Cera i skóra

W tym dziale znajdziesz porady z zakresu pielęgnacji skóry twarzy oraz ciała. Powłoka na twarzy oraz ciele pełniąca głównie funkcję ochronną. Należy o nią dbać i pielęgnować ją, by była zawsze w jak najlepszym stanie.


3 popularne błędy, które niszczą Twoją skórę zimą

Jak wiadomo zima to jedna z najbardziej doskwierających pór roku, szczególnie jeśli chodzi o naszą skórę. Przez uporczywe mrozy i ciągłe zmiany temperatur nasza skóra zaczyna być pozbawiona jakiegokolwiek blasku. Zatem, co robić jeśli czujemy, że zima nie służy naszej skórze? Jakich błędów nie popełniać? Oto lista 3 najczęściej popełnianych.

4 zimowe błędy, przez które wyglądasz bardzo źle!

Zapewne wiele z nas zauważyło, że wraz ze zmianą pory roku, nasz wygląd, a także samopoczucie ulega zmianie. Co należy robić, aby nie wyglądać źle w zimie? Jakich błędów nie popełniać? Oto lista 4 najczęściej popełnianych błędów przez kobiety, które sprawiają, że nie wyglądają najlepiej.

4 części ciała, które najgorzej reagują na zimno!

Zima to pora roku, która niestety bardzo często jest znienawidzona przez większość osób. Jak widomo nasze ciało również nie jest zwolennikiem minusowych temperatur. Które części naszego ciała najgorzej reagują na zimno? Oto lista 4 części ciała, które najgorzej reagują na zimno.

5 sposobów na młodszy wygląd dla 50latek

Kobieta w każdym wieku powinna wyglądać i czuć się doskonale. Jeżeli więc jesteś 50 latką, której powoli brakuje pomysłu na siebie i swój wygląd to koniecznie przeczytaj nasze rady, które pomogą Ci odświeżyć nieco swój wygląd i garderobę!

5 skutecznych sposobów na nawilżoną skórę przez całą zimę

Dbanie o skórę zimą jest bardzo trudne i wymagające. To właśnie mróz i ujemne temperatury powodują, iż kondycja naszej skóry ulega diametralnej zmianie. Wysuszona, popękana i mało atrakcyjna skóra to norma w okresie zimowych mrozów. Jak więc sobie z nim radzić? Oto nasze sprawdzone sposoby!

Suchość skóry podczas zimy - jak z nią walczyć?

Suchość skóry dopada nas najczęściej zimą. Osoby, które latem cieszą się promienną cerą, bez skazy, wręcz lśniąca w blasku słońca nie zdają sobie sprawy, że zima jest porą roku, która koncertowo niszczy cerę i skórę. Jak więc odpowiednio pielęgnować skórę zimą? Czego używać? Jakie sposoby wykorzystać? Na te i szereg innych pytań postaramy się odpowiedzieć w tym artykule. Pamiętaj, to że Twoja skóra wygląda perfekcyjnie latem nie oznacza, że zimą będzie podobnie.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl