyposażenia salonu, o którym nie należy zapominać. Zobacz genialne pomysły na aranżacje telewizora na ścianie i wkomponowanie go w układ mebli i dekoracji. Świetne aranżacje, które porzypaną Ci do gustu.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl