Związki

Związek to relacje między ludźmi, które oparte są na bliskości, zaufaniu, ale i także stosunkach seksualnych. Praca nad związkiem to obowiązek każdego z partnerów. Podpowiemy jak stworzyć idealny związek oparty na szczerej miłości.


Gdzie ją zabrać na walentynki, aby zapamiętała je na długo?

Walentynki to święto miłości. Jednak nikt nie powiedział, by wszystkie pary celebrowały je w taki sam czy bardzo podobny sposób, na przykład wizytą w kinie i kolacją w restauracji. Przecież możesz w tym roku zaskoczyć swoją ukochaną i zabrać ją w jakieś bardzo nietypowe miejsce. Będzie zachwycona!

5 pomysłów na walentynki – zabierz tam swoją kobietę!

Jedni uważają, że walentynki to mocno skomercjalizowane święto, inni celebrują je z największą przyjemnością. Nie zapominaj o tym, by zabrać wtedy swoją kobietę na jakąś nietypową randkę!

Walentynkowy prezent taki jak Wy

Walentynki znów tuż, tuż. Przeszukujemy internet w poszukiwaniu pomysłów na prezent i wyobrażamy sobie twarz ukochanej osoby na widok podarunku. Lot w tunelu aerodynamicznym, erotyczne gadżety, bukiet czerwonych róż, własnoręcznie przygotowana kolacja, masaż… a może książka-pamiętnik Waszej miłości?

Zaskocz go tym w walentynki, a będzie je pamiętał na zawsze!

Walentynki…jedni za tym świętem wręcz przepadają, inni zaś uważają je za bardzo komercyjne. Niezależnie od wszystkiego miło jest wtedy zrobić swojej drugiej połówce jakąś miłą niespodziankę. O czym mowa?

4 rzeczy, które mężczyzna musi dla Ciebie zrobić w walentynki

Niektórzy twierdzą, że walentynki to tylko komercyjne święto i należy wyznawać sobie miłość na co dzień. Jest w tym sporo prawdy, jednak czternasty dzień lutego jak najbardziej sprzyja temu, aby zrobić coś wyjątkowego dla swojej drugiej połówki. Na co możesz liczyć od swojego mężczyzny?

Zimowa miłość - dlaczego warto znaleźć kogoś na tę porę roku?

Miłość, miłość w Zakopanem… - utwór Sławomira coraz bardziej zyskuje na popularności. Bije rekordy polubień i sprawia, że tak zimna i ponura pora roku jak zima, zyskuje na swej atrakcyjności. Według większości osób najlepszą porą roku na miłość jest lato – wakacje i beztroska. Jednak to właśnie zima sprzyja szybszemu i efektywniejszemu zakochiwaniu się. Oto kilka powodów, dlaczego tak jest.