Kobiece Wyznania

Wyznanie: Za trzy tygodnie biorę ślub, prawie wszystko jest już dopięte na ostatni guzik...

Za trzy tygodnie biorę ślub, prawie wszystko jest już dopięte na ostatni guzik. Mamy z narzeczonym problem z jego ojcem. Co prawda nie jest on alkoholikiem, ale już niejeden raz było tak, że gdy sobie wypił, stawał się nieznośny, agresywny, dogadywał wszystkim i wrzeszczał. Sama kilka razy byłam świadkiem tego typu zdarzenia.

Kobiece Wyznanie: Mój chłopak chyba zwariował, proponuje mi....

Mój narzeczony od jakiegoś czasu usilnie namawia mnie na seks podczas okresu. Dla mnie to jakaś głupota, w inne dni jestem jak najbardziej chętna na różnego rodzaju łóżkowe igraszki, ale w czasie miesiączki nigdy nawet nie pomyślałam o tym.

Szukam pomocy: Nie wiem, co mnie podkusiło, ale kilka miesięcy temu wybrałam się na...

Nie wiem, co mnie podkusiło, ale kilka miesięcy temu wybrałam się na przedłużanie rzęs metodą 1:1. Teraz już wiem, że chyba wybrałam po prostu bardzo kiepską kosmetyczkę.

Wyznanie Kobiety: Tak się stało, że nie ukończyłam studiów...

Tak się stało, że nie ukończyłam studiów. Po pierwszym roku zaocznych stwierdziłam, że lepiej będzie, gdy skupię się na pracy i tak też zrobiłam (zajęcia zwyczajnie mnie nudziły, więc nie chciałam tracić czasu). No ale minęło już kilka lat, udało mi się uskładać prawie 40 tysięcy złotych.

Wyznanie: Od dwóch tygodni biorę tabletki antykoncepcyjne, pierwsze w moim życiu...

Od dwóch tygodni biorę tabletki antykoncepcyjne, pierwsze w moim życiu. Zdecydowałam się na to, bo mam od niedawna stałego partnera, współżyjemy dość regularnie, więc wydawało mi się, że będzie to dla mnie zdecydowanie najlepsza i najwygodniejsza forma antykoncepcji.

Wyznanie: Czy Wasi mężowie, partnerzy, narzeczeni potrafią zrobić najprostsze na świecie zakupy spożywcze?

Czy Wasi mężowie, partnerzy, narzeczeni potrafią zrobić najprostsze na świecie zakupy spożywcze? Ja ostatnio przekonuję się, że dla mojego szanownego małżonka jest to wyczyn, który przekracza jego możliwości. 

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl