Ślub & Wesele

Dla większości osób najważniejsze wydarzenia w życiu, dzięki którym zmieniają się dalsze losy. Poprzedzone wielomiesięcznymi przygotowaniami, przygotowane z wielką dbałością o szczegóły. Znajdziesz tu porady przygotowujące do ślubu i wesela, fryzury ślubne, suknie ślubne oraz paznokcie ślubne.


Od czego zacząć organizację wesela?

Powiedziałam „tak” i co dalej? Minęło już trochę czasu, odkąd jesteście narzeczeństwem i czujesz, że nadszedł moment, w którym należy rozpocząć przygotowania ślubne, ale nie masz pojęcia od czego zacząć? Przeczytaj nasz krótki poradnik, aby krok po kroku przygotować się do tego wydarzenia, uniknąć rozczarowań po drodze i sprawić, aby wasz dzień był wyjątkowy.

Organizacja wesela – jak się za to zabrać?

Wesele to z pewnością jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej pary. To moment, który pozostaje na długo w pamięci narzeczonych. Także dla rodziny i przyjaciół jest to niezapomniane przeżycie. Jednak organizacja wesela wymaga dużo pracy i koordynacji wielu elementów, dlatego warto pomyśleć o kilku aspektach już na samym początku.

Podróż poślubna – kiedy i gdzie jechać?

Podróż poślubna to wyjątkowy okres dla nowożeńców. Zapewnia zasłużony wypoczynek po miesiącach spędzonych na przygotowaniach ślubnych. Dodatkowo zapewnia młodym małżonkom możliwość nacieszenia się tylko sobą. Jeśli nie wybraliście jeszcze miejsca dla siebie to przychodzimy z pomocą.

Pomysły na piękne suknie dla panny młodej - moda 2020

Suknie ślubne 2020 - co założyć na ślub? Najnowsze nowinki ze świata mody ślubnej i weselnej.

Prezenty do SPA jako prezent ślubny

Każdy z nas chociaż raz otrzymał zaproszenie na imprezę i zastanawiał się jaki prezent będzie odpowiedni dla osoby obdarowanej, a szczególnie, gdy otrzymujemy zaproszenie na ślub. Najbardziej wygodnym i popularnym jest po prostu koperta z pieniędzmi. Młoda para może wtedy zagospodarować je w jakikolwiek sposób, ale czy te pieniądze nie uciekają? Czy oni ich nie ‘’przejadają”? Często goście wybierają rzeczy materialne jako podarunek, ale wtedy pojawia się pytanie, czy ta rzecz w ogóle im się przyda? Czy to nie kolejny bibelot, który będzie stać w kącie nieużywany i zapomniany? Zastanówmy się, jaki prezent będzie najbardziej odpowiedni, wyjątkowy. Prezent, który za chwilę nie będzie zapomniany, a sprawi, że młodzi będą go wspominać z uśmiechem na twarzy.

Katalog sukni ślubnych 2020: krótkie i długie propozycje

Galeria - katalog sukni ślubnych na rok 2020. Co będzie królowało? Jakie dodatki sprawią, że będziesz wyglądała jak z bajki?