Zrób to sama

Zrób to sama, czyli pomysły na handmade, diy, rzeczy, które można samemu zrobić w domu. Dodatki, ozdoby, dekoracje, akcesoria czy też meble (na przykład z palet). Modny trend we współczesnej aranżacji wnętrz, dzięki zastosowaniu na przykład palet i opon.


11 pomysłów na ponowne wykorzystanie niepotrzebnych rzeczy

Zapraszamy do galerii w której znajdziesz 11 pomysłów na upcykling ze starych przedmiotów. Pokażemy Ci jak zrobić coś z niczego. Te ciekawe pomysły na stylowe meble i dekoracje do domu, mogą znaleźć sie u Ciebie w domu.

10 pomysłów na metamorfozę zużytych słoików. Na pewno Wam się spodoba!

Przedstawiamy świetne sposoby na tanią i efektowną dekorację. Rozwiązania które pasują zarówno do domu, jaki i na zewnątrz. Zobacz 10 pomysłów na metamorfozę zużytych słoików, w pożyteczne i dekoracyjne dodatki do domu. 

Rustykalne meble z drewna: urokliwe dodatki do domu i mieszkania

Nowoczesne meble z drewna, wykonane własnoręcznie. Czasem z niewielkiego kawałka drewna może powstać oryginalna dekoracja. Sprawdź jak niskim kosztem zyskać niesamowity dodatek do wyposażenia wnętrz.

12 pomysłów na klimatyczne oświetlenie domu, które zrobisz ze słoików

Masz dużo słoików i nie wiesz co z nimi zrobić? Wykorzystaj je do zrobienia genialnych dekoracji. Zajrzyj do galerii i wypróbuj jeden z unikatowych pomysłów na wiosenne oświetlenie mieszkania.

Banalnie proste w wykonaniu zabawki dla dziecka DIY. Zabawa gwarantowana!

Zadania manualne rozwijają kreatywność i mogą być świetną zabawą zarówno dla Ciebie, jak i dla malucha. Spraw dziecku wielką radość i wykonajcie razem zabawki DIY. Zrobisz je za darmo z rzeczy, które masz pod ręką!

Super dekoracje wykonane z rzeczy, które masz w domu. Dużo pomysłów!

Nie wyrzucaj od razu starych rzeczy. Zastanów się, bo może możesz je jakoś przerobić. Zobacz zestawienie ładnych i oryginalnych pomysłów na własnoręczne dekoracje do domu. Wykonasz je niskim kosztem, z przedmiotów znalezionych w mieszkaniu. Zastosuj podobne dodatki w swoim salonie, a zagości w nim ład i porządek.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl