Życie intymne

Pożycie seksualne pary, w skład którego wchodzą zarówno stosunki seksualne, jaki pieszczoty, słowa wypowiadane w sypialni czy też zachowania seksualne w ciągu dnia. Może być udane bądź nieudane. Znajdziesz tu informacje i porady na temat współżycia, propozycje zmian i nowości


Jak zwiększyć libido? Naturalne sposoby, które działają

Od jakiegoś czasu Twoje libido nie funkcjonuje już tak jak dawniej? Czujesz, że przez to Twoje życie seksualne lekko ucierpiało? Co zrobić, aby relacje między wami polepszyły się? Jak sprawić, że Twoje libido wróci do normy? Oto lista 3 podstawowych sposobów dzięki którym z pewnością Twoje libido znacząco się poprawi.

3 ciekawostki o stosunku, o których możesz nie wiedzieć

Jak widomo stosunek jest bardzo ważny zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, dzięki niemu jesteśmy w stanie pokazać swojej ukochanej osobie jak bardzo nam na niej zależy i jak bardzo jest dla nas ważna. Stosunek mimo, że tak powszechny temat wciąż kryje za sobą mnóstwo tajemnic. O jakich ciekawostkach odnośnie stosunku nie miałeś zielonego pojęcia? Oto lista 3 najpopularniejszych.

Potrzeby seksualne facetów po 40, które mogą być krępujące

Mężczyźni od zawsze słynęli ze swoich specyficznych potrzeb i upodobań intymnych. Jednak wraz z przekroczeniem magicznego 40 roku życia panowie zaczynają naprawdę szaleć w tej kwestii. Oto najdziwniejsze potrzeby i upodobania mężczyzn po 40!

Najgorętsze potrzeby kobiety po 30 - czego oczekuje?

Kobiety, przekraczające 30 rok życia zaczynają nieco inaczej, może bardziej dojrzale, a może z większą fantazją, postrzegać kwestie związane z intymnością. Są one już zdecydowanie bardziej świadome swojego ciała, własnej wartości czy atutów, które posiadają. Jakie więc są ich potrzeby i czego oczekują? Odpowiedz na te nurtujące pytania znajduje się poniżej!

Erotyczne zachcianki mężczyzn, o których każdy marzy

Jeśli już zdecydujesz się, aby zapytać swojego partnera o fantazje erotyczne to koniecznie musisz mieć na uwadze, że mogą one Cię zaskoczyć. Niektórzy mężczyźni mają w głowie naprawdę sporo erotycznych zachcianek i czasami spełnienie ich może okazać się dla Ciebie trudniejsze, niż myślałaś. Jakie erotyczne zachcianki najczęściej pojawiają się w głowie mężczyzny? Oto 3 z nich.

Fizyczne cechy kobiety, które kręcą go najbardziej!

Większość facetów z reguły stara się pozytywnie postrzegać kobietę nie tylko za jej walory fizyczne, ale także cechy charakteru. Jednak jak wiadomo wciąż znajduje się na świecie wiele facetów dla których wygląda zajmuję miejsce pierwsze. Jakie fizyczne cechy w kobiecie pociągają mężczyznę najbardziej? Oto lista 3 najczęściej wymienianych, najpiękniejszych walorów kobiecych przez facetów.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl