Paznokcie porady

HOT trendy 2020 na kobiece paznokcie - jakie kolory wybrać?

Wybierz te kolory w 2020 roku! Co będzie modne?

Jakie kolory paznokci kochają mężczyźni? Te najbardziej mu pasują!

Mimo, że kobiety wychodzą z założenia, iż mężczyźni nie patrzą na takie detale jak kolor paznokci u rąk czy stóp, to należy jasno zaakcentować, że są one w ogromnym błędzie. Okazuje się, że faceci zwracają uwagę na to, jaki kolor paznokci nosi ich partnerka. Są oni nawet fanami kilku jakże modnych w tym sezonie odcieni! Oto kolory paznokci, które najbardziej pasują mężczyzną na Twoich paznokciach!

Kruche i łamliwe paznokcie - jakie czynniki na to wpływają?

Jeżeli Twoje paznokcie są kruche i łamliwe a lakier, który nałożysz rano nie wytrzymuje nawet kilku godzin tylko odpryskuje to ten artykuł jest skierowany właśnie do Ciebie! Czasami przyczyną takich problemów z płytką paznokcia może być błahy czynnik, którego wyeliminowanie sprawi, że problem zaniknie, jednak niekiedy źródłem kłopotów jest coś poważniejszego czego nie wolno Ci bagatelizować. Oto kilka najczęstszych czynników, które wpływają na stan twoich paznokci!

5 prostych sposobów na wzmocnienie paznokci u rąk i stóp

Zapewne marzysz o zdrowo prezentujących się, starannie wypielęgnowanych, mocnych paznokciach. Niestety nie każdej z kobiet są one dane, można jednak sobie na nie zapracować. W jaki sposób? Wzmocnienie paznokci domowymi sposobami na pewno się sprawdzi!

Pielęgnacja paznokci u rąk i u nóg - pomocne porady

Piękne paznokcie to szczegół, który znacznie podnosi atrakcyjność. Paznokcie zwykle nie rzucają się w oczy od razu, ale każdy w końcu zauważy, jeśli są zaniedbane, obgryzione czy połamane. Dlatego należy właściwie o nie zadbać - poczujemy się pewniejsze siebie, dodamy sobie czaru, a przy okazji zadbamy o własne zdrowie!

Jak odbudować paznokcie po zimie?

Zima to niezwykle kiepska pora roku dla naszych paznokci. Bardzo często są one wraz z nadejściem wiosny osłabione, połamane, brakuje im blasku. Jednak jeśli chcesz, by prezentowały się świetnie, koniecznie zastosuj wypróbowane metody!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl