Paznokcie porady

Czy warto zakładać hybrydę? Wszystko co powinnaś wiedzieć o tym zabiegu

Wiele z nas ma problemy z paznokciami. Niestety tylko nieliczne kobiety mogą poszczycić się dłońmi, jak z reklamy, w której jednym paznokciem otwiera się puszkę z napojem. Dlatego też wszelkiego rodzaju manicury, które utwardzają naturalną płytkę, zawsze stawały się hitem. Ostatnią przełomową, choć już nie najnowszą metodą jest manicure hybrydowy – lakier, który utwardza się w lampie UV.

Obgryzałaś do tej pory paznokcie? Sprawdź co zrobić, aby pozbyć się onychofagii Cz. 2

Jakie kroki musisz podjąć, aby osiągnąć sukces, którego tak bardzo pragniesz? Jaką pomoc oferuję Paniom zaniepokojonym wyglądem swoich krótkich i nieestetycznie wyglądających paznokci? Odpowiedzi na powyższe pytania znajdziesz w artykule poniżej.

Czy Twój problem to onychofagia? Podejmij wyzwanie! cz.1

Masz ten krępujący nawyk? Masz wrażenie, że Twoje paznokcie już nigdy nie będą piękne? Wydaje Ci się, że próbowałaś już wszystkiego, ale nic nie działa? Mam przepis na piękne naturalne paznokcie bez użycia żelu, akrylu i tytanu.   

5 błędów, przez które Twoje paznokcie nie rosną tak szybko, jak tego chcesz

Jak odmienić oblicze słabych, wolno rosnących paznokci? Postaraj się unikać kilku podstawowych błędów, które często są powodem ich zakłóconego wzrostu i niezdrowego wyglądu. Oto one.

Poradnik krok po kroku: ściąganie hybryd w domu

Zrobiłaś paznokcie u kosmetyczki, a nie możesz znaleźć czasu, by zapisać się na ich ściągnięcie? Tymczasem nieestetycznie wyglądający odrost sprawia, że czujesz się niekomfortowo? Zdradzimy ci sposób, jak usunąć lakier hybrydowy w domowym zaciszu.

Zdrowe i mocne paznokcie w kilku krokach - zasady, o których musisz pamiętać!

Słabe łamliwe paznokcie mogą być oznaką, że Twojemu organizmowi brakuje któregoś z ważnych składników mineralnych lub witamin. Mogą być też skutkiem nieodpowiedniej pielęgnacji lub chorób skóry. Wystarczy, że zadbasz o należytą suplementację i poświęcisz trochę czasu na codzienne zabiegi pielęgnacyjne, a Twoje paznokcie bardzo szybko nabiorą zdrowego wyglądu.