Zdrowie

Stan dobrostanu fizycznego oraz psychicznego, taki, w którym nic nam nie dolega, nie jesteśmy chorzy ani niepełnosprawni. O zdrowie należy dbać poprzez odpowiednią dietę, unikanie używek, wysiłek fizyczny. Znajdziesz u nas porady na temat leczenia oraz informacje o chorobach.


Stres niszczy Twoje życie - 4 czynniki, które pomogą Ci go wyeliminować!

Stres prawie od zawsze towarzyszy nam w życiu, większy bądź mniejszy zawsze jest i niestety czasami bardzo ciężko się go pozbyć. Ciągłe problemy w pracy, w domu a także w kontaktach z najbliższymi sprawia, że ten stres coraz bardziej się nasila. Jak wyeliminować stres ze swojego życia? Oto 4 czynniki dzięki którym skutecznie wyeliminujesz stres ze swojego życia.

Jak rozpoznać salmonellę? Czy masz jej objawy?

Salmonella najczęściej pojawia się w mięsie kurczaka lub jajkach. Niestety coraz częściej duża liczba z nas przestaje zwracać uwagę na to co je. W efekcie prowadzi to do różnego rodzaju chorób żołądka oraz salmonelli, która wciąż niestety spowodowana jest złym przechowywaniem naszej żywności. Jak rozpoznać salmonellę? Czy masz jej objawy? Oto 3 oznaki, które powiedzą nam, że w naszym organizmie mogła zagościć salmonella.

3 prozdrowotnych właściwości aloesu. Skuteczne!

Aloes? Niestety nadal zbyt mało z nas zdaje sobie sprawę jaką ważą rolę w życiu każdego z nas może pełnić ta roślinka. Może być on w formie żelu, maści czy tez syropu. Bardzo często osoby, które spotkały się już ze stosowaniem aloesu z pewnością są zachwycone jego działaniem i z chęcią do niego wracają. Jakie prozdrowotne właściwości niesie ze sobą aloes? Oto lista 4 czynności, którym z pewnością aloes może pomóc gdy zdecydujemy się go użyć.

3 skutki uboczne zdrowych diet, które mogą zrujnować Twój organizm

Każda z nas chciałaby zmienić swoje nawyki żywieniowe i zacząć odżywiać się zdrowo i nie mieć w tym większych problemów. Jednak nie zawsze każdy chcąc zmienić swoje nawyki żywieniowe postępuje z głową. Nadal bardzo duża ilość osób w ogóle nie myśli jakie konsekwencje czekają ich w momencie gdy nie będą stosować diety w sposób odpowiedni. Do jakich dolegliwości może doprowadzić nieprawidłowe stosowanie diety. Oto 3 skutki nieprawidłowego odżywania.

4 złych produktów, przez które może boleć Cię głowa

Miewasz częste bóle głowy? Stosując te produkty z pewnością nie pomagasz sobie a wręcz przeciwnie spożywające je powodujesz, że ból twojej głowy będzie utrzymywał się i powtarzał jeszcze częściej. Jakie produkty nie powinny być w tym przypadku przez Ciebie stosowane? Oto lista 3 najbardziej szkodliwych produktów przez które ból Twojej głowy będzie się nasilał.

3 niebezpieczne objawy depresji, dzięki którym szybko ją wykryjesz

Depresja jest to choroba, która niestety pojawia się u społeczeństwa coraz częściej. Zapewne większość z nas miała do czynienia ze zjawiskiem depresji. Jeśli nie przeżyli jej samo na własnej skórze to z pewnością zaobserwowali ich na swoich bliskich, którzy niestety na nią zachorowali. Jak wykryć depresję jak najszybciej? Po czym ją poznać? Oto 4 niebezpieczne objawy po których skutecznie wykryjesz depresje.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl