Kobiece Wyznania

Anonimowo wyznajemy: Strach mnie wyniszcza każdego dnia...

Podobno każdy z nas „pretenduje” do roli chorego na nowotwór. Tak powiedział mi kiedyś znajomy lekarz. Niektórzy opuszczają ten świat oczywiście także z innych powodów, ale podobno gdybyśmy wszyscy dożywali późnej starości, tak właśnie byśmy kończyli.

Kobiece Wyznania: Mam dwadzieścia osiem lat. Jakiś czas temu wykryłam podczas...

Mam dwadzieścia osiem lat. Jakiś czas temu wykryłam podczas samobadania guzek w piersi. Myślałam, że mój świat się zawalił…

Wyznanie: Od dwóch tygodni biorę tabletki antykoncepcyjne, pierwsze w moim życiu...

Od dwóch tygodni biorę tabletki antykoncepcyjne, pierwsze w moim życiu. Zdecydowałam się na to, bo mam od niedawna stałego partnera, współżyjemy dość regularnie, więc wydawało mi się, że będzie to dla mnie zdecydowanie najlepsza i najwygodniejsza forma antykoncepcji.

Czuje, że moje małżeństwo się rozpada... Jak sprawdzić, czy mąż mnie zdradza?

Zawsze wydawało mi się, że ten problem mnie nie dotyczy. Mąż od początku był we mnie szaleńczo zakochany, trzeba przyznać, że dobrze wyglądam i dbam o siebie. Jednak od pewnego czasu czuję, że coś się zmieniło. Zaczęłam się nawet zastanawiać, jak sprawdzić, czy mąż może ma kochankę. Dlaczego tak sądzę? To chyba kobieca intuicja, chociaż nie tylko.

Wyznania: Dwa tygodnie temu zmarła na nowotwór moja ukochana babcia....

Dwa tygodnie temu zmarła na nowotwór moja ukochana babcia. Strasznie to przeżyłam, bo staruszka właściwie mnie wychowała (rodzice większość mojego dzieciństwa spędzili niestety za granicą).

Wyznanie: Moje dziecko okazało się potworem…

Żadnej z matek nie życzę takiej sytuacji…  Grzesiek, mój jedynak, we wczesnym dzieciństwie nie sprawiał zbyt wielu problemów. Owszem, może i miewał kłopoty z nauką, bywał czasami opryskliwy czy leniwy, ale przecież chłopcy bardzo często tacy są.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl