Uroda

Najnowsze letnie trendy dla długich blond włosów

Długie włosy to powód do zazdrości, co jednak zrobić jeśli nie chcą się układać, a Twój blond kolor stracił swój blask? Pokazujemy najmodniejsze cięcia i koloryzacje włosów, które sprawią, że Twoja fryzura odżyje. Oto najnowsze letnie trendy dla długich blond włosów. Skusisz się na taką odmianę?

12 fryzur dla kobiet po 40: włosy krótkie

Zastanawiasz się nad skróceniem włosów, ale nie wiesz jakie fryzury są dobre dla pań po 40? Postaw na nowoczesną koloryzację i modne cięcie 2017.  Ta galeria udowodni Ci, że krótkie włosy nie są zarezerwowane tylko dla młodych. Przedstawiamy 12 fryzur dla kobiet po 40 dla włosów krótkich.  

#2 Śpisz z mokrymi włosami?

To przestań! Rozumiem, że jesteś zabiegana, że nie masz czasu, że Ci gorąco, że Ci się nie chce i 150 innych wymówek mi tu zaraz wymyślisz! Kochana moja – czy Ty sobie zdajesz sprawę z tego, że Twoje mokre włosy pozostawione sobie na noc to nie tylko możliwe przeziębienie? Czy Ty wiesz co tam się dzieje? Zaraz Ci powiem!

W którym miejscu zrobić tatuaż? Kilka ciekawych propozycji

Niekiedy zdarzają się sytuacje, w których ktoś bardzo chce zrobić sobie tatuaż, jednak totalnie nie ma pojęcia, w którym miejscu powinien on się znajdować. Jeśli Ty także należysz do takich osób, skorzystaj z naszego zestawienia. 

Fryzury 2017: przegląd najmodniejszych kolorów włosów

Masz ochotę na odmianę w nowym roku. Zacznij od fryzury, a zobaczysz, że poczujesz się o niebo lepiej. Przedstawiamy zdjęcia najmodniejszych kolorów włosów. Zobacz genialną galerię, w której znajdziesz przegląd najnowszych fryzur 2017. Wypróbuj te kolory!

Piękna skóra Azjatek. Gdzie kryje się ich sekret?

O pięknej, nieskazitelnej skórze Azjatek mówi się niemalże na całym świecie. Warto poznać zasady dotyczące odpowiedniej pielęgnacji cery. Dzięki naszym poradom Twoja skóra będzie promienna, zdrowa i bez wad.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl