Tatuaże porady

Gojenie tatuażu – lista dobrych praktyk po zrobieniu tatuażu

Od Twojej troski o świeży tatuaż zależy jego wygląd w przyszłości. Okres gojenia to czas, w którym należy temu małemu dziełu sztuki poświęcić trochę uwagi, dzięki czemu kolory pozostaną wyraźne, czernie zachowają swoją głębię, a kontury nadal będą jasno wyznaczone. W profesjonalnym studio tatuażu na pewno dowiesz się, jakie czynniki są kluczowe dla regeneracji skóry po wykonaniu wzoru, jednak i tak koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Brokatowy tatuaż, czyli jak samodzielnie zrobić efektowny tatuaż

Tatuaże z brokatu to ciekawa alternatywa nie tylko dla tradycyjnych tatuaży, ale i dla tych wykonywanych za pomocą henny. Posiadają nad nimi pewną przewagę, a mianowicie niebanalny, błyszczący wygląd, który wraz z interesującym wzorem będą stanowiły ciekawy dodatek stylizacyjny. Co trzeba zrobić, by móc cieszyć się takim tatuażem? Oto poradnik krok po kroku.

Reprintic - produkt do pielęgnacji tatuażu

Dziś przygotowałam dla Was recenzję produktu bardzo ciekawego produktu, o którym tak na prawdę nie ma jeszcze konkretnych informacji. Zapraszam na moją obiektywną ocenę produktu do pielęgnacji tatuażu - Reprintic.

W którym miejscu zrobić tatuaż? Kilka ciekawych propozycji

Niekiedy zdarzają się sytuacje, w których ktoś bardzo chce zrobić sobie tatuaż, jednak totalnie nie ma pojęcia, w którym miejscu powinien on się znajdować. Jeśli Ty także należysz do takich osób, skorzystaj z naszego zestawienia. 

Przymierzasz się do tatuażu? Kilka wskazówek, czego należy unikać i czym się kierować

Tatuaż to ozdoba na całe życie. Myśląc o wytatuowaniu swojego ciała, nie wolno o tym zapominać. Z wiekiem często zmieniają się nasze gusta, wzorce, autorytety - z tego powodu wzór, który dziś bardzo się nam podoba, za kilka lat może być najobrzydliwszym, jaki kiedykolwiek mieliśmy okazję zobaczyć. Dlatego powinniśmy dokładnie przemyśleć decyzję o tym, co chcemy wytatuować na naszym ciele.

Musisz to wiedzieć przed wykonaniem tatuażu

Wykonanie tatuażu na swoim ciele to poważna sprawa, która jest związana z wieloma rozmaitymi czynnikami. Choć niektórzy mogą sądzić, że jest zupełnie inaczej, nie mają nawet odrobiny racji. Tatuowanie to proces, do którego należy się wcześniej odpowiednio przygotować.... chyba, że chcemy, by cała operacja spowodowała uszczerbek na naszym zdrowiu. Co zatem istotnego powinniśmy wiedzieć przed tatuowaniem?