Życie intymne

Pożycie seksualne pary, w skład którego wchodzą zarówno stosunki seksualne, jaki pieszczoty, słowa wypowiadane w sypialni czy też zachowania seksualne w ciągu dnia. Może być udane bądź nieudane. Znajdziesz tu informacje i porady na temat współżycia, propozycje zmian i nowości


4 minimalne zmiany, które podniosą Twoje libido na maksa!

Jak wiadomo czasami nasze libido nie funkcjonuje tak jakbyśmy tego chcieli. Wskazuje na to bardzo wiele czynników, które niestety towarzyszą nam każdego dnia. Zatem, jak skutecznie podnieść nasze libido? Oto 4 minimalne zmiany dzięki, którym z pewnością zobaczysz, że Twoje libido wzrosło?

3 rzeczy, które sprawiają facetowi przyjemność - Czy wiedziałaś o nich?

Zapewne każda z nas chciałaby, ale jej facet czuł się przy niej jak najlepiej, niestety nie zawsze mamy świadomość jak sprawić, aby tak było. Co zrobić, aby sprawić naszemu facetowi jak najwięcej przyjemności? Co zrobić, aby czuł się przy nas jak najlepiej? Oto lista 3 podstawowych rzeczy jakie należy zastosować, aby tak się stało. Koniecznie spróbuj zastosować to w swoim związku!

4 seksowne szczegóły w Twoim wyglądzie, które on ubóstwia!

Zapewne każda z was chciałaby być uwielbiana przez swojego mężczyznę. Jednak nie każda potrafi sprawić, aby jej facet zwariował na jej punkcie. Czym powinnaś się kierować jeśli chcesz aby Twój facet nie mógł spuścić z Ciebie wzorku? Oto 4 proste triki, które pozwolą Ci na oczarowanie Twojego faceta.

Czy Twój partner jest seksoholikiem? Po czym to poznasz?

Od jakiegoś czasu w naszym świecie seks przestał być już tematem wstydliwym, wręcz przeciwnie coraz częściej opiera się na nim coraz więcej reklam telewizyjnych, codziennej pracy czy też wyprodukowanych filmów. Dlatego też dla większości z nas nie jest zaskoczeniem, że wraz ze wzrostem tego zjawiska pojawiło się na świecie dużo więcej seksoholików, niż było dotychczas. Po czym poznać, że seksoholizm wkradł się także do życia naszego partnera? Oto lista 3 najpopularniejszych oznak.

5 strasznych chorób, których możesz się nabawić podczas stosunku

Niezobowiązujące zbliżenie z tajemniczym i szalenie intrygującym mężczyzną – brzmi świetnie prawda?Niestety, często nie zdajemy sobie sprawy z konsekwencji takiego spontanicznego skoku w bok, momentu czy też chwili uniesienia, która czasami kosztuje nas zdrowie a może nawet i życie. Często taka nieplanowana przygoda bywa wyniszczająca w swoich skutkach i prowadzi do wielu poważnych schorzeń ciężko albo nawet wcale nie uleczalnych. Zatem zanim zgodzisz się na pójście do łóżka z osobą, której nie znasz, zastanów się czy naprawdę warto aż tak ryzykować dla kilku chwil uniesienia. A jeżeli już pozwoliłaś sobie na stosunek z osobą, której nie jesteś do końca pewna, koniecznie udaj się do lekarza specjalisty, w tym przypadku będzie nim ginekolog i wykonaj serię badań pozwalających wykluczyć lub potwierdzić choroby przenoszone drogą płciową.

4 powody dla których Twój facet kocha szybkie numerki

Faceci uwielbiają kobiety, które doskonale znają ich oczekiwania i potrafią je zaspokoić. Na początku związku warto zadbać o to, by Wasze zbliżenia były dosyć dokładnie zaplanowane, jednak w późniejszych latach, gdy wasza relacja zacznie się rozwijać i dojrzewać można pozwolić sobie na nieco więcej. Mężczyźni niewątpliwie uwielbiaj nieplanowane i spontaniczne porywy namiętności! Dlaczego? Oto kilka powodów.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl