Makijaż porady

6 tricków na idealny wygląd przed wyjściem do pracy

Kiedy budzik wyrywa cię rano ze snu wiesz, że nie możesz pozwolić sobie na chwilę leniuchowania, bo znowu spóźnisz się do pracy. Jeśli poranne nawyki oznaczają dla ciebie nerwowe bieganie po całym mieszkaniu, poznaj proste tricki, które pozwolą ci zaoszczędzić dodatkowe minuty.

Największe błędy popełniane przez kobiety, których mężczyźni wprost nie znoszą

Każda z kobiet pragnie wyglądać idealnie w każdej sytuacji. Są jednak momenty, gdy popełniamy wpadki modowe i makijażowe. Takie sytuacje niestety niekorzystnie wpływają na nasz wizerunek w oczach płci przeciwnej. Co tak naprawdę przyciąga uwagę mężczyzn? Jakich sytuacji unikać, aby nie ośmieszyć się? Oto poradnik, dzięki któremu wyeliminujesz te błędy ze swojej codzienności, a tym samym zyskasz w oczach mężczyzn.

Przebarwienia i znamiona skórne - skuteczne i proste sposoby na ich ukrycie

Za pomocą specjalnych kosmetycznych korektorów możesz z łatwością ukryć wszelkie przebarwienia i znamiona skórne. Poza tym, że są łatwe i szybkie w aplikacji, to dodatkowo będą wyglądać bardziej naturalnie, niż ciężki podkład. Jeśli interesuje cię jak ich używać pozostań z nami.

9 najczęstszych błędów w makijażu, które popełnia większość kobiet

Idealny makijaż ma za zadanie podkreślić naszą urodę, ale zdarza się, że efekt wykonanego makijażu jest daleki od zamierzonego. Niestety zdarza się nam popełniać proste, makijażowe błędy, które często decydują o całości wykonania. Poniżej prezentujemy kilka podstawowych błędów, których należy się wystrzegać jak ognia. Sprawdź, czy i tobie zdarzyło się je popełniać.

9 sposobów na odświeżenie zmęczonego spojrzenia

Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy jednak nie tylko. Równie łatwo można z nich wyczytać jak dbamy o swoje ciało. Nieprzespana noc, wypity alkohol, długa praca przed komputerem… wszystkie te czynniki odbiją się negatywnie na naszych oczach, które staną się zaczerwienione, spuchnięte, podkrążone i zmęczone. Jak więc ukryć przed otoczeniem nasz tryb życia, kiedy naprawdę tego potrzebujemy.

3 trików, dzięki którym optycznie powiększysz usta i oczy

Każda z nas chciałaby mieć piękne pełne wręcz idealne usta. Jednak niestety nie było to danej każdej i nie każda została obdarzona przez matkę naturę tym darem. Dlatego też większość dziewczyn, które nie mają tak idealnych ust jakie by chciały postanowiły sobie poradzić w inny sposób. Jakie triki stosują by ich usta wyglądały idealnie? Oto lista 4 podstawowych trików po których zastosowaniu Twoje usta będą wyglądać na idealne.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl