Dom & Mieszkanie

Motylkowa Bre - Butterfly Bre by Zabbez

Wiosna już puka do naszych drzwi. Dzisiaj zobaczyłam pierwsze krokusy, a w naszym domu zagościł pierwszy motyl, cudowny, kolorowy i niosący ciepły podmuch powietrza, mnóstwo słońca, ciepła i nadziei na dłuższe i cieplejsze dni - Butterfly Bree.

Jak skutecznie wyczyścić kamień, gres, klinkier, marmur i granit?

Aby dom był piękny po sezonie jesienno-zimowym, nie wystarczy tylko umycie okien oraz oczyszczenie miotłą nawierzchni wokół budynku. Trudnych do usunięcia zabrudzeń jest znacznie więcej, dlatego podpowiadamy, jak skutecznie wyczyścić kamień, gres, klinkier, marmur, granit, a także poradzić sobie z nieestetycznymi nalotami cementowymi pozostałymi np. po remoncie.

Jak skutecznie czyścić mikrofalówkę? Kilka profilaktycznych działań

Kuchenka mikrofalowa jest urządzeniem, które gości we większości kuchni. Trudno wyobrazić sobie inny sprzęt, który umożliwiałby szybkie odgrzewanie potraw i rozmrażanie mięs lub ryb. Niestety, mikrofalówka szybko się brudzi, dlatego warto poznać metody jej skutecznego czyszczenia.

Jak stworzyć winiarnię w domu i cieszyć się smacznym winem?

Każda osoba lubiąca wino chciałaby, aby w jej domu znalazło się miejsce do przechowywania wina. Trunek ten lubi leżakować w miejscu ciemnym i dość chłodnym, jednak nie każdy ma możliwość przechowywania go w sposób tradycyjny, czyli w podpiwniczeniu. Jak stworzyć winiarnię w domu lub mieszkaniu, jeżeli nie można zrobić jej w piwnicy?

4 sprawdzone sposoby na zaoszczędzenie czasu podczas sprzątania

Sprzątanie kojarzy się nam na ogół z szeregiem czynności, które być może zmieniają dom na lepsze, ale trwają w nieskończoność. Na szczęście, wcale nie musi tak być! Poznajcie kilka sprawdzonych sposobów, które sprawiają, że sprzątanie nie trwa długo, a jednocześnie wcale nie przestaje być efektywne!

5 sztuczek, dzięki którym sprzątanie będzie łatwiejsze

Masz wrażenie, że sprzątanie zajmuje cały Twój wolny czas, podczas gdy efekty są krótkotrwałe i niezadowalające? Zapoznaj się z naszym poradnikiem i wprowadź w życie kilka trików ułatwiających czyszczenie domu. Sprzątanie tylko z pozoru jest łatwe - tak naprawdę wymaga organizacji, sprytu i odpowiedniego rozeznania. Dopiero wtedy praca może przebiegać w pełni sprawnie i efektywnie.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl