Zdrowie

Stan dobrostanu fizycznego oraz psychicznego, taki, w którym nic nam nie dolega, nie jesteśmy chorzy ani niepełnosprawni. O zdrowie należy dbać poprzez odpowiednią dietę, unikanie używek, wysiłek fizyczny. Znajdziesz u nas porady na temat leczenia oraz informacje o chorobach.


Czy jesteś przemęczona? Jeśli masz te oznaki, musisz dać na luz!

Czujesz, że od pewnego czasu jesteś bardziej przemęczony? Ciągle chce Ci się spać a Twoje samopoczucie nie jest takie jak wcześniej? Koniecznie wrzuć na luz, a w momencie gdy objawy będą się nasilać udaj się do specjalisty, który z pewnością pomoże zniwelować Ci objawy. Oto lista 3 najpoważniejszych objawów po których powinnaś zwolnić.

3 śmiertelnie poważne choroby, na które możesz zachorować przez SMOG

Szkodliwe substancje, które pojawiają się w powietrzu są bardzo niebezpieczne dla naszego zdrowia. Nawet chwilowy pobyt w zanieczyszczonym środowisku jest dla nas cichym zabójcą. Najwięcej problemów pojawia się w okresie zimowym, poziom smogu jest wtedy naprawdę bardzo wysoki w powietrzu. Jakie śmiertelne choroby mogą być wywołane przez smog? Oto 3 najczęściej występujące.

3 choroby, które biorą się z nadmiaru cukru

Choroby, które biorą się z nadmiaru cukru w dzisiejszych czasach pojawiają się dużo częściej, niż dawniej. Coraz większa liczba osób nie potrafi sobie z nimi radzić co utrudnia im funkcjonowanie w codziennym życiu. Jakie choroby najczęściej związane są z nadmiernym spożywaniem cukru? Oto 3 z nich.

Wybierasz się do szpitala? Koniecznie uważaj na te choroby!

Szpital pomimo tego, że powinien być miejscem sterynie czystym, jest niestety skupiskiem wielu bakterii. W szpitalu przebywają ludzie z naprawdę różnymi chorobami i schorzeniami, dlatego czasami personel nie jest w stanie zaradzić wszystkim zakażeniom i infekcjom. Pamiętajmy więc, że udając się do szpitala, musimy zachować pewną higienę, w ten sposób może uda nam się uniknąć niechcianych chorób i zakażeń. Oto kilka najczęstszych chorób, którymi możemy zarazić się w szpitalu!

Co mężczyźni wiedzą o miesiączce? Będziesz zaskoczona!

Zastanawiałaś się kiedykolwiek co mężczyźni wiedzą na temat miesiączki? Może nawet nie wiesz, ale ich wiedza jest naprawdę zaskakująca. Okazuje się, że większość mężczyzn interesowało się chociaż raz w życiu tym tematem. Co faceci wiedzą o miesiączce? Oto 3 najbardziej powszechne fakty, które z pewnością Cię zaskoczą.

3 błahe powody, przez które chorujesz na bezsenność

Zapewne każdy nas chociaż raz doświadczył w swoim życiu problemów z zasypianiem. Jak wiadomo nocne przekręcanie się z boku na bok jest dla nas bardzo męczące. Czym spowodowane są nasze problemy z bezsenności? Oto lista 3 najbardziej popularnych powodów przez które prawdopodobnie i ty masz problemy z bezsennością.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl