Uroda

Sposób na trwały manicure hybrydowy

Przed Wami produkt, który jest absolutnie bezkonkurencyjny! Produkt, który dostał miano Najlepszego Produktu 2017 roku! Produkt, który kochacie! REPAIR BASE!

Modne kolory włosów na zimę 2017/2018. Wybierz swój odcień!

Zastanawiasz się jaki kolor farby na włosy wybrać na zimę 2017/2018? Przedstawiamy modne koloryzacje dla blondynki, które odświeżą Twój wygląd w zimowym sezonie. 

6 zasad, których musisz przestrzegać zimą, by wyglądać pięknie

Zima to piękna pora roku, jednak bardzo często nie jest dla nas zbyt łaskawa. Mróz, śnieg, silny wiatr…to nie pomaga w osiągnięciu wyglądu idealnego. Warto jednak przestrzegać kilku zasad, by nawet zimą cudownie się prezentować!

Jak zadbać o włosy zimą, aby wiosną zachwycały?

Zima nie jest najłaskawszym czasem dla naszych włosów. Ich kondycja jest niezwykle często bardzo kiepska, elektryzują się,  puszą, wyłonione spod czapki zdecydowanie nie prezentują się zjawiskowo. Warto jednak w odpowiedni sposób o nie zadbać, aby na wiosnę wyglądały jak z reklamy. W jaki sposób?

Jak zapobiec pękającym paznokciom?

Pękające się paznokcie to problem powszechny i pojawiający się zarówno na paznokciach dłoni, jak i stóp. W obu przypadkach wiąże się on z dyskomfortem, a nawet z bólem.

Zima 2018: Bordo i złoto – modne połączenie na paznokciach, któremu trudno się oprzeć

Co powiesz na złoto bordowe paznokcie?  To modne połączenie sprawdzi się idealnie na święta, lub podczas sylwestrowego balu. 

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl