Życie intymne

Pożycie seksualne pary, w skład którego wchodzą zarówno stosunki seksualne, jaki pieszczoty, słowa wypowiadane w sypialni czy też zachowania seksualne w ciągu dnia. Może być udane bądź nieudane. Znajdziesz tu informacje i porady na temat współżycia, propozycje zmian i nowości


Znajomość bez zobowiązań - dlaczego może być zabójcza dla Twojej psychiki?

Znajomość bez zobowiązań jest praktykowanym rodzajem relacji szczególnie wśród ludzi młodych, którzy chcą jeszcze jak sami twierdzą „korzystać z życia”. Warto jednak wspomnieć, że znajomość, która już na starcie pozbawiona jest głębszych relacji, więzi czy zobowiązań nie do końca jest czymś zdrowym i pożądanym biorąc pod uwagę ludzką psychikę. Oto kilka powodów, dlaczego znajomość bez zobowiązań może być dla nas zabójcza!

Jak mu dogodzić w łóżku? Te porady mogą być przydatne

Życie intymne jest tak samo ważnym aspektem związku jak szacunek, zaufanie, wsparcie czy wzajemność. Nie ma więc w tym nic dziwnego, że dwoje kochających się ludzi po pewnym czasie chce posunąć się nieco dalej w swoich relacjach. Budowanie intymności i satysfakcji z życia seksualnego jest niezwykle trudne. Oto kilka porad jak można dogodzić facetowi w łóżku!

3 rzeczy w sypialni, które według mężczyzn są mega nudne!

Sypialnia powinna kojarzyć się z czymś w rodzaju azylu. Jest to niewątpliwie miejsce w którym należy odpoczywać i regenerować siły. Jest to także miejsce w którym można oddać się romantycznym uniesieniom. Są jednak rzeczy, które nudzą facetów w sypialni. Oto i one!

3 bardzo sprośnych myśli, które ma Twój facet

Faceci pomimo, że dorośli czasami wciąż zachowują się jak małe dzieci i nie potrafią pohamować swoich sprośnych myśli o kobietach, które spotykają. Zapewne wiele razy zastanawiałaś się co myśli facet gdy przechodzi obok Ciebie na ulicy. Może Cię to zdziwi, ale nie jest to zbyt dorosłe z jego strony, a wręcz przeciwnie. Co najczęściej myślą faceci, jak bardzo jest to sprośne? Oto 3 najbardziej powszechne i sprośne teksty mężczyzn.

Ukryte fantazje mężczyzn - czego on skrycie pragnie?

Fantazje i marzenia mężczyzn mogą nieco zaskoczyć żeńską część społeczeństwa. Dlatego właśnie faceci z reguły starają się nie mówić swoim partnerkom czy nawet przyjaciółkom o tym, czego tak naprawdę pragną. Okazuje się, że męskie marzenia są dość mocno oderwane od rzeczywistości i mogą spowodować zgorszenie u niektórych czytelniczek. Czego więc skrycie pragną faceci? Odpowiedź znajdziecie poniżej!

3 rzeczy które faceci uwielbiają słyszeć podczas stosunku

Czy zastanawiałaś się kiedykolwiek co Twój facet uwielbia w łóżku? Może nigdy wcześniej Ci o tym nie mówił ale z pewnością jak każdy mężczyzna ma swoje łóżkowe marzenia. To co możemy Ci podpowiedzieć to kilka prostych trików, które z pewnością przypadną mu do gustu. Oto 3 najważniejsze.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl