Życie intymne

Pożycie seksualne pary, w skład którego wchodzą zarówno stosunki seksualne, jaki pieszczoty, słowa wypowiadane w sypialni czy też zachowania seksualne w ciągu dnia. Może być udane bądź nieudane. Znajdziesz tu informacje i porady na temat współżycia, propozycje zmian i nowości


Mężczyźni o tych cechach są najlepszymi kochankami

Każda z nas szuka mężczyzny, który będzie zarówno świetnym partnerem dzielącym sprawy codzienne na pół, doskonałym rozmówcą, pocieszycielem, osobą wspierającą ale także i najlepszym kochankiem. Miłosne uniesienia są tak samo ważne jak właściwa komunikacja, dlatego szukając tego jedynego powinnyśmy skupić się na kilku dosyć kluczowych cechach. Oto one.

Kiedy najlepiej się kochać? Te pory dnia są najlepsze!

Romantyczne uniesienia, spontaniczne zbliżenie a może zaplanowane od A do Z wieczorne igraszki? Lubimy się kochać o różnych porach dnia i nocy, każdy z nas ma inne upodobania w tej dziedzinie. Warto jednak wiedzieć, że są momenty, kiedy wychodzi nam to najlepiej a organizm najzwyczajniej w świecie tego potrzebuje.

Co jeść, aby zwiększyć libido? Naturalne sposoby, które go podniosą

Coraz większa liczba osób zaczyna mieć problemy dotyczące libido. Libido to pociąg seksualny jaki występuje w stosunku do drugiej osoby. Bardzo ważnym procesem podczas polepszenia naszego libido jest specjalne odżywianie, które z pewnością poprawi relacje między dwojgiem ludzi. Co jeść, aby zwiększyć libido? Oto lista 3 podstawowych składników, które należy stosować aby poprawić nasze libido.

Brak satysfakcji ze współżycia - co może być przyczyną?

Czujesz, że od pewnego czasu wasze stosunki seksualne stanowczo uległy pogorszeniu? Nie wiesz co może być przyczyną braku satysfakcji ze współżycia? Koniecznie porozmawiaj o tym ze swoim partnerem! Oto lista 4 najbardziej popularnych powodów przez które wasze współżycie ulega pogorszeniu.

Jak się kochać, aby związek był udany?

Jak się kochać, aby wasz związek był jak najbardziej udany? Co zrobić, aby relacje pomiędzy wami były tak zadawalające jak kiedyś? Oto lista 3 podstawowych rzeczy, które należy zachować w waszym związku, aby wasze współżycie było jak najbardziej udane

Jak rozpalić mężczyznę po 40? Istnieją na to proste sposoby

Masz wrażenie, że Wasza namiętność nieco uleciała? Życie erotyczne ogranicza się do seksu raz w tygodniu i to jak dobrze pójdzie? Jeżeli tak to znak, że musisz na nowo rozpalić w swoich partnerze ochotę na zbliżenie. Jak to zrobić? Śpieszymy z pomocą. Oto kilka sposobów na rozpalenie w nim namiętności, pożądania i ochoty na seks!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl