Kobiece Wyznania

Wyszłam za mąż dość wcześnie jak na dzisiejsze realia – już w wieku 20 lat.

Wyszłam za mąż dość wcześnie jak na dzisiejsze realia – już w wieku 20 lat. Przyszłego męża poznałam na festynie. Okazał się niezwykle szarmancki i dość majętny, od razu między nami zaiskrzyło. Rok później byliśmy już małżeństwem, dwa lata po tym fakcie przyszedł na świat nasz syn, po kolejnych 3 – córka. Wydawało mi się, że wszystko jest u nas w porządku – aż do niedawna.

Kobiece Wyznania: Jakiś czas temu wybrałam się z grupką znajomych do...

Jakiś czas temu wybrałam się z grupką znajomych do modnej w naszym mieście restauracji. Pyszne jedzenie, bardzo dobre wino, przyjemny wystrój. Bawiłam się bardzo dobrze – jednak tylko do pewnego momentu…

Kobiece Wyznania: Moja historia jest ostrzeżeniem dla wszystkich naiwnych i zakochanych dziewczyn...

Moja historia jest ostrzeżeniem dla wszystkich naiwnych i zakochanych dziewczyn, które są w stanie zrobić wszystko dla swojego chłopaka, który zwykle nie jest ich wart.

Kobiece Wyznania: Pochodzę z dobrego domu, mam fantastyczną rodzinę i...

Pochodzę z dobrego domu, mam fantastyczną rodzinę i bardzo bliski kontakt z rodzicami i młodszym rodzeństwem. W sumie jest między nami spora różnica i rodzice skupili się bardziej na nich, ale nie przeszkadzało mi to, bo miałam więcej luzu.  

Kobiece Wyznania: Chciałam podzielić się z Wami moją historią. Minęło już kilka dobrych lat...

Chciałam podzielić się z Wami moją historią. Minęło już kilka dobrych lat, a ja wciąż nie mogę się pozbierać. Dokładnie 3 lata temu mój chłopak oświadczył mi się w Paryżu – wiem, wiem może i trochę oklepane, ale zawsze o tym marzyłam.

Kobiece Wyznania: Próbowałam się zabić. Wzięłam garść tabletek, połknęłam je i...

Próbowałam się zabić. Wzięłam garść tabletek, połknęłam je i się położyłam. Naprawdę chciałam ze sobą skończyć. Pewnie by się udało, gdyby nie mój młodszy brat (5-letni), który wpadł wieczorem do mojego pokoju, bo chciał żebym mu poczytała bajkę.