Sypialnia

Sypialnia to pomieszczenie, w którym udajemy się na nocny (i nie tylko) wypoczynek, wyposażone zawsze w łóżko lub materac. Jego umeblowanie zależy od indywidualnych możliwości i preferencji właściciela. W tym dziale znajdziesz ciekawe pomysły na aranżacje, wyposażenie i meble do sypialni.


Przytulna i komfortowa - taka powinna być Twoja sypialnia

Planujesz aranżację swojej sypialni, jednak nie wiesz, jak sprawić, by była wystarczająco przytulna? Poniżej przedstawiamy kilka rad, które możesz wykorzystać podczas urządzania tego pomieszczenia. Zwracamy uwagę na najważniejsze elementy, które zbudują poczucie najwyższego komfortu - między innymi na materac. To dzięki niemu sypialnia stanie się Twoim ulubionym miejscem w mieszkaniu!

10 sekretów aranżacji sypialni, aby stała się oazą romantyczności

Sypialnia to azyl – tutaj się wypoczywa, czyta książki, spędza czas z ukochaną osobą. Właśnie dlatego aranżacja tego pomieszczenia ma tak duże znaczenie. Co zrobić, by sypialnia była jednocześnie subtelna i romantyczna?

Przegląd trendów: Jak urządzić w tym roku sypialnię?

Jak urządzić wnętrze sypialni, kiedy jest dużą i przestrzenna? Jeśli jeszcze masz z tym problem wejdź i zainspiruj się najciekawszymi pomysłami,

Sypialnia marzeń na poddaszu - jak ją urządzić?

Jak urządzić sypialnię na poddaszu w domu jednorodzinnym? Wybraliśmy najlepsze naszym zdaniem aranżacje sypialni na poddaszu. 

11 sypialni, w których spanie to czysta przyjemność

Jeśli kochasz spać to koniecznie musisz zobaczyć najlepsze pomysły na to jak urządzić sypialnię marzeń. Będziecie się w niej czuli jak w raju. 

Pomysły na urządzenie dużej i przestrzennej sypialni - galeria

Galeria pomysłów na dużą i przestrzenną sypialnię w domu i mieszkaniu. Jak ją urządzić? Przygotowaliśmy galerię zdjęć sypialni marzeń. W tak urządzonych wnętrzach chce się spędzać czas! 

Aplikacja KobiecePorady.pl