Paznokcie porady

Dbanie o paznokcie - o tym należy pamiętać

W salonach kosmetycznych bardzo dużą popularnością cieszą się paznokcie. Kobiety chętnie je robią na przeróżne okazje okolicznościowe albo stale, ponieważ zawsze chcą mieć je piękne.

5 rzeczy, które powinnaś wiedzieć o manicure hybrydowym

Modny manicure hybrydowy pozwala na względnie trwałe i piękne stylizowanie paznokci. Utrzymujący się przez minimum 14 dni kolor, jest ogromną konkurencją dla standardowego malowania paznokci lakierem. Przedstawiamy 5 rzeczy, które powinnaś wiedzieć o manicure hybrydowym.

Czy warto zakładać hybrydę? Wszystko co powinnaś wiedzieć o tym zabiegu

Wiele z nas ma problemy z paznokciami. Niestety tylko nieliczne kobiety mogą poszczycić się dłońmi, jak z reklamy, w której jednym paznokciem otwiera się puszkę z napojem. Dlatego też wszelkiego rodzaju manicury, które utwardzają naturalną płytkę, zawsze stawały się hitem. Ostatnią przełomową, choć już nie najnowszą metodą jest manicure hybrydowy – lakier, który utwardza się w lampie UV.

4 domowe sposoby na piękne paznokcie

Często paznokcie stają się słabe, rozdwajają się lub nabierają żółtego koloru. Jak sobie poradzić z takimi problemami w domowym zaciszu? Oto 4 proste i tanie sposoby na piękne paznokcie.

Jak zapobiec pękającym paznokciom?

Pękające się paznokcie to problem powszechny i pojawiający się zarówno na paznokciach dłoni, jak i stóp. W obu przypadkach wiąże się on z dyskomfortem, a nawet z bólem.

Jak przyspieszyć proces wysychania lakieru na paznokciach?

Chyba każda kobieta niejednokrotnie denerwowała się z powodu długotrwałego procesu schnięcia pomalowanych paznokci. Często malujemy paznokcie, a za chwilkę musimy coś zrobić. A co w momencie, gdy przez przypadek dotkniemy gdzieś świeżo pomalowaną płytką? Warstwa lakieru zetrze się, a malowanie trzeba będzie powtórzyć.