Zdrowie

Stan dobrostanu fizycznego oraz psychicznego, taki, w którym nic nam nie dolega, nie jesteśmy chorzy ani niepełnosprawni. O zdrowie należy dbać poprzez odpowiednią dietę, unikanie używek, wysiłek fizyczny. Znajdziesz u nas porady na temat leczenia oraz informacje o chorobach.


4 rzeczy, przez które cellulit nie znika!

Czasami mimo diety i utraty wagi nasz cellulit nie chce zniknąć. Jest to problem z którym boryka się niemal każda z pań, niektóre z nas starają się walczyć z tzw. pomarańczową skórką poprzez stosowanie prze różnych kosmetyków ujędrniających inne zaś stawiają na sposoby bardziej naturalne. Co więc jest tak naprawdę główną przyczyną tego, że cellulit nie znika? Oto nasze spostrzeżenia!

Co musisz wiedzieć o odrze? Niezbędnik choroby

Odra jest to jedna z najgroźniejszych chorób zakaźnych, bardzo szybko rozprzestrzenia się i niestety bardzo trudno nad nią zapanować. Najczęściej występuje ona u osób mało odpornych, zazwyczaj niezależnie od wieku. Co należy wiedzieć o odrze? Oto 4 podstawowe rzeczy, które powinnaś wiedzieć o odrze.

5 cech złego ginekologa. Takich musisz unikać!

Idąc do ginekologa oczekujemy od niego, że będzie dyskretny, miły, spokojny a przede wszystkim delikatny. Wizyta u tego specjalisty wiąże się często z poczuciem skrępowania czy też zawstydzenia. Dlaczego tak ważną kwestią jest podejście lekarza do człowieka. Oto kilka cech, które mogą świadczyć o tym, że już czas zmienić ginekologa.

Czy jesteś uzależniona od leków? 5 niebezpiecznych objawów

Uzależnienie od leków to coraz częściej spotykane zjawisko. Leczymy się właściwie na wszystko, zagraniczni naukowcy chcą nawet wprowadzić jedzenie w tabletkach, by nie tracić czasu na codziennie gotowanie. Nikt jednak nie zastawia się nad tym, jak tragiczne w skutkach może być to uzależnienie. Może ono doprowadzić nie tylko do utraty zdrowia ale i życia. Oto kilka objawów, które mogą świadczyć o tym, że jesteś uzależniona od leków!

3 sprawdzone metody na wybielanie zębów

Pragniesz mieć śnieżnobiałe zęby niczym z reklamy Colgate? Na rynku znajduje się potężny wybór środków wybielających zęby, zaczynając od drogich past po żele, paski lub lakiery. Dla wielu najprostsze domowe sposoby są najbardziej skuteczne. Chcesz poznać najprostsze metody wybielania?  

5 produktów, które niszczą Twoje ciało. Spożywasz je na co dzień!

Nie bez powodu mówi się, że jesteś tym co jesz. Spożywanie niewłaściwych produktów i niezdrowe nawyki mogą doprowadzić Twoje ciało i zdrowie do ruiny. Pamiętaj, warto zwracać uwagę na to czym się żywisz, a problemy typu trądzik, otyłość, wypryski, przebarwienia itp. przestaną już Cię męczyć. Oto lista najbardziej szkodliwych produktów, które niszczą Twoje ciało!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl