Kobiece Wyznania

Kobiece wyznanie: Mąż pije po kryjomu, ten problem mnie dobija…

Zawsze wydawało mi się, że ludzie, którzy mają problemy z alkoholem, zwykle pochodzą z nizin społecznych. Słabo wykształceni, pracujący na kasie w markecie, bez perspektyw - nic więc dziwnego, że zalewają robaka – naprawdę tak właśnie sądziłam. Do czasu.

Kobiece wyznanie: Zostawiłam męża i dzieci dla kochanka, a teraz...

Kiedyś o kobietach opuszczających swoje rodziny dla innego faceta myślałam bardzo, bardzo źle, nazywając je puszczalskimi albo jeszcze gorzej. Mąż jak mąż, ale jak można zostawić dzieci, które wcześniej przez dziewięć miesięcy nosiło się pod sercem? Absolutnie nie mogłam sobie tego wyobrazić…

Szukam pomocy: Czy powinnam powiedzieć mężowi, że go zdradzam?

Zawsze uważałam, że w związku szczerość jest najważniejsza. Gdy kupowałam torebkę, nie mówiłam mężowi, że wydałam za nią mniej niż w rzeczywistości. Wszystkie tajemnice i sekrety zawsze sobie wyjawialiśmy. Do czasu.

To, co zdarzyło się 10 lat temu, do dziś rujnuje moje życie…

Miałam wtedy tylko siedemnaście lat, tak naprawdę sama byłam dzieckiem, a okazało się, że mam za kilka miesięcy mieć własne. Oczywiście mój chłopak ulotnił się i powiedział, że chce studiować, ułożyć sobie życie, a nie bawić się w bycie ojcem. To był straszny czas, miotałam się, nie wiedziałam, co mam zrobić…w końcu zdecydowałam się na aborcję.

Pomocy! Potrzebuje porady: Mój problem zaczął się kilka lat temu i trwa do dziś...

Mój problem zaczął się kilka lat temu. Wydaje mi się, że odżywiam się w miarę zdrowo, piję duże ilości wody każdego dnia (z cytryną i bez niej). Jednak miewam naprawdę uporczywe zaparcia.

Kobiece wyznanie: Czy ratować ten związek za wszelką cenę?

Najpierw wszystko było idealnie, niczym z bajki. Poznaliśmy się na weselu mojej kuzynki i już po dwóch latach sami staliśmy na ślubnym kobiercu. Czy to była miłość od pierwszego wejrzenia? Zdecydowanie tak!