Rodzina & Dziecko

6 staropolskich imion dla dziewczynki, które brzmią pięknie

Staropolskie imiona wracają do łask. Nie powinno to dziwić. Po latach absolutnej fascynacji kulturą Zachodu zaczynamy dostrzegać, że my także mamy wiele pięknych imion. Jeszcze do niedawna w urzędzie królowały imiona jak z telenoweli: Vanessa, Jessica, Paola, Nicola itd. Dzisiaj to synonim obciachu.

Wyprawka dla dziecka: co powinno się w niej znaleźć?

Kiedy zbliża się moment narodzin dziecka, warto mieć na wyposażeniu kilka niezbędnych rzeczy. Taka wyprawka dla maluszka znacznie ułatwi pielęgnację i postępowanie z nowo narodzonym człowiekiem. Jakie przedmioty i gadżety powinniśmy sprawić sobie wcześniej, aby w kluczowym momencie mieć je od razu pod ręką?

Stan zdrowia można wyczytać z ręki. Przekonaj się!

Wygląd paznokci odzwierciedla ogólny stan zdrowia naszego organizmu. Uważna obserwacja może pomóc we wcześniejszym wykryciu chorób, infekcji i innych dolegliwości, a co za tym idzie, szybkiego podjęcia leczenia. Zdrowe paznokcie powinny być lekko zaróżowione, bez widocznych przebarwień i gładkie w dotyku.

5 zgubnych nawyków matek, przez które źle wychowują dzieci

Czy należysz do matek, które popełniają te błędy w procesie wychowywania swoich dzieci? Wystrzegaj się ich i pracuj nad sobą!

5 rzeczy, o które niepotrzebnie się martwisz, gdy Twoje dziecko jest w przedszkolu

Zamierzasz wysłać dziecko do przedszkola, ale masz mnóstwo obaw? Nasłuchałaś się trudnych historii od swoich znajomych? Nie sugeruj się tym! Sprawdź, o co niepotrzebnie się martwisz, gdy Twoje dziecko przebywa w przedszkolu:

Gdy dziecko pierwszy raz idzie do przedszkola - jak poradzić sobie z niechęcią?

Pierwszy dzień dziecka w przedszkolu jest ogromnym wyzwaniem nie tylko dla samego malucha, ale i dla jego opiekunów. Jak więc przygotować go na to, co może go czekać we wspomnianej placówce i jakie kroki podejmować chcąc złagodzić ewentualny lęk?

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl