Makijaż porady

Cudowny makijaż na dzień smoky eye - jak go wykonać?

Do niedawna zarezerwowane tylko na wieczorne wyjścia, dziś staje się codziennością. Klasyczne smoky eye. Ta zmiana bardzo nas cieszy, bo ten makijaż cudownie podkreśla oko, dlaczego więc miałby być używany tylko od święta? Zapoznaj się z instrukcją, dzięki której wykonasz idealny, "przydymiony" makijaż na co dzień. Wersja dzienna będzie delikatniejsza, jednak nadal z pazurem.

W jaki sposób malować usta? Praktyczny poradnik.

Piękne, zadbane usta są wizytówką kobiety i dlatego o makijaż ust należy szczególnie dbać.

Porady, które znacznie poprawią wygląd Twoich brwi

Brwi stanowią ważny element wyglądu każdej kobiety. Odpowiednio zadbane i zaczesane, znacznie poprawią wizerunek, nadadzą charakter. Mawia się, że oczy są odwzwierciedleniem duszy człowieka. Tyczy się to zarówno oczu, rzęs, jak i właśnie brwi. Dlaczego więc o nie nie dbać?  

Piękne brwi w 6 krokach - praktyczny poradnik

Dobrze wydepilowane brwi wyglądają ładnie i naturalnie. Makijaż brwi nierzadko sprawia wiele kłopotów, przede wszystkim tym paniom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z makijażem. Jak sprawić, by brwi faktycznie podkreślały urodę, a nie szpeciły twarzy? Istnieje kilka prostych sposobów, które warto poznać.

Krok po kroku: Jak zrobić makijaż?

Odpowiedni dobór makijażu daje pewność siebie, poczucie odpowiedzialności oraz elegancji. Daje znacznie lepszą pozycję negocjacyjną oraz obserwatora. Dlatego, też, aby skorzystać z tych wszystkich możliwości konieczne jest jego prawidłowe wykonanie. Jak to zrobić krok po kroku? Nic trudnego. Wystarczy jedynie pamiętać o kilku podstawowych elementach wykonywania makijażu. 

Domowy sposób na zamaskowanie widocznych naczynek na nogach

Nieestetyczne, niebieskie żyłki na nogach, która z nas ich nie ma? Siedzący czy stojący tryb życia, niezdrowe odżywianie - to wszystko może być powodem ich powstawania. Niestety nieliczne z nas stać na drogie laserowe zabiegi, które pozwoliłyby się ich pozbyć. Dla tych, które nie chcą tracić fortuny przychodzimy z makijażowym sposobem na zamaskowanie tego problemu.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl