Życie intymne

Pożycie seksualne pary, w skład którego wchodzą zarówno stosunki seksualne, jaki pieszczoty, słowa wypowiadane w sypialni czy też zachowania seksualne w ciągu dnia. Może być udane bądź nieudane. Znajdziesz tu informacje i porady na temat współżycia, propozycje zmian i nowości


Powinniście to wiedzieć, aby Wasz seks był bardziej dojrzały

Seks dla wielu z nas nadal pozostaje tematem tabu. Zupełnie niepotrzebnie. To przecież normalna rzecz, która jest nieodłącznym elementem życia każdego dojrzałego człowieka. Seks jednak zmienia się z wiekiem. Od początkowych prób w wieku młodzieńczym przechodzi istną metamorfozę i zmienia się z roku na rok wraz z naszą dojrzałością i postrzeganiem swojej drugiej połówki oraz swojego własnego ciała. 

Jak zaskoczyć partnera w sypialni? Ten wieczór zapadnie mu w pamięci!

Nieprawdą jest, że związek z długim stażem nie może czerpać satysfakcji w sypialni. Czasem wystarczy jeden gest, słowo, by zacząć od nowa i cieszyć się z udanego seksu. Jako kobieta powinnaś nauczyć się zaskakiwać swojego partnera w łóżku. Niezmienną prawdą jest bowiem to, że płeć męska kocha nowe wyzwania i zdobywanie coraz to nowych doświadczeń na tym polu. Kolejno, mężczyźni wręcz nie cierpią bierności kobiet.

Jak kondycja fizyczna wpływa na życie seksualne? Prosty przepis na udany seks

W tytułowej kwestii trudno nie zauważyć związku. I nie będzie tu chodziło jedynie o brak tchu, który w gruncie rzeczy może Cię dopaść, jeśli brak Ci będzie kondycji fizycznej, ale o dalece większe powody. Osoby, które nie podejmują aktywności fizycznej, borykają się z brakiem ochoty na seks. Dlaczego? Koniecznie musisz wiedzieć, że prawidłowo funkcjonujący układ krwionośny jest mocno odpowiedzialny za twoje doznania. Gdy uprawiasz jakikolwiek sport, nawet rekreacyjnie wzmacniasz go w szczególny sposób. Borykając się z niesprawnym układem krwionośnym Twoje miejsca erogenne nie będą wrażliwe na dotyk i różnego rodzaju stymulację. Poza tym grozi Ci wiele chorób, jak: miażdżyca, nadciśnienie tętnicze, czy cukrzyca.

Nie bądź trąba! Zobacz jak doprowadzić kobietę do orgazmu!

Doprowadzenie kobiety do orgazmu niektórym mężczyznom wcale nie przychodzi z łatwością. Zresztą staje się to na tyle deprymujące, że oni sami zaczynają z tego powodu mieć problemy z erekcją. Tak dłużej być nie może, w końcu obu stronom, które zdecydowały znaleźć się razem w łóżku należy się pełnowartościowa rozkosz.

Proste triki, które sprawią, że Twoja partnerka będzie miała ochotę na seks

Nie zastanawiałeś się nad tym, że być może wina leży po Twojej stronie? Może nie do końca dajesz jej na tyle satysfakcji, że po prostu nie chce się jej zaczynać. Może problemem jest brak orgazmu, a może po prostu jest zmęczona? Zanim odpowiesz sobie na pytania, zastanów się również, dlaczego akurat miałaby mieć ochotę na seks wtedy, gdy Ty tego chcesz?

Przez żołądek do łóżka: Jak rozpalić żądzę dzięki afrodyzjakom?

Afrodyzjaki na talerzu mogą pomóc w sypialni. Jeśli szukacie głębszych uniesień, większej liczby doznań, koniecznie im zaufajcie i do dzieła. Szukamy ich wśród warzyw, owoców, napojów, ziół i przypraw. Zaostrzają apetyt, wspierają trawienie, ale też bezapelacyjnie mają wpływ na jakość stosunków płciowych. Powiedz więc precz rutynie.