Fryzury porady

4 sposoby na ochronę włosów przed mrozem

Ciągłe opady śniegu, ujemna temperatura, a także uporczywy wiatr nie działa dobrze na nasze włosy, a wręcz przeciwnie bardzo pogarsza ich stan. Zima to pora roku w której o włosy należy dbać lepiej, niż w czasie innych pór roku. Co zrobić, aby uchronić nasze włosy przed mrozem? Oto 4 podstawowe sposoby dzięki, którym Twoje włosy będą bezpieczniejsze zimą.

3 małych błędów, które niszczą Twoje włosy zimą

Zima to jeden z najtrudniejszych okresów dla naszych włosów, należy jak najwięcej czasu poświęcić pielęgnacji. Jak wiadomo każdego dnia są one narażone na suche powietrze, a także na zmiany temperatur. Bardzo mało kobiet nie zdaje sobie jednak sprawy z tego jak bardzo męcząca może być zima dla naszych włosów i wciąż popełnia z tego powodu mnóstwo błędów. Jakie najczęściej? Oto lista 3 najbardziej powszechnych błędów, które występują podczas codziennej pielęgnacji.

4 witaminy, których brakuje Ci, gdy wypadają włosy

Wypadające włosy są zmorą każdej kobiety. Suche, łamliwe i pozbawione blasku włosy mogą być przyczyną niedoboru ważnych witamin w organizmie. Dlatego też tak ważna wydaje się być odpowiednia suplementacja i pielęgnacja włosa od wewnątrz. Nie zapominajmy, że dbanie o włosy nie kończy się na ich zewnętrznym odżywianiu czy pielęgnowaniu, przyczyna może tkwić właśnie wewnątrz. Oto witaminy, których może Ci brakować i dlatego zauważasz nasilenie częstotliwości wypadania włosów.

Mało znane sposoby na to, aby Twoje włosy lśniły jak nigdy

Masz problemy z włosami, chciałabyś aby lśniły i wyglądały zdrowo, jednak odżywki, które kupujesz w drogerii nie pomagają a nawet masz wrażenie, że szkodzą. Jest kilka mniej znanych sposobów, dzięki którym Twoje włosy będą wyglądać tak, jakbyś dopiero co wyszła od fryzjera. Wypróbuj je, warto!

Jak zadbać o włosy, aby były piękne i ponętne nawet w gorące dni

Każda z nas chciałaby aby jej włosy każdą porą roku wyglądały pięknie. Jednak nie zawsze jest tak jakbyśmy tego chcieli. Bardzo często nasze włosy narażone są na wszelkiego rodzaju zjawiska pogodowe, trudno jest czasami nad tym zapanować. Jednak nie oczekujmy wiele od naszych włosów w momencie gdy sami jesteśmy wyczerpani po dniu z temperaturą 30 stopni. Jak zadbać o włosy aby byłe piękne i ponętne nawet w gorące dni? Oto 3 podstawowe rady, które warto zastosować.

Przygotuj swoje włosy do jesieni już dziś - o tym nie możesz zapomnieć

Zapewne każda z nas chciałby mieć piękne, zdrowe i lśniące włosy w każdą porę roku, Jednak każda pora roku wymaga zupełnie innej pielęgnacji i niestety czasami zabiera to dość dużo czasu. No, ale tak to już w życiu jest jeśli chcemy coś mieć to musimy poświęcić temu dużo czasu a czasami nawet bardzo dużo. Jak przygotować swoje włosy do jesieni? Jak o nie zadbać? Oto lista 3 podstawowych rzeczy o których musisz pamiętać jesienią jeśli chcesz, aby Twoje włosy były idealne.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl