Rodzina & Dziecko

Życie przed i po ciąży. 5 rzeczy, które zmienią się raz na zawsze!

Urodzenie dziecka to wspaniałe przeżycie, o którym marzy wiele dziewczynek już w czasie dzieciństwa. Miłość rodzicielska to niesamowite uczucie, dające mnóstwo satysfakcji i szczęścia. Po ciąży wiele rzeczy zmienia się bezpowrotnie.

6 znaków, które powiedzą Ci, że Twój okres nie jest normalny

Masz obawy co do tego, czy Twoja miesiączka aby na pewno jest normalna? Twój okres pojawia się co tydzień? A może regularnie, ale jest niemal niezauważalny? Dowiedz się, co świadczy o tym, że powinnaś się wybrać do ginekologa.

Cała prawda o idealnych Dzieciach i idealnych Matkach

Często słyszę historie o niemowlakach, które przesypiają całe noce, jedzą samodzielnie, albo potrafią godzinami bawić się same. To są dzieci, które można wszędzie ze sobą zabierać, przy których można zapraszać znajomych, a one grzecznie śpią w pokoju obok, które potulnie znoszą wszystkie wizyty u nachalnych cioć, zakupy w galeriach handlowych i przesypiają całą Mszę w kościele.Chyba każdy rodzic słyszał choć raz takie opowieści – o dzieciach IDEALNYCH.

5 rzeczy, których potrzebujesz jako nowa mama

Wkraczasz w zupełnie nową rolę i pomimo dziesiątek przeczytanych książek i artykułów nie wiesz, czego spodziewać się po macierzyństwie? Jako nowa mama, warto byś wyposażyła się w kilka rzeczywiście przydatnych rzeczy.

Jak przygotować się do bycia mamą? 3 niezbędne rzeczy

W życiu każdej kobiety przychudzi taki moment, że włącza się u niej potrzeba macierzyństwa. Wówczas nic nie ucieszy jej tak bardzo jak dziecko. Kiedy będziesz już w ciąży, na pewno pojawi się jednak sporo wątpliwości i pytanie "Czy będę dobrą matką?" każdego dnia zaplącze Ci głowę. Do macierzyństwa trzeba się więc przygotować.

7 rzeczy, które musisz poznać, zanim zostaniesz mamą

Zupełnie się tego nie spodziewałaś, a Twój ginekolog uświadamia Cię, że musisz przygotować się na narodziny dziecka? Jeśli spotkała Cię taka sytuacja, musisz być przygotowana na wiele zmian w swoim życiu. O czym musisz wiedzieć, zanim sama doskonale zrozumiesz sens macierzyństwa?

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl