Kobiece Wyznania

Rzecz, która niszczy życie i obrzydza macierzyństwo

Są takie dni, że ma się ochotę krzyczeć i bić głową w mur. Albo wyjść z domu niepostrzeżenie i zniknąć na kilka dni. Zaszyć się w jakimś miejscu, do którego nikt nie ma dostępu. Przez chwilę być tylko ze sobą i dla siebie. Wziąć głęboki oddech i odetchnąć z ulgą. Przypomnieć sobie jak brzmi cisza…

Czy zdrada zawsze oznacza koniec związku?

Czy zawsze zdrada jednego lub obu partnerów oznacza koniec związku? Czy zawsze kończy się rozstaniem? A może jest szansa na uratowanie, a nawet poprawę relacji? Poniżej dzielę się z Wami moją historią. Temat i doświadczenie niezmiernie dla mnie trudne, ale mam nadzieję, że moje świadectwo będzie promykiem nadziei dla innych kobiet.  

To, co zdarzyło się 10 lat temu, do dziś rujnuje moje życie…

Miałam wtedy tylko siedemnaście lat, tak naprawdę sama byłam dzieckiem, a okazało się, że mam za kilka miesięcy mieć własne. Oczywiście mój chłopak ulotnił się i powiedział, że chce studiować, ułożyć sobie życie, a nie bawić się w bycie ojcem. To był straszny czas, miotałam się, nie wiedziałam, co mam zrobić…w końcu zdecydowałam się na aborcję.

Anonimowo wyznajemy: Strach mnie wyniszcza każdego dnia...

Podobno każdy z nas „pretenduje” do roli chorego na nowotwór. Tak powiedział mi kiedyś znajomy lekarz. Niektórzy opuszczają ten świat oczywiście także z innych powodów, ale podobno gdybyśmy wszyscy dożywali późnej starości, tak właśnie byśmy kończyli.

Kobiece Wyznania: Mam dwadzieścia osiem lat. Jakiś czas temu wykryłam podczas...

Mam dwadzieścia osiem lat. Jakiś czas temu wykryłam podczas samobadania guzek w piersi. Myślałam, że mój świat się zawalił…

Wyznanie: Od dwóch tygodni biorę tabletki antykoncepcyjne, pierwsze w moim życiu...

Od dwóch tygodni biorę tabletki antykoncepcyjne, pierwsze w moim życiu. Zdecydowałam się na to, bo mam od niedawna stałego partnera, współżyjemy dość regularnie, więc wydawało mi się, że będzie to dla mnie zdecydowanie najlepsza i najwygodniejsza forma antykoncepcji.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl