Zdrowie

Stan dobrostanu fizycznego oraz psychicznego, taki, w którym nic nam nie dolega, nie jesteśmy chorzy ani niepełnosprawni. O zdrowie należy dbać poprzez odpowiednią dietę, unikanie używek, wysiłek fizyczny. Znajdziesz u nas porady na temat leczenia oraz informacje o chorobach.


Te rzeczy mają na Ciebie szkodliwy wpływ – a używasz ich na co dzień

Często nie zastanawiamy się nad tym, co tak naprawdę wpływa na nasze zdrowie. Niekiedy rozwiązanie okazuje się być prostsze niż nam się wydaje. Oto kilka pozornie nie groźnych rzeczy, który negatywnie oddziałują na nasze zdrowie.

Zbyt długo przebywasz na słońcu? Te choroby mogą Cię nawet doprowadzić do śmierci.

Jesteś miłośniczką wielogodzinnego wylegiwania się na słońcu? Plaża to Twój drugi dom i gdybyś mogła to najchętniej byś tam został na stałe? Kochasz słońce, upały i brązowe ciało? Jeżeli na chociaż jedno z tych pytań odpowiedziałaś twierdząco to koniecznie przeczytaj ten artykuł do końca. Zbyt długie przebywanie na słońcu nie tylko jest szkodliwe ale może doprowadzić do poważnych schorzeń zdrowotnych a nawet do śmierci. Oto kilka najpoważniejszych chorób na jakie możesz zapaść.

Zbyt duża ilość cukru może doprowadzić Cię do śmiertelne choroby

Jesteś fanem słodyczy? Nie wyobrażasz sobie dnia bez czegoś słodkiego do kawy? Czekolada to Twoje śniadanie, obiad, kolacja? Nie umiesz i nie chcesz odmówić sobie cukierków, batoników czy pralinek? Jeżeli tak, to koniecznie przeczytaj ten artykuł. Cukier, który spożywasz jest zagrożeniem dla Twoje zdrowia i życia. Nadmierne spożywanie węglowodanów może doprowadzić Cię do poważnych schorzeń i chorób, które w efekcie mogą pozbawić Cię życia.

4 skuteczne sposoby na nadpotliwość

Nadpotliwość to dość poważny problem wielu osób. Bardzo uwidacznia się on zwłaszcza w miesiącach letnich. Jak sobie z nim radzić? Na szczęście istnieją sprawdzone sposoby!

4 sposoby na ugaszenie pragnienia w upalne dni

W upalne dni powinniśmy pić znacznie więcej niż normalnie. Wszak pocimy się wtedy znacznie intensywniej, tracimy zatem sporo wody. Kiedy temperatury słupka rtęci osiągają bardzo wysoki poziom, sięgaj po TE napoje:

4 rzeczy, o które musisz zadbać, aby nie nabawić się choroby wenerycznej

Obawy chorób wenerycznych nie należą do najprzyjemniejszych. Mogą też one prowadzić do znacznie poważniejszych chorób. Choroby weneryczne nie łatwo jest zwalczyć, więc zdecydowanie łatwiej jest im zapobiegać.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl