Cera i skóra

W tym dziale znajdziesz porady z zakresu pielęgnacji skóry twarzy oraz ciała. Powłoka na twarzy oraz ciele pełniąca głównie funkcję ochronną. Należy o nią dbać i pielęgnować ją, by była zawsze w jak najlepszym stanie.


Olej kokosowy w kosmetyce

Olej kokosowy ma wiele zastosowań, nie tylko w kuchni, ale również w kosmetyce. Potrafi zadbać o nasze włosy, zęby, skórę, a nawet oddech. Poznaj zastosowanie, działanie i właściwości oleju kokosowego w kosmetyce.

5 urodowych trików na 2019 rok - koniecznie je wypróbuj!

Nowy rok, nowa ja! – to powiedzenie znamy chyba wszystkie. To na ile ten nowy rok będzie przełomowym i pełnym zmian okresem zazwyczaj weryfikuje czas. Są jednak nawyki, które warto sobie wpoić, by cieszyć się olśniewająca urodą i przykuwać nie jeden męski wzrok.

4 powody przez które Twoje usta są wysuszone

Czasami zastanawiamy się dlaczego nasze usta są wiecznie wysuszone, popękane i mało atrakcyjnie wyglądające. Próbujemy wszystkiego a mimo to nadal borykamy się z tym problemem. Pamiętajmy jednak, że rozwiązanie problemu należy zacząć u jego źródła, czyli od wyeliminowania czynników, które powodują dany stan rzeczy. Oto kilka najczęstszych powodów przez które Twoje usta są wysuszone!

Osocze bogatopłytkowe (PRP) Arthrex® ACP – mega naturalne, krwiste właściwości!

Osocze bogatopłytkowe (PRP) Arthrex® ACP, to najnowszy zabieg, który przeprowadza się przy użyciu krwi Pacjenta. Arthrex® ACP w odróżnieniu od pierwotnej formy tego typu procedur pozwala na uzyskanie osocza o wyjątkowych właściwościach bez dodatku substancji aktywujących, czy sztucznej obróbki. Jedyne, czego potrzebujemy, to krew i specjalistyczny system wirujący! Jeśli chcesz poprawić wygląd i cofnąć bieg czasu o kilkanaście lat, zobacz, na czym polega zabieg osoczem i jakie efekty uzyskasz po zastosowaniu na twarz i ciało!

3 proste urodowe triki, które uwodzą mężczyzn

Każda kobieta ma w sobie coś czarującego, coś co sprawia, że nie oprze się jej żaden, nawet przypadkowo napotkany facet. Warto jednak wiedzieć, że i w tej kwestii ustalono tzw. „pewniaki’, które są w stanie zdziałać uwodzące cuda i przekonać do swojej osoby dosłownie każdego. Oto kilka prostych trików, które potrafią bez większego wysiłku zdziałać niemal że niemożliwe.

Osocze bogatopłytkowe PRP Arthrex (ACP) – zabieg który pokocha skóra każdej kobiety

Starzenie się skóry to naturalny, nieunikniony proces, jednak absolutnie nie oznacza to, że musimy godzić się z pojawiającymi się zmarszczkami, utratą jędrności i elastyczności, a tym samym gorszym wyglądem twarzy. Jak przesunąć przysłowiowe wskazówki zegara? Warto rozważyć poddanie się zabiegowi na bazie osocza bogatopłytkowego PRP Arthrex ACP, które jest naturalnym i bezpiecznym preparatem. Jak przebiega terapia osoczem bogatopłytkowym i jakie daje efekty?

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl