Uroda

Inaczej atrakcyjność, która wiąże się głównie z cechami natury fizycznej. W dużej mierze subiektywna. Należy regularnie dbać o urodę, by prezentować się jak najlepiej. Pokażemy jak pielęgnować skórę i cerę twarzy.


3 kosmetyczne wpadki, których mężczyźni nie akceptują

Kobiety, czasami dosyć mocno przesadzają z makijażem, robimy z siebie wymalowane lale, całkowicie zatracając tym samym swoją kobiecość i piękny, estetyczny wygląd naszej skóry. Niekiedy przesadzimy tak mocno, że faceci nie wytrzymują i zwracają nam uwagę. Oto kilka kosmetycznych wpadek, których Twój facet nie jest w stanie zaakceptować!

3 małe zmiany w wyglądzie, które przekonają go do Ciebie

Jest takie powiedzenie, które doskonale odzwierciedla fakt dbania o każdy milimetr własnego ciała, a mianowicie: diabeł tkwi w szczegółach. By zaimponować facetowi, musisz się nieco postarać, każdy detal Twojego wyglądu powinien być dopracowany do perfekcji, nie powinnaś więc pozwolić sobie na niewyregulowane brwi czy przetłuszczone włosy. Oto kilka małych zmian w wyglądzie, dzięki którym naprawdę przekonasz go do swojej osoby!

3 mity na temat pielęgnacji włosów, w które wierzysz

Pielęgnacja włosów jest od zawsze tzw. tematem rzeką – nigdy się nie kończy. Wiele z nas wierzy w mity, które nie mają naukowego poparcia i mogą skutkować tym, że nasza pielęgnacja jest niekompletna czy też niewłaściwa. Oto kilka najczęściej słyszanych mitów dotyczących pielęgnacji włosów!

Intensywna odbudowa struktury skóry

Pierwsze zmarszczki lub inne niedoskonałości skóry mogą wpędzać w kompleksy kobiety niezależnie od wieku. Linie i bruzdy mogą zresztą pojawić się nawet u młodych osób. Często jest to uwarunkowane genetycznie, ale nierzadko ma również związek ze stylem życia czy sposobem odżywiania lub nieodpowiednią pielęgnacją skóry. Niezależnie od wieku jednak warto zadbać o intensywną odbudowę skóry, co podziała jak terapia przeciwstarzeniowa. Na początek warto wybrać dobry krem na zmarszczki. Co ważne, taki kosmetyk można zacząć stosować już w okolicach 30 roku życia.

Wygładzanie zmarszczek – botoks, kwas hialuronowy czy laser?

Zmarszczki – jako jedne z najbardziej zauważalnych oznak upływającego czasu – stanowią coraz mniej pożądany defekt estetyczny. Gładka i młoda skóra jest dziś koniecznością w każdym wieku. Aby zredukować już istniejące zmarszczki oraz zapobiec powstaniu nowych zmarszczek nie wystarczy jednak sama aplikacja kremów przeciwzmarszczkowych. Najskuteczniejsze okazują się zabiegi medycyny estetycznej wykonywane w gabinecie medycyny estetycznej. A które z nich są najskuteczniejsze? Poprosiliśmy o opinię eksperta medycyny estetycznej w Klinice Neonia w Krakowie Ewe Kopycińską.

3 rzeczy w makijażu, których faceci nienawidzą!

Okazuje się, że nie każdy makijaż jest dla faceta ładny i podkreślający kobiecą urodę. Większość mężczyzn uważa, że niektóre kobiety malując się robią sobie dużą krzywdę. Jakich makijaży wręcz nie znoszą mężczyźni? Oto 3 podstawowe rzeczy w makijażu, których faceci nienawidzą!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl