Makijaż porady

Cudowny makijaż na dzień smoky eye - jak go wykonać?

Do niedawna zarezerwowane tylko na wieczorne wyjścia, dziś staje się codziennością. Klasyczne smoky eye. Ta zmiana bardzo nas cieszy, bo ten makijaż cudownie podkreśla oko, dlaczego więc miałby być używany tylko od święta? Zapoznaj się z instrukcją, dzięki której wykonasz idealny, "przydymiony" makijaż na co dzień. Wersja dzienna będzie delikatniejsza, jednak nadal z pazurem.

W jaki sposób malować usta? Praktyczny poradnik.

Piękne, zadbane usta są wizytówką kobiety i dlatego o makijaż ust należy szczególnie dbać.

Porady, które znacznie poprawią wygląd Twoich brwi

Brwi stanowią ważny element wyglądu każdej kobiety. Odpowiednio zadbane i zaczesane, znacznie poprawią wizerunek, nadadzą charakter. Mawia się, że oczy są odwzwierciedleniem duszy człowieka. Tyczy się to zarówno oczu, rzęs, jak i właśnie brwi. Dlaczego więc o nie nie dbać?  

Krok po kroku: Jak zrobić makijaż?

Odpowiedni dobór makijażu daje pewność siebie, poczucie odpowiedzialności oraz elegancji. Daje znacznie lepszą pozycję negocjacyjną oraz obserwatora. Dlatego, też, aby skorzystać z tych wszystkich możliwości konieczne jest jego prawidłowe wykonanie. Jak to zrobić krok po kroku? Nic trudnego. Wystarczy jedynie pamiętać o kilku podstawowych elementach wykonywania makijażu. 

Domowy sposób na zamaskowanie widocznych naczynek na nogach

Nieestetyczne, niebieskie żyłki na nogach, która z nas ich nie ma? Siedzący czy stojący tryb życia, niezdrowe odżywianie - to wszystko może być powodem ich powstawania. Niestety nieliczne z nas stać na drogie laserowe zabiegi, które pozwoliłyby się ich pozbyć. Dla tych, które nie chcą tracić fortuny przychodzimy z makijażowym sposobem na zamaskowanie tego problemu.

Jak dobrać makijaż dla kobiety o letnim typie urody?

Kobiety z letnim typem urody to bardzo delikatne, urokliwe piękności. Ten typ urody nigdy nie ma problemów z opalaniem i w przeciwieństwie do zimy lub jesieni, zawsze opala się na jasny i delikatny brąz. Pani Lato bywa często mylona z wiosną, ale jej odcień włosów jest zdecydowanie cieplejszy. Włosy kobiet o letnim typie urody mają często piękne złote refleksy, nawet przy brązowych włosach. Oczy zazwyczaj przybierają barwy zieleni, miodu i różnych, zazwyczaj jasnych odcieni brązu. Wiosna znana jest ze swojej posągowej urody, bardziej zimnej i mniej przystępnej, co jest całkowitym przeciwieństwem lata. Kobiety o tym typie urody przypominają sympatyczne i roześmiane dziewczyny z sąsiedztwa. Ich uroda jest zdecydowanie bardziej swojska.

Aplikacja KobiecePorady.pl