Życie intymne

Pożycie seksualne pary, w skład którego wchodzą zarówno stosunki seksualne, jaki pieszczoty, słowa wypowiadane w sypialni czy też zachowania seksualne w ciągu dnia. Może być udane bądź nieudane. Znajdziesz tu informacje i porady na temat współżycia, propozycje zmian i nowości


O czym marzy Twój mężczyzna, a Ty o tym nie wiesz

Nie da się ukryć, że każdy mężczyzna ma seksualne zachcianki, ale nie mówi o nich swojej partnerce. Najlepiej byłoby dla niego, aby dowiedziała się ona o nich od kogoś innego. Z jakimi fantazjami wśród mężczyzn spotykamy się najczęściej?

6 znaków które powiedzą Ci, że jesteś zła w łóżku

Zastanawiałaś się, czy jesteś dobrą kochanką i masz spore wątpliwości co do tego? Istnieją pewne sygnały, które mogą świadczyć o tym, że zdecydowanie powinnaś nad sobą popracować w sferze seksualnej.

Czy jemu chodzi tylko o jedno? Te znaki Ci o tym powiedzą

Zaczynasz angażować się w nowy związek, ale masz poważne wątpliwości, czy on również podchodzi do tego tak poważnie? A może jemu chodzi tylko o jedno? Dowiedz się, jak poznać, czy facet jest z Tobą tylko dla seksu!

Dlaczego facet po 40 nie chce się kochać?

Spotykasz się z mężczyzną po 40 roku życia, który unika lub w ogóle nie chce praktykować seksu? Coś jest nie tak.

3 rzeczy, które zmieniają się po pierwszym stosunku

Pierwszy raz...kiedyś owiany tajemnicą, potem już dokładnie rozpracowany. Być może wspominasz go dobrze, może jednak nie przyniósł Ci najlepszych wrażeń i satysfakcji. Musisz jednak wiedzieć, że pierwszy stosunek to krok milowy w rozwoju emocjonalnym młodej kobiety.

Do kiedy możecie współżyć? Tych granic lepiej nie przekraczać!

Udało się: zobaczyłaś na teście dwie kreski, jesteś zatem w ciąży, gratulujemy! Jednak na pewno zastanawiacie się z partnerem nad tym, czy możecie bezpiecznie uprawiać seks czy też lepiej ze względu na Twój stan jednak z tego zrezygnować.