Kobiece Wyznania

To, co zdarzyło się 10 lat temu, do dziś rujnuje moje życie…

Miałam wtedy tylko siedemnaście lat, tak naprawdę sama byłam dzieckiem, a okazało się, że mam za kilka miesięcy mieć własne. Oczywiście mój chłopak ulotnił się i powiedział, że chce studiować, ułożyć sobie życie, a nie bawić się w bycie ojcem. To był straszny czas, miotałam się, nie wiedziałam, co mam zrobić…w końcu zdecydowałam się na aborcję.

Pomocy! Potrzebuje porady: Mój problem zaczął się kilka lat temu i trwa do dziś...

Mój problem zaczął się kilka lat temu. Wydaje mi się, że odżywiam się w miarę zdrowo, piję duże ilości wody każdego dnia (z cytryną i bez niej). Jednak miewam naprawdę uporczywe zaparcia.

Kobiece wyznanie: Czy ratować ten związek za wszelką cenę?

Najpierw wszystko było idealnie, niczym z bajki. Poznaliśmy się na weselu mojej kuzynki i już po dwóch latach sami staliśmy na ślubnym kobiercu. Czy to była miłość od pierwszego wejrzenia? Zdecydowanie tak!

Kobiece wyznanie: Zostawiłam męża i dzieci dla kochanka, a teraz...

Kiedyś o kobietach opuszczających swoje rodziny dla innego faceta myślałam bardzo, bardzo źle, nazywając je puszczalskimi albo jeszcze gorzej. Mąż jak mąż, ale jak można zostawić dzieci, które wcześniej przez dziewięć miesięcy nosiło się pod sercem? Absolutnie nie mogłam sobie tego wyobrazić…

Proszę Was o pomoc: Skóra mojej twarzy jest okropnie sucha...

Skóra mojej twarzy jest okropnie sucha.  Kiedyś w jednej reklamie było powiedziane coś takiego – moja skóra jest tak sucha, że można na niej pisać. No to z powodzeniem właśnie moją można by było w ten sposób nazwać. O ile ta na reszcie ciała nie wygląda źle, tak na buzi aż się łuszczy.

Rzecz, która niszczy życie i obrzydza macierzyństwo

Są takie dni, że ma się ochotę krzyczeć i bić głową w mur. Albo wyjść z domu niepostrzeżenie i zniknąć na kilka dni. Zaszyć się w jakimś miejscu, do którego nikt nie ma dostępu. Przez chwilę być tylko ze sobą i dla siebie. Wziąć głęboki oddech i odetchnąć z ulgą. Przypomnieć sobie jak brzmi cisza…

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl