Ślub & Wesele

Jak zminimalizować koszty ślubnych dodatków?

Szacunkowo kwota wesela wynosi około trzydziestu tysięcy złotych. Nie da się ukryć, że większość z nas nie dysponuje taką gotówką. Nie sposób jest brać kredyt i mieć z tyłu głowy konieczność spłacania w późniejszym okresie odsetek. Jeżeli zdecydujemy się na wesele, pierwszą rzeczą jaką winniśmy przygotować to wstępny kosztorys weselny.

W czym na ślub cywilny i kościelny jako gość?

W gruncie rzeczy dobór odpowiedniej kreacji na ślub, zwłaszcza wtedy, gdy idziemy jako gość nie jest rzeczą łatwą. Wśród niezliczonej ilości ubrań i dodatków bardzo ciężko jest znaleźć coś odpowiedniego – stylowego, a jednocześnie eleganckiego. Na długi czas przed planowaną uroczystością warto przejrzeć propozycje, jakie oferują nam sklepy. Kto wie, może znajdziemy coś ciekawego w popularnych „sieciówkach”?

6 rzeczy, które sprawią, że zapamiętasz swój ślub do końca życia

Chcesz, aby Twój ślub był naprawdę niezapomniany? Zainspiruj się!

Najnowsze trendy w branży ślubnej

Ślub to jedno z najpiękniejszych i wyczekiwanych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Dlatego właśnie wymaga odpowiedniej oprawy. Niezwykle ważne jest zatem to, by wybrać odpowiednią suknię i buty. Niemniej istotne są oczywiście wszelkie ozdoby i dekoracje. To one sprawiają, że sala weselna staje się znakomitym miejscem do wspólnej zabawy z zaproszonymi gośćmi. Przedstawiamy zatem wszystkie z opisanych elementów. Skupiamy się na tych, które są szczególnie warte naszej uwagi.

Zaproszenia na ślub cywilny - jak napisać? czego unikać? co powinny zawierać?

Jedną z najważniejszych kwestii, jeśli chodzi o ślub, niezależnie czy kościelny czy cywilny jest dobór zaproszeń. Nie da się ukryć, że wyborem odpowiednich kartoników powinniśmy zająć się już kilka miesięcy przed samą uroczystością. Na rynku znajdziemy niezliczoną ilość wzorów i motywów – naprawdę ciężko jest wybrać te najładniejsze, a zarazem najtrafniejsze. Nie zapominajmy, że każde zaproszenie musimy wypisać i zależnie od miejsca zamieszkania gości – wręczyć osobiście lub wysłać pocztą.

Jak znaleźć najlepszego fotografa na wesele?

Jedną z najważniejszych decyzji podczas planowania wesela jest wybranie osoby, która będzie odpowiedzialna za jego uwiecznienie - fotografa. W przeciwieństwie do spraw, którymi można się zająć na wiele miesięcy przed ceremonią (sukienka, kwiaty, dekoracje, muzyka itp.), efekty jego pracy poznamy dopiero po ślubie. Właśnie dlatego podjęcie właściwej decyzji jest tak niezwykle ważne - wesela przecież nie da się powtórzyć! Jak sobie zapewnić spokój ducha?

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl