Wyposażenie

W tym dziale znajdziesz wszystko to, co znajduje się w domu lub mieszkaniu, a służy jego mieszkańcom do różnego rodzaju celów. Meble, dodatki, akcesoria, tekstylia. Podpowiemy jak wyposażyć małe i duże wnętrze.


Oryginalne projekty stolarki okiennej. Czy warto wybrać nietypowe okna?

Większości z nas typowe okna kojarzą się z prostokątnym kształtem i białym lub brązowym kolorem. Tymczasem nowoczesne technologie produkcji, przy wsparciu odwagi i wyobraźni pozwalają stworzyć projekty stolarki okiennej o oryginalnym kształcie i niemal dowolnej kolorystyce. Okrągłe, miętowe okno lub czerwone, duże przeszklenie? Czemu nie! Nietypowa stolarka pozwala na ciekawą aranżację zarówno wnętrza, jak i elewacji domu, zachowując przy tym świetne parametry użytkowe.

Czajnik elektryczny czy gazowy? Który jest bardziej opłacalny?

W każdym domu zagotowuje się wodę w czajniku średnio kilka razy dziennie. Kiedy zaczynamy podliczać wydatki związane z eksploatacją urządzeń AGD, możemy zastanawiać się, który rodzaj będzie bardziej opłacalny: czajnik elektryczny czy gazowy? W grę wchodzi też estetyka samego urządzenia, jego dodatkowe funkcje i czas zagotowania wody. Podpowiadamy, co sprawdzi się w Twoim przypadku

Blender ręczny – co można z niego zgotować?

Blender ręczny jest jednym z niezbędnych urządzeń w każdej kuchni. Poręczniejszy niż blender kielichowy, sprawdzi się w nawet najmniejszym mieszkaniu. Jakie potrawy można z niego przyrządzić i na jakie funkcjonalności zwrócić uwagę przy zakupie?

Cudowne rozwiązania do domu, dzięki którym będziecie czuli się wyśmienicie

Wyśmienite pomysły do domu, na to, aby wyglądał bosko! Zobacz jakie pomysły są najlepsze! 

Na co zwracać uwagę przy zakupie AGD? Nie popełniaj tych błędów!

I stało się! Twój stary, zniszczony już i nienadający się do niczego sprzęt AGD przestał funkcjonować, przyszedł zatem czas na to, by kupić nowy. Lecz czy jesteś świadoma tego, czym należy się kierować podczas podejmowania decyzji w tej sprawie? Jeśli nie, koniecznie zapoznaj się z naszym artykułem!

Na co zwracać uwagę przy zakupie pralki? Lepiej na to uważać, aby nie przepłacić!

Pralka jest jednym z tych sprzętów domowych, bez których po prostu nie wyobrażamy sobie życia. Wygodna, komfort, szybkość prania – kobiety żyjące w czasach dawniejszych wcale nie miały bez niej łatwo. Kiedy kupujemy pralkę, musimy zwracać jednak uwagę na szereg czynników. Jakich?

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl