Fryzury porady

5 błędy w pielęgnacji włosów, które często popełniają kobiety

Każda z nas chce wyglądać pięknie. Dbamy o siebie jak możemy, jednak czasami zupełnie nie świadomie popełniamy szereg błędów i w konsekwencji cierpi na tym nasz wygląd. Oto kilka najczęściej popełniany błędów podczas pielęgnacji włosów.

5 sposobów na wypadające włosy latem - dlaczego tak się dzieje?

Lato w pełni a Twoje włosy nie wyglądają tak jakbyś tego chciała? Wypadają, rozdwajają się i matowieją? Oto kilka sposobów na piękne włosy latem, dzięki tym rozwiązaniom włosy nie tylko przestaną wypadać ale i odzyskają połysk i zdrowy wygląd. Koniecznie wypróbuj!

3 tanie składniki diety, dzięki którym rosną paznokcie i włosy

Jeśli marzysz o długich włosach i paznokciach koniecznie musisz stosować triki dzięki, którym zaczną one rosnąć szybciej. Co najlepiej stosować na nasze włosy? Jakie triki są najbardziej powszechne wśród kobiet? Oto lista 3 najbardziej powszechnych trików dzięki, którym Twoje włosy i paznokcie zaczną rosnąć w zaskakującym tempie.

4 sposoby na ochronę włosów przed mrozem

Ciągłe opady śniegu, ujemna temperatura, a także uporczywy wiatr nie działa dobrze na nasze włosy, a wręcz przeciwnie bardzo pogarsza ich stan. Zima to pora roku w której o włosy należy dbać lepiej, niż w czasie innych pór roku. Co zrobić, aby uchronić nasze włosy przed mrozem? Oto 4 podstawowe sposoby dzięki, którym Twoje włosy będą bezpieczniejsze zimą.

3 małych błędów, które niszczą Twoje włosy zimą

Zima to jeden z najtrudniejszych okresów dla naszych włosów, należy jak najwięcej czasu poświęcić pielęgnacji. Jak wiadomo każdego dnia są one narażone na suche powietrze, a także na zmiany temperatur. Bardzo mało kobiet nie zdaje sobie jednak sprawy z tego jak bardzo męcząca może być zima dla naszych włosów i wciąż popełnia z tego powodu mnóstwo błędów. Jakie najczęściej? Oto lista 3 najbardziej powszechnych błędów, które występują podczas codziennej pielęgnacji.

4 witaminy, których brakuje Ci, gdy wypadają włosy

Wypadające włosy są zmorą każdej kobiety. Suche, łamliwe i pozbawione blasku włosy mogą być przyczyną niedoboru ważnych witamin w organizmie. Dlatego też tak ważna wydaje się być odpowiednia suplementacja i pielęgnacja włosa od wewnątrz. Nie zapominajmy, że dbanie o włosy nie kończy się na ich zewnętrznym odżywianiu czy pielęgnowaniu, przyczyna może tkwić właśnie wewnątrz. Oto witaminy, których może Ci brakować i dlatego zauważasz nasilenie częstotliwości wypadania włosów.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl