Sypialnia

Sypialnia to pomieszczenie, w którym udajemy się na nocny (i nie tylko) wypoczynek, wyposażone zawsze w łóżko lub materac. Jego umeblowanie zależy od indywidualnych możliwości i preferencji właściciela. W tym dziale znajdziesz ciekawe pomysły na aranżacje, wyposażenie i meble do sypialni.


11 sypialni, w których spanie to czysta przyjemność

Jeśli kochasz spać to koniecznie musisz zobaczyć najlepsze pomysły na to jak urządzić sypialnię marzeń. Będziecie się w niej czuli jak w raju. 

Pomysły na urządzenie dużej i przestrzennej sypialni - galeria

Galeria pomysłów na dużą i przestrzenną sypialnię w domu i mieszkaniu. Jak ją urządzić? Przygotowaliśmy galerię zdjęć sypialni marzeń. W tak urządzonych wnętrzach chce się spędzać czas! 

Przegląd trendów: Jak urządzić w tym roku sypialnię?

Jak urządzić wnętrze sypialni, kiedy jest dużą i przestrzenna? Jeśli jeszcze masz z tym problem wejdź i zainspiruj się najciekawszymi pomysłami,

Sypialnia marzeń na poddaszu - jak ją urządzić?

Jak urządzić sypialnię na poddaszu w domu jednorodzinnym? Wybraliśmy najlepsze naszym zdaniem aranżacje sypialni na poddaszu. 

Metamorfoza sypialni: Te dodatki szybko odmienią Twoje wnętrze. TRENDY!

Znudziła Ci się wygląd Twojej sypialni, a kolory na ścianach tylko Cię rozdrażniają? Jeśli masz ochotę na małą odmianę zapraszamy do galerii inspirujących aranżacji.  Zobacz świetne rozwiązania do sypialni, które w łatwy sposób odmienią Twoje wnętrze.  

10 sekretów aranżacji sypialni, aby stała się oazą romantyczności

Sypialnia to azyl – tutaj się wypoczywa, czyta książki, spędza czas z ukochaną osobą. Właśnie dlatego aranżacja tego pomieszczenia ma tak duże znaczenie. Co zrobić, by sypialnia była jednocześnie subtelna i romantyczna?