Makijaż porady

Największe błędy popełniane przez kobiety, których mężczyźni wprost nie znoszą

Każda z kobiet pragnie wyglądać idealnie w każdej sytuacji. Są jednak momenty, gdy popełniamy wpadki modowe i makijażowe. Takie sytuacje niestety niekorzystnie wpływają na nasz wizerunek w oczach płci przeciwnej. Co tak naprawdę przyciąga uwagę mężczyzn? Jakich sytuacji unikać, aby nie ośmieszyć się? Oto poradnik, dzięki któremu wyeliminujesz te błędy ze swojej codzienności, a tym samym zyskasz w oczach mężczyzn.

Sztuczki wielkich wizażystów. Tego wcześniej nikt Ci nie powiedział!

Wielcy wizażyści mają swoje sposoby nie tylko na trwały makijaż, ale też znają sztuczki, o których prawdopodobnie nigdy wcześniej nie słyszałaś. Świetnie radzą sobie z naturalnym wyglądem makijażu, złamaną pomadką czy brakiem podkładu.

5 rzeczy, których nie toleruje mężczyzna w kobiecym makijażu

Każdego dnia wykonujesz makijaż z myślą o tym aby podobać się swojemu chłopakowi, a nie zdajesz sobie sprawy, że istnieją rzeczy, których on wręcz nie cierpi i wolałby u ciebie nigdy nie widzieć. Zaskoczona? Właśnie tak. Czytaj dalej, a dowiesz się co takiego kryje męska głowa i czego nigdy nie powie ci wprost.

6 błędów makijażowych, które sprawiają, że wyglądamy starzej niż w rzeczywistości

Makijażem można odjąć lat, ale można również sobie ich dołożyć. Nieumiejętnie wykonany make-up sprawia, że nasze spojrzenie staje się smutne i zmęczone, twarz szara i sucha, a zmarszczki są jeszcze mocniej podkreślone. Dziś przychodzimy do ciebie z kilkoma błędami, które często nieświadomie popełniasz, a które sprawiają, że wyglądasz starzej niż w rzeczywistości.

10 najgorszych błędów w makijażu. Tego musisz unikać!

Umiejętnie wykonany makijaż potrafi doskonale podkreślić wszystkie atuty urody. Niestety wiele Polek nie potrafi się malować, czego efektem jest makijaż, który zamiast upiększać, po prostu szkodzi. Warto poznać 10 najgorszych błędów, jakie można popełnić podczas wykonywania makijażu.

Poradnik wizażu: Długie rzęsy w 2 minuty

Twoim marzeniem są długie, gęste rzęsy, ale nie chcesz wydawać fortuny na tusz do rzęs? Nawet najdroższa mascara nie zapewni ci tego efektu, jeżeli nieprawidłowo jej użyjesz. Dlatego weź do ręki swój zwykły tusz i przeczytaj nasze wskazówki.

Aplikacja KobiecePorady.pl