Życie intymne

Pożycie seksualne pary, w skład którego wchodzą zarówno stosunki seksualne, jaki pieszczoty, słowa wypowiadane w sypialni czy też zachowania seksualne w ciągu dnia. Może być udane bądź nieudane. Znajdziesz tu informacje i porady na temat współżycia, propozycje zmian i nowości


Pozycje, które są lubiane przez mężczyzn. Poznaj o czym marzą!

Każdy człowiek jest inny i każdy z nas pragnie czego innego. Dlatego też warto wczuć się w potrzeby i oczekiwania partnera by jak najlepiej przeżywać każdy aspekt waszego związku. Życie intymne jest tak samo ważne jak wsparcie emocjonalne czy też wzajemny szacunek do siebie. Należy więc uwzględniać wszystkie potrzeby i upodobania drugiej osoby, ale także nie wolno pozwolić by zatraciły się nasze własne preferencje.

Skryte pragnienia mężczyzn, których nie ujawniają na co dzień

Facet z reguły jest dużo bardziej wymagający, niż kobieta. Jednak nie pokazuje tego i nie oczekuje od kobiety zbyt wiele. Czego pragnie mężczyzna, a o czym bardzo nie wiemy? Co jest dla niego najważniejsze i co przed nami ukrywa? Oto 3 najczęściej skrywane pragnienia mężczyzn o jakich z pewnością nie miałaś zielonego pojęcia.

3 cechy, które powiedzą Ci, że on jest genialnym kochankiem

Zapewne każda z nas myślała kiedyś o tym jak wyglądałoby jej życie gdyby pojawił się w nim nagle kochanek. Nie jedna też z pewnością zastanawiała się czy nie wdać się w relacje z innym mężczyzną, niż nasz dotychczasowy partner. Podczas wyboru kochanka należy jednak pamiętać o kilku cechach, które powinie posiadać. Jakie cechy powinien mieć idealny kochanek? Oto lista 3 podstawowych.

Który znak zodiaku jest najlepszym kochankiem? Z kim warto się związać?

Poszukując partnera musimy my kobiety skupiamy się dosłownie na wszystkim, nawet na tym spod jakiego jest on znaku zodiaku. Okazuje się, że jest to naprawdę ważny aspekt związany z wyborem przyszłego męża. Oto znaki zodiaku, które mają aspirację na bycie naprawdę najlepszymi kochankami.

Powody zdrady dla których facet może Cię zostawić!

Zdrada jest zjawiskiem silnie destrukcyjnym, które wpływa nie tylko na pojedynczą jednostkę, ale i na całe społeczeństwo. Najprościej rzecz ujmując, zdrada ma miejsce w momencie, gdy w życie dwojga osób pozostających w związku wdziera się z impetem trzecia, której zazwyczaj zależy tylko na przyjemności fizycznej. A Ty dopuściłaś się zdrady? Jeżeli tak to koniecznie przeczytaj jakich argumentów lepiej nie używać podczas rozmowy ze swoim ukochanym mężczyzną!

Jak zwiększyć libido? Naturalne sposoby, które działają

Od jakiegoś czasu Twoje libido nie funkcjonuje już tak jak dawniej? Czujesz, że przez to Twoje życie seksualne lekko ucierpiało? Co zrobić, aby relacje między wami polepszyły się? Jak sprawić, że Twoje libido wróci do normy? Oto lista 3 podstawowych sposobów dzięki którym z pewnością Twoje libido znacząco się poprawi.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl